Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Dendoo

Čo počúvate? Ukážte sa!

Recommended Posts

Tak já taky přispěju do sbírky.. Hudba se stala mojí životní součástí a bez hudby už ani ťuk. Potom co zjistíte co poslouchám, tak mě jedna půlka bude nenávidět a druhé půlce to bude nejspíš jedno :P Protože já poslouchám fakt uplně všechno..

 

Tak si to nějak tak seřadíme po těch stylech:

 

- Metalcore > Alesana - Tohle je styl který mi vydržel asi ze všech nejdéle (metal všeobecně) na začátku jsem začínal na nějakym tom sympho - power metalu a nakonec jsem skončil u Coru :D Tohle tady dávám všeobecně za metal.. z metalu nemusím jen Black Metal, nebo ten normální Death Metal (Melodeath už zase můžu).

 

http://www.youtube.com/watch?v=CkPlmrtc4r0 - Rock > ŠkWor - Tak asi jako každý čech mám rád pravej českej rock. Pak třeba ještě Kabáty (jen starý), Morčata na Útěku, Fousatej Hat atd..

 

- Punk > ZakázanÝovoce - Tak jelikož kámoši jsou (byli) punkáči tak jsem od nich lecos pochytil, tak i nějakej ten punk se mi zalíbil :D

 

- Americkej Punk Rock > Sum 41 - To je prostě taková pohodová hudba, ale když jsem viděl nějaký filmy co v tý době tihle týpci dělali za bordel, tak bych se tam klidně podíval.

 

- Hip Hop > Cypress Hill - Na starý Cypress Hill nic nemá.. To je prostě klasika :)

- Hip Hop > Ty Nikdy - Trochu starší song, ale dobrej.. Z Hip Hopu a Rapu poslouchám jen kvalitní a hlavně starší hiphop, takže žádnej Majk Spirit nebo Lipo nehrozí..

 

http://www.youtube.com/watch?v=b-zo8h4k8Jk - Horrorcore > Řezník - Pro někoho hodně zvrácená hudba, ale mě to prostě baví :) Ale aby jste to mohli poslouchat tak to hlavně nesmíte brát vážně.

 

- Dramec > UKF - Tady fakt poslouchám skoro všechny DJs z UKF a pak ještě hlavně Ragga Jungle sety.. Poslední dobou jsem začal poslouchat i Dubstep..

 

- Folk > Floating Clouds Acustic Band - Když nechci poslouchat nějaký tvrdý nebo rychlý, tak si pustím tohle :)

 

- Soundtrack Music > Hans Zimmer - Prostě když je to v nějakém filmu/videu, tak si to oblíbíte spíš kuli tomu :D a pak se vám to začne líbit :D Pak poslouchám ještě třeba X Ray Dog nebo Two Steps From Hell..

 

To je zatím tak asi všechno.. ale je to fakt největší minimum hudby kterou poslouchám, je toho daleko daleko více.. Jak to tady tak píšu tak zjištuju, že za ten muj celkem krátkej život jsem toho už stihnul poslechnout celkem dost :) Časem kdyžtak doplnim nějaký skupiny nebo tak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Furry Song

Odkaz na YTB:

 

Text: http://paste.wlezley.eu/index.php/view/70733071

 

Ya wanna know about furries, well I'll tell ya now
Ya come to the right bird to know what being furry is about
And ya better listen good
Or ya won't understand what must be understood

To make sense of all the ref-rences
Coming up in the songs I'll be presenting
So pay attention to this information
Here's the short version for the impatient

Furries are an Internet subculture
Who are fans of anthropomorphic animal characters
And they bring them to life in any way they can
In costumes, illustration, roleplay and animation

Anthropomorphic means like human
But not entirely quite human
So animal mascots or animal cartoons
Are the kind of characters I mean to refer to

And every furry has a character like this
A character that they identify with
And that's their furry identity
Yes that's who they are to the furry community

La la la la la la la
We're furry
La la la la la la la
La la la la la la la
We're furry
La la la la la la la

Listen up!

The spaces we express and share our furriness
Are on the Internet, that's where so many furries get
Together in thousands in online communities
Like Second Life, FurryMUCK or Fur Affinity

Virtual international space
And it's hard to discriminate
Nobody knows your gender or race
When you're a talking animal instead of a human face

And we have real world conventions
Like Anthrocon or Further Confusion
In the Furry Autonomous Zone
Alongside your own kind, ya know that you're not alone

When it comes to the details, we may disagree
We're as diff'rent from each other as we can be
In our interests, in our sexuality,
You may have heard the myth but this is the reality:

There's all kinds of furries,
no matter what you've heard,
We all find our own place
In the furry universe,
For some furries their space
Is kinky or perverse
But it's not always that way
'Coz furries are diverse

We are people playing pretend
That's all it is in the end
Every furry's got their own motivation
For participation in the furry congregation

La la la la la la la
We're furry
La la la la la la la
La la la la la la la
We're furry
La la la la la la la

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čo sa týka mňa, ja počúva veľa štýlov hudby, ale rozhodol som sa sem pridať iba pár obľúbených pesničiek.

 

Dope:

a ďalšie..

 

Pendulum:

a
stále a veľa..

 

Kabát:

non stop..

 

počúva ešte aj mnoho veľa skupín. Toto sú len 4 moje najobľúbenejšie pesníčky, ktoré najčastejšie počúvam. Je to len taká ukážka štylu, ktoré počúvam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hardware Store (by Lennox)

Odkaz na YTB:

To mi tak trochu připomíná den, kdy jsem čekal před Globusem až poprvé otevřou. :D

...a jak je ten lišák nalepenej za tim sklem, no prostě úžasný... :D

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edited by Clou
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×