Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Clou

Co se doopravdy stane 21.12.2012

Recommended Posts

Většina těch předpovědí, vychází z postavení planet které se děje jednou za 26k let. Tzv. Postavení Slunce, Měsíce a Země v linii Mléčný dráhy, tohle postavení je už potvrzené astronomy, takže na tom možná něco je, ale v apokalypsu opravdu nevěřím.

 

//sorry, překlep.. :D

Edited by Fiki
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nato kaslu uz toto tema nenastivim :D je to srandovni ... jak tu nekdo psal stema prachama tak ma pravdu ... toto je jeden velkej srandovni pod fuk ... a pokud ne ... tak plati porad to co sem napsal :) hehe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravdou, které já věřím je, že budeme svědky zajímavýho astrologickýho jevu, kterej se opakuje jen jednou za z hruba 2150 let (by woko [+/- cihla] - zdroj ZeitGeist I. - doba mezi věky). Nic víc, nic míň. Možná se z geologickýho hlediska budou dít zajímavý věci a lidi jako Clou, Gradencz a ostatní spekulanti začnout panikařit díky těmhle pohádkám o konci světa. Tím ale nechci říct, že jsou to slabomyslní jedinci kteří podlehají neuvěřitelným hovadinám. Možná je to pokus prchnout před realitou, možná je to něco víc. ;)

 

Proto ať stane se, co má se stát.. Mě to nijak nerozhodí a už vůbec se kvůli něčemu takovýmu nenechám rušit od zaběhnutých stereotypů. :beach:

 

EDIT: Fiki, řekni nám, kdo je to "astrolom" a jak si dospěl k numeru 26.000 let? :D

A ještě jedna poznámka. Všichni tu mají plný huby (buffery klávesnic :D) Mayskýho kalendáře, ale kolik z vás skutečně ví, o co vlastně jde? ..kolik z vás ví, jak vlastně vypadá? ;) Ověřte si všechny fakta dřív, než začnete něčemu takovýmu věřit. To je jako když já jsem začínal s emulací wow. Musel jsem si (nejen tady na WS) pročíst plno témat, jedno po druhym abych zjistil, o co vlastně běží a jaký jsou základní stavební kameny. S tímhle je to lautr to samý. Taky si o tom musíte přečíst hodně stránek, hodně názorů a vyjádření, teorií atd.; nemůžete přeci něčemu věřit jenom pro to, že někdo jiný tomu také věří. ;)

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravdou, které já věřím je, že budeme svědky zajímavýho astrologickýho jevu, kterej se opakuje jen jednou za z hruba 2150 let (by woko [+/- cihla] - zdroj ZeitGeist I. - doba mezi věky). Nic víc, nic míň. Možná se z geologickýho hlediska budou dít zajímavý věci a lidi jako Clou, Gardencz a ostatní spekulanti začnout panikařit díky těmhle pohádkám o konci světa. Tím ale nechci říct, že jsou to slabomyslní jedinci kteří podlehají neuvěřitelným hovadinám. Možná je to pokus prchnout před realitou, možná je to něco víc. ;)

 

Proto ať stane se, co má se stát.. Mě to nijak nerozhodí a už vůbec se kvůli něčemu takovýmu nenechám rušit od zaběhnutých stereotypů. :beach:

 

EDIT: Fiki, řekni nám, kdo je to "astrolom" a jak si dospěl k numeru 26.000 let? :D

A ještě jedna poznámka. Všichni tu mají plný huby (buffery klávesnic :D) Mayskýho kalendáře, ale kolik z vás skutečně ví, o co vlastně jde? ..kolik z vás ví, jak vlastně vypadá? ;) Ověřte si všechny fakta dřív, než začnete něčemu takovýmu věřit. To je jako když já jsem začínal s emulací wow. Musel jsem si (nejen tady na WS) pročíst plno témat, jedno po druhym abych zjistil, o co vlastně běží a jaký jsou základní stavební kameny. S tímhle je to lautr to samý. Taky si o tom musíte přečíst hodně stránek, hodně názorů a vyjádření, teorií atd.; nemůžete přeci něčemu věřit jenom pro to, že někdo jiný tomu také věří. ;)

Nejsem zahrada :) ale máš pravdu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jinak pro všechny co se zajímají o různé konspirace a záhady, tak se připravuje MMO The Secret World, které se právě má odehrávat ve světě plných záhad tajuplných monster apod. jednu dobu běželo na webu zašifrovaným způsobem odpočítávání =) Když ho lidi odšifrovali zjistili, že je to odpočítávání do 21.12.2012 :)

 

Má to být hlavně story-based MMO, takže všichni kdo milují takové příběhy si smlsnou. Osobně se moc těším.

