Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Mousik

[GM/EM/DEV] Altron WoW

Recommended Posts

Koho hledám ?

 

6x GameMaster (Online Support)

Požaduji:

* Minimální věk 17 let

* Praxe na nějakém tom serveru (100+)

* Nenechat se lehce vyprovokovat

* Řešit problémy s klidnou hlavou

* Být aktivní minimálně jednou za den na jednu hodinu (v rozumnou dobu)

* Mít skype a mikrofon!

 

Co nabízím ?

* Místo na serveru (prvně GM in test)

* Gm level 2

* Místo v Altron Teamu

* Za dobře odvedenou práci odměny ve formě VIP

 

 

3x EventMaster (Pořádání eventů)

Požaduji:

* Minimální věk 17 let

* Znalost příkazů

* Nenechat se lehce vyprovokovat

* Udělat event aspoň jednou za den (když budete tři, můžete se dohodnout, kdy kdo bude děla event v jakej den)

* Originálnost a fantazii

* Mít skype a mikrofon!

 

Co nabízím ?

* Místo na serveru

* Místo v Altron Teamu

* Za dobře odvedenou práci odměny ve formě VIP

 

?x Developer (C++Dev, SQL Dev)

Požaduji:

* Minimální věk 18 let

* Znalost C++ nebo SQL

* Znalost jádra TrinityCore a databáze

* Mít skype a mikrofon!

 

Co nabízím ?

* Test server na testování vašich oprav (výhoda si toto udělat doma!)

* Místo v Altron Teamu (Nedostanete gm level!)

* Za dobře odvedenou práci odměny ve formě VIP

* Za práci hodně přínosnou pro server vysoké finanční ohodnocení

 

 

Kontakt:

POUZE NA SKYPE "nibiru7777777"

- pozor! Hodně lidí mě snaží napodobovat ve skype jménu (kdyby jste se nemoli dopsat, napište Váš skype zde)

- prosím uveďte, že jste z wowresource

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak psal wladass, jestli dev nedostane gm acc tak se vam na to kazdej vykasle.. tak samo to dela mystiq a nemaji tam skoro zadneho deva na zakladni opravy... ja sam jsem je poslal nekam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

dostane pouze přístup na test server s plnýma pravomocema .... výhodou deva je finanční odměna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peníze si můžeš strčit za klobouk když nic neopraví. Nejlíp se testuje na ostrým serveru když to vyzkouší hráči,mě nabídnout někdo post deva bez GM min.lvl 4 tak ho pošlu domů :) Docela fail nabídka.

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peníze si můžeš strčit za klobouk když nic neopraví. Nejlíp se testuje na ostrým serveru když to vyzkouší hráči,mě nabídnout někdo post deva bez GM min.lvl 4 tak ho pošlu domů :) Docela fail nabídka.

Je to věc názoru ... já mám na to jiný názor ;)

 

edit : Jinak ostrý server nejni žádnej test server :D "Nejlíp se testuje na ostrým serveru" ...

Edited by Mousik

Share this post


Link to post
Share on other sites

rofl mousík ty jsi to naprosto nepochopil, vždy je lepší když reportuje více lidí tedy hráči než samotný developer, zamyslise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peníze si můžeš strčit za klobouk když nic neopraví. Nejlíp se testuje na ostrým serveru když to vyzkouší hráči,mě nabídnout někdo post deva bez GM min.lvl 4 tak ho pošlu domů :) Docela fail nabídka.

je to jeh rozhodnutí ;) když si myslí že je to lepší pro server tak ať, přece jenom je to jeho server ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je vidět že se tu najde stále víc a víc lidí,kteří naprosto nerozumí českému jazyku. Jejich škoda,bůh jim žehnej.

 

Edit : Nechápu jak může jedinej developer na test realmu otestovat 25-man onyxii nebo nedej bůh celej naxx,to je blbost co tady plácáte :)

Edited by Wladass
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladass : víme, si nej ....

jinak tohle sem napatří , takže budu rád , když tohle ot nekdo smazne ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rozhodně si tu nikdo nemyslí že je wladass nej a ani on sam akorát se neumíš k tomu vyjadřit přesně tak jak ti muže jedna osoba otestovat 25 man verzi ? docela neprofesionální a nedat developerovi Gm lvl to je podle mě ubohost ale hold je to tvoje rozhodnutí

Edited by DarkDevil

Share this post


Link to post
Share on other sites

On si ten dev asi bude muset nejdrive naexpit tu postavu,aby mel aspon mensi prehled co se na tom realmu deje .)

Share this post


Link to post
Share on other sites

On si ten dev asi bude muset nejdrive naexpit tu postavu,aby mel aspon mensi prehled co se na tom realmu deje .)

Ono na Altronu není moc těžké si naexpit char xD zvlášť kdyžs předtím hrál na blizzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

postavu si treba naexpis... ale k cemu ti je gm acc s max pravomocema na testu... snad se developer pocita jako neco lepsiho nez normaln in-game gm, tak trosku ucty k nim kdyz u toho travi tolik casu ne? zajimalo by me kolik za tu praci tem developerum nabizis

Edited by kejhal

Share this post


Link to post
Share on other sites

No developerovi by to mohlo byt jedno pokud ma přístup do celé DB :)

Kdyš bude chtět level (normal i GM) tak si ho jen připíše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No developerovi by to mohlo byt jedno pokud ma přístup do celé DB :)

Kdyš bude chtět level (normal i GM) tak si ho jen připíše :)

 

To se ale pak nemusí líbit adminovi, nebo head GM a můžou ho vykopnout..Prostě to je blbost dát někomu přístup jenom na test server. Pochopím třeba ze začátku, než toho developera více poznáš, ale potom už ten acc je jak samozřejmost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle by se hodilo na failblog...jedinej problém je že by tomu skoro nikdo nerozuměl, ani až tak o gm level nejde, asi nejlepší způsob je vyzkoušet si to doma(ale mít jejich db a zdrojáky)...a popř. mít přístup jako gm s levelm 1 na obyč server, na test se počítá s gm level 3 ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Věk 17 mi připadá jako nadsázka... myslím že nezáleží ani tak na věku jako na vyspělosti rozumu daného člověka ;) ... Např. mě bude 16 .. a myslím, že člověk o rok starší nebude rozumnější... existují i 17tiletí s inteligencí desetiletého dítěte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mouse -1 odomna ale nedam

 

Mikrofon? co budete robit? Lalala si tu? a koniec ?

 

Vek ? ak si myslis ze 17 rocny debil bude inteligentnejsi nes napr 15 si na omyle ..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×