Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Jamira

[WEB] 3deX CMS - Content Manager

Recommended Posts

Hlavný príspevok upravený. Prosím mod. o premazanie veľmi pekne ďakujem :)

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic proti je to jen muj nazor nebylo by lepsi pouzit :http://mnewscms.com/sk/ Jednoduche a ucinne a kdys neco vetsiho tak saci joomla :)

Neberte tule zpravu jako ejakou narazku to v zadnem pripade !! Ale pekne aj tak no .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic proti je to jen muj nazor nebylo by lepsi pouzit :http://mnewscms.com/sk/ Jednoduche a ucinne a kdys neco vetsiho tak saci joomla :)

Neberte tule zpravu jako ejakou narazku to v zadnem pripade !! Ale pekne aj tak no .

 

Ty si nepochopil Pointu .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poviem len tak že každý niako začína ;) a mnews popravde ti poviem že je tam pár exploitov ale to je mimo tohoto

Keby si toto povedal tvorcom PHP-Fusion že radšej použi Joomlu takže asi tak. Nech si každý vyberie

 

A myslím že v takomto štádiu sa to ešte nedá porovnávať...takže ak by sa dalo vynechať takéto príspevky moc Ďakujem

Každý systém niako začínal a ak užívateľ chce nahrá si MNews možno časom vyskúšaj aj niečo inovatívne

 

Keby mal každý takýto názor :) dneska by nebolo napríklad TrinityCore lebo by im niekto povedal kašli na TC použi MaNGOS lebo ten bol skorej

Ide o inováciu ;-) a verím že to časom pôjde ďalej a ďalej

Edited by Jamira
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď jsem si vyskoušel Demo verzi a je to fakt super .... doufám že to bude mít krásnou budoucnost a nepřestanete to vyvíjet do finální verze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beta se mi líbí. Podle mě velice dobrá nápad + přívětivé prostředí a snad i bezpečné tak, jak píšeš, ale v tvém případě tomu věřím. GJ. :)

Chci se zeptat jaké pluginy už teď dopředu plánuješ? Nějaký anketový systém/ novinkový atd....já vím, že je toho spousta, ale o těch základních nejdůležitějších už by si mohla mít představu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako prvé by som chcel pridať registráciu užívateľov, ankety, shoutbox, novinky...toto je už povedzme na ceste :)

Aktívne pracujem na tom a myslím že v dohľadnej dobe sa dočkáme pluginov pre CMS a nasledovne uvoľnenia na Public Realse

 

Musí sa to riešiť rôzne kedže ide o systém bez databázy a potrebujem tam bezpečnosť :)

Edited by Jamira
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jamira! Smekám před tebou co se týče jazyků jsem veděl, že si nadanej ale že i Grafika? Libovka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:P nenazval by som to nadaním :D ale okej Ďakujem...ak by sa niekto chcel podielať na vývoji pluginov bude veľmi rád ak ma kontaktuje
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P nenazval by som to nadaním :D ale okej Ďakujem...ak by sa niekto chcel podielať na vývoji pluginov bude veľmi rád ak ma kontaktuje

 

Grafiku, CSS + základy php je tak co bych ti mohl nabídnout. Grafiku dokonce i studuju ;) rád bych pomohl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update 4.6.2010 6:54 - v2.0.1 Realse BETAKey

 

  • Editor upravený na verziu 3.3 Build 5542
  • Opravená chyba v editore pri kliknutí Source alebo Zdroj - Už to nemení na čisto bielu plochu
  • Pridaný AJAX File Editor - Po obede nahrám na DEMO aj túto verziu ;)
  • PLÁNOVANÉ DNESKA: Shoutbox

Odpoveď na otázku Cloua :)

-Áno podporuje aj Flash a Videá z YouTube :P máš tam ukážku

Edited by Jamira
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

CMS je už voľne k stiahnutiu :-)

Pokiaľ si to chcete vyskúšať návod na inštaláciu a download link nájdete v 1 poste.

Ak má niekto záujem o tvorbu pluginov napíšte mi :)

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skusam ho a je to vazne zazrak este s par vecickami (pripadne pluginmi) to bude na 100% . Je to vyborna praca.Takze velke GJ jamira + team.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jamíro stáhl jsem si udělal vše co je potřeba, ale když chcu vytvořit Block tak je tam error :DWarning: fopen(blocks/Update.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/webovka.eu/g/glararantest/root/www/admin/includes/new-block.php on line 15<br style="padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; ">Update.php could not be created.

Všechno mám na 777 v těch blbostech jak je tam zápis tak to je na vše povolení :( nevím co s tím

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozerám sa na to ale ak si niečo upravoval za prvé. Keď si pozrem login je nejako pozmenený. Ako druhé CHMOD nemusíš prenastavovať normálny je 644. Ako posledné free hostingy môžu blokovať nejaké funkcie z dôvodu ich zabezpečenia.

Pokiaľ si menil ale zdrojové kódy a niečo si tam zmenil v tokenoch tak to ti neporadím

 

Bolo to ale testované na ic.cz ;) a fungovalo

 

všetko v blocks má CHMOD na 644 a priečinky na 755

Edited by Jamira
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já to mám na Ic.cz ale jako webovka.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hneď čo vstúpim do adminky tak mi tam napíše:

 

Warning: glob copy eval imap_open session_save_path() has been disabled for security reasons in /3w/borec.cz/f/filajik/includes/blocks.php on line 7

 

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /3w/borec.cz/f/filajik/includes/blocks.php on line 8

 

Nič som neprenastavoval, riadil som sa podľa návodu.

EDIT1: Skúšam niečo iné.. asi som sa splietol

Edited by Filaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže edit hlavného príspevku.

Na FREE hostingoch nastavte nasledovné súbory CHMOD na 777

Normálne platené hostingy to 98% nepotrebuje nastavujú to už sami ak máte lepší hosting.

 

blocks - CHMOD 777

blocks/backups - CHMOD 777

blocks/img - CHMOD 777

blocks/img/gallery - CHMOD 777

blocks/img/gallery/thumbs - CHMOD 777

blocks/img/uploads - CHMOD 777

blocks/uploads - CHMOD 777

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×