 

Měl jsem v plánu i pustit fansite, ale bohužel se mi nepodařilo udělat nějaký grafický návrh a nějak pak došel čas, ale o prázdninách bych rád myšlenku oživil. Vlastním domény thesecretworld.cz a tsw.cz, které jsem si před půl rokem k tomu zakoupil. Kdyby někoho ta hra zaujala rád by se třeba podílel na fansite a je grafik a udělal by pěkný layout, který by ladil do mýtického světa plného templářů a iluminátů, tak by to bylo super.

 

Kdyby někdo měl zájem, tak se mi může ozvat přes PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Právě sem četl knihu UFO:kontakty -> zjevně to sepsal nějakej fanatik, ale s některýma věcma s ním souhlasím např: Dnešní lidé sou zaměření jenom na majetek.Nic jiného než peníze nebo majetek je nebere.

I když je zajímavý že podle informací v té knize prej v roce 2012 se staneme součástí jakýhosi "galaktického uskupení" :D ... Jinak ufo prej viděl 11 milionů lidí a to je hodně...takže možná na tom něco bude...

Edited by Aristo
sorry... ale kdybych to neopravil tak bych ti muset lištit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak lidi, vím že mě tu nikod nezná až na pár vyjímek. Jelikož mě tohle téma velice zaujalo a Zechynátor mě o něm informoval tka sem si to tenhle večer přečet totálně celý i s komentama (promiňte pokud sem něco vynechal a třeba budu něco opakovat) Já jsem "věřící" co se duchů a takzvaných U.F.Onů týče. Duchové to je ještě větší tabu takže to tu ani nemá cenu rozebírat. To že tu jsou hvězdné brány? Možná tak plastové repliky ;).. Nedokážu si to představit že by tu byly ale zase to nevyvracím :whistling: ... To jak zde někdo pronesl že kdyby byly ufoni tak by nás obsadily, tak na to existuje pár odpovědí samozdřejmě založený pouze na teorii (jako prakticky tento celý topic)Někdo říká že sme jen "pokus" (to už jsou ty magoři ;)).. prý si nás sem ufoni chodí kontrolovat a koukat jak se vyvýjíme. Poté tu je něco jako film "Čtvrtý Druh". Ano, jako každej film co prošel holywoodem tak i tam je něco co pravda tak úplně není, ale kdo z vás ten film viděl tak se určitě aspoň nad tím zamyslel. Pro ty co ten film neviděl, tak já vás teď tak trošku provedu... Na Aljašce existuje městečko zvané Nome [Nóm]. A zde přibývá čím dál více nezvěstých lidí. FBI toto město navštívila více jak 5000krát a na nic nepřišly. V Nome byla jedna úspěšná psychložoka a ta vyšetřovala pacienty a všeci měly ve směs stgejný problém, mluvily o sovách ve svých snech, ve skutečnosti to sovy nebyly! Ale (kdoby to byl čekal) Byly to mimozemšťani kteří je každou noc unášely. Ale ty lidi si to nepamatujou. Příjdou na to až když je psycholožka dá do hypnózi. A proto se také ten film jmenuje čtvrtý druh. Máme čtyří druhy. 1. Zahlédnutí UFA na obloze 2. "Důkaz" Kruhy v obilý atd. 3. Navázání kontaktu a teď ten 4. únos. V tomto filmu navazujou na skutečnost že ufoni sem lítaly už v dobách kdy se tu proháňěly májove na koních a mlátily se klackama. Kdo tomu nevěří, je to jeho věc ale já mám doma přímo knížku o kosmických náletech ve středověku kde je třeba kupříkladu májská stavba.Která vůbec nedávala smysl proč je tak psotavená jak je atd. Nakonec až z vrchu se přišlo na to že to je něco jako "ramp"(přistávací) na stěnách byly malby raket. A potomci indiánů hovoří o tom jak jejich předkové pořád mluvily onějakejch učitelech který dodnes uctívají. Ve filmu čtvrtý druh dokonce ty "ufoni"mluvý starým jazykem z kterého ze zachovalo jen málo slov a takže překlad je jen nepatrný. No to je další teorie co se UFA týče. A pak je zde ještě jedna. a to že naše planeta je děsně "krásná" tak se sem lítají ufoni koukat ,ale to je podle mě totální hovadina <_< . A co se roku 2012 týče? Čím blíž tomu sme tím víc si myslím že se udá velké ho*no. Né že bych zpochybňoval Máje to teda ne, ale přece jen to jsou jen lidi a ty se mýlí. To že Clou říkal že pracujem jen s 10% mozku či co to plácal, tak má vlastně pravdu. My jsme genereace co generace hloupější. Sice učivo na školách přibývá a to co se v ČJ učily dnešní 9ťáci tak to 1ňáčci mají zase jinak. Učivo je náročnější než dříve to ano ale je míň chytrých lidí, více nezaměstnaných a nebo co se inteligentně týče velice podprůměrných. To naše chyba není. To sme jen ovlivnění dobou a věcmi kolem nás. Nebýt filmů o gangsterech tak to zůstane jen v Americe a nebo jinde to bude v menším měřítku. Nebýt vražedných FPS her (First Person Shooter/střílečky) tak je méně agresivních dětí. konec konců nebejt samotnýho WoWa tak je taky nějakej te život ušetřenej. Je to smutný že lidi se dneska vraždí kvůly každý píč*vině. Smutný mi i příjde to že se tam někde v iráku fackujou jen kvůly rozdílnému náboženstvý. Tím chcu prostě říct že v roce 2012 bude mít možná pár z nás hemeroidy a to je vše ;) My si svět zničíme hezky samy. Kupříkladů byla předpovězena i 3. světová válka. ALe k tý podlemě nikdy nedojde. V dnešní době by na sebe dva státy hodily atomovku a půlka světa má po prdely a to do slova. Tak to je asi vše co sem chtěl. Promiňte mi pokud sem se nedržel tématu ale já řek to co sem chtěl a co mě napadalo po přečtení tohoto topicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry že to zase otevírám, ale musím. :D

 

Aztékové a Mayové věřili, že slunce udrží na obloze jedině pod podmínkou, že jejich kněží vyříznou obětem zaživa srdce při krvavém obřadu. Hlava mrtvého byla useknuta, tělo svrženo z obětní plošiny a snědeno.

 

A já se ptám: "Mám věřit kultuře, která dělala takovéhle věci?" :D

 

Budeme to dělat taky a možná si nakloníme "bohy",

když skočíme ze skály a zlámeme si nohy? :D

Jenom lidi co jsou sjetý, tě schodí a dole snědí,

Mayové to vedí, ale nepředstavitelně smrdí.. :teehee:

Maso lidský udržuje mezilidský vztahy,

na kalendář ****(víš co), radši budu hlady.. :rofl:

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tiež verím na možné aj nemožné javy, osobne verím na niečo mimo zeme a podobne...

Ale tak isto ako máš stovky dôkazou na to že niečo mimo nás žije, a čo zachitili kamery a podobne...

Máš aj ďalšie stovky odôvodnení ako napríklad atomosferické javy a podobne...

Osobne som počul o mestečku v amerike zavnom "Area 52" ako je aj známe v her WoW...

Ale to v Amerike sa líši tým že o ňom neviem veľa ľudí, nieje zakreslené na mape ani nikdy inde...

Ono len proste existuje, a viete prečo???

Pretože pred pár rokmy tam vraj padlo ufo, a od vtedy ho tam skúmaju a všetko čo máme je s toho...

Neviem či je to tak na 100% ale je to dosť možné...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Věřím, že 21.12.2010 se něco stane - jelikož je na světě tolik fanatiků, co tomu natolik věří, že budou podnikat všemožný pí*oviny aby si něco, nebo někomu, dokázali..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych tomu i věřil,je dost věcí co nevíme,navíc ten mimozemšťan nemusí být nějaký E.T. :D může to být i ze slova,že nežije na Zemi.. Ale je hodně věcí co se bude dít,navíc teď na ropa,pak tuto a tamto,sopky.. :D.. :mid_sword:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprklíd sledujte niekto film Mentalista? Takích ľudí najdete kľudne aj na slovensku. Čo dokážu ohnúť lyžicu, kľúč silou mysle. Čo je pre nás nemožné dokážu levitovať, preniesť predmet z miesta na miesto tak aby sa ho nedotkli. Ako to dokážu? Chcel by som to vedieť aj ja, myslím si že tý čo tomu neveria by boli určite veľmi radi keby takéto schopnosti mali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shrnutí : Co se bude dít 21.2012 :

Za 3 dny budou vánoce.

Za 10 dnů bude nový rok.

Co se bude dít přesně 21.12.2012 ?

Budu sedět u komplu jako každý jiný den :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak tedy.. 21.12.2012 se stane to, že vydám první WoW film pod produkcí WoW Film Franta Sedláček s.r.o. :diablo:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak tedy.. 21.12.2012 se stane to, že vydám první WoW film pod produkcí WoW Film Franta Sedláček s.r.o.

 

To chce + rep :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak je po létě a fotky nikde :)

 

A jen tak mimochodem, podle nějaké teorie, je dáno, že pokud znáte pohyb všech částic ve vesmíru, tak se budoucnost předpovědět dá. Ale Mayové na to technologii neměli ani náhodou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden profesor povedal aj tak že teória že sa hmota a antihmota srazila spolu.. Prirovnal to k tomu, ako keby opravár auta by mal v nákladiaku súčiastky a vysipal by ich. A malo by z toho byť hotové auto.. Veď ako by sa to mohlo spolu zraziť keď vtedy ešte nič nebolo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×