Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
pextr

Hledám sponzory

Recommended Posts

Hledám sponzory na Immortal BG WoW Wrath of The Lich King server instant. Potřebuji server hosting zadarmo (možná si pár lidí řekne co je to za blbost, nebo to je ale debil, ale já si takhle ze začátku nemohu dovolit investovat). V sql se vyznám jenom trochu, ale mám hodně developerů, já bych byl admin a oni by udělali co by jsem jim napsal. Samozřejmě umím vytvořit item/ quest/ npc. Požadoval bych alespoň 768 mb ram myslím, že to pro začátek stačí (+- 50 hráčů ze začátku pak se to rozjede). Web je, ale není vůbec hotový, takže nebudu přidávat. Projekt ještě není úplně hotový. Samozřejmě, že bych vám poskytl na serveru GM post. Kdyby měl někdo zájem napište do PM nebo do topicu a nebo na skype pextr2142, nejradši bych byl aby jste napsali na skype aby jsme to mohli hned probrat.

 

Patch: 3.3.3a

Emulator: Nejspíš trinity

Revize: Nejnovější

Edited by pextr
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty jsi myslíš že ti někdo bude sponzorovat server za GMpost? Myslím si, že ti odpoví málo lidí.

Edited by Augustus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci krytizovat...

ale poradím ti skus napsat jaky emulator,patch,Revize

 

Otázka- Proč si myslíš že na serveru bude hrát 50 lidí??

 

taky by tam mohl být jestli ten server už máš hotovej nebo ho chceš teprve dělat..

a jestli máš tak, jestli dobře rozumím BG je INSTANT.. a jestli jo tak s jakým setem začínaš... a Web je.. jestli ne tak napiš že hledaš aj web host...

 

a uprav si pravopis - "že to pro začátek stačí (+- 50 hráčů). "

 

Další možnost jak si najít host jsou známosti..

 

jo a mohls jen upravit tenhle topic Klik

 

EDIT- hele ale to musíš vědět presně.. a jestli nevíš jakou máš rev tak je to špatné ale když nevíš svůj emu tak je to eště hoší...

Nebo sis nakompiloval svou tak dej ingame .server info a tam se ti napíše co máš za emu a jakou máš revizi

 

 


Návod+ [Trinity] 2.4.3 OregonCore server

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hledám sponzory na Immortal BG WoW Wrath of The Lich King server instant. Potřebuji server hosting zadarmo (možná si pár lidí řekne co je to za blbost, nebo to je ale debil, ale já si takhle ze začátku nemohu dovolit investovat). V sql se vyznám jenom trochu, ale mám hodně developerů, já bych byl admin a oni by udělali co by jsem jim napsal. Samozřejmě umím vytvořit item/ quest/ npc. Požadoval bych alespoň 768 mb ram myslím, že to pro začátek stačí (+- 50 hráčů ze začátku pak se to rozjede). Web je, ale není vůbec hotový, takže nebudu přidávat. Projekt ještě není úplně hotový. Samozřejmě, že bych vám poskytl na serveru GM post. Kdyby měl někdo zájem napište do PM nebo do topicu a nebo na skype pextr2142, nejradši bych byl aby jste napsali na skype aby jsme to mohli hned probrat.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci krytizovat...

ale poradím ti skus napsat jaky emulator,patch,Revize

 

Otázka- Proč si myslíš že na serveru bude hrát 50 lidí??

 

taky by tam mohl být jestli ten server už máš hotovej nebo ho chceš teprve dělat..

a jestli máš tak, jestli dobře rozumím BG je INSTANT.. a jestli jo tak s jakým setem začínaš... a Web je.. jestli ne tak napiš že hledaš aj web host...

 

a uprav si pravopis - "že to pro začátek stačí (+- 50 hráčů). "

 

Další možnost jak si najít host jsou známosti..

 

jo a mohls jen upravit tenhle topic Klik

 

 

 


Návod+ [Trinity] 2.4.3 OregonCore server

 

Ok editoval sem to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostává mě jak většina nováčků, co prakticky nic neumí chce mít vlastní server a nechce do něj vůbec investovat. ;)

 

PS: Při tvých znalostech pochybuju, že seženeš sponzora. Prakticky na vše tady hledáš cizí pomoc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alespoň co se změnilo, že už požaduje 768 MB namísto 512 MB. 512 už mu není dost dobrých zadarmo. No a zapomněl tam napsat, že chce windows hosting zdarma a ne linux, protože ten neovládá a i na poskytnutém hostingu zdarma nemá vůbec trpělivost se to naučit a rozběhat to trinity. Takže shání hosting a v případě linuxu i někoho, kdo mu to udělá.

 

Jinak těch 512 MB skutečně na rozjezd stačí... http://minimal.zdechov.net/

 

Ale vysvětlujte to těm mladým nováčkům co by chtěli mít vše jednoduše, zadarmo a nejlépe hned na jedno kliknutí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alespoň co se změnilo, že už požaduje 768 MB namísto 512 MB. 512 už mu není dost dobrých zadarmo. No a zapomněl tam napsat, že chce windows hosting zdarma a ne linux, protože ten neovládá a i na poskytnutém hostingu zdarma nemá vůbec trpělivost se to naučit a rozběhat to trinity. Takže shání hosting a v případě linuxu i někoho, kdo mu to udělá.

 

Jinak těch 512 MB skutečně na rozjezd stačí... http://minimal.zdechov.net/

 

Ale vysvětlujte to těm mladým nováčkům co by chtěli mít vše jednoduše, zadarmo a nejlépe hned na jedno kliknutí.

 

Trinity rozject dokážu i na linuxech, ale to bych je musel mít na mém PC, protože putty mi vždycky hodí nějakej error. Navíc sám píšu, že sql moc neumím. Přinejhorším by to na linuxech rozjeli developeři.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obnovuji nabídka stále platí.

 

Tohle není nabídka, ale poptávka.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obnovuