Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Spichy

Warcraft III C# Hook

Recommended Posts

Zdravím. Snažím se naprogramovat Garena chat bota s podporou vytváření her, všechno pro připojení na garena chat už mám hotové, command handlery také, teď jen potřebuji, aby bot založil hru, když někdo dá příkaz .start game

Pochopil jsem, že pro vytvoření hry se musí odeslat packety (mám sestrojené) na lokální mašinu (121.0.0.1:6112), jenže když je odešlu jen tak na prázdno, tak se hra nevytvoří, zjistil jsem, že je k tomu potřeba hooknout Warcraft III.

Nemáte někdo zkušenosti s hookováním? Nepotřebuji hook přez Process, potřebuji hook DLL, aby hra vůbec běžet nemusela (něco jako má GHost One, s tím rozdílem, že GHost One se neloguje na Garena Chat, ale muj klient ano)

 

Otázka č. dvě:

Nevíte někdo, jaký program zachycuje odesílání, přijímání packetů pro hry (lokální packety)? Ethereal, Wireshark zachytí jen packety, které se odesílají ven a přijímají na lokální mašinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono jde přes některé funkce z DLL/EXE spustit ten server ? Schválně jsem prošel ten ghost one a podle toho co jsem procházel a hledal tak to je "plnohodnotný" server a spustitelné soubory klienta jsou využity jen k nějaké autentizaci s battle.net.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono jde přes některé funkce z DLL/EXE spustit ten server ? Schválně jsem prošel ten ghost one a podle toho co jsem procházel a hledal tak to je "plnohodnotný" server a spustitelné soubory klienta jsou využity jen k nějaké autentizaci s battle.net.

 

K Battle.net-u to využívá "vlastní" server, ovšem, když chce uživatel klienta zakládat na Gareně tak se musí Hooknout Garena + spustit W3, poté vybrat mapu (k ní příslušný config[na základě configu se předělávají packety]) a GHost založí hru (request packet - info [nastavení mapy], packet pro fake playera a packet na create game).

 

edit: zkoušel sem DLL Inject - nic

Edited by Spichy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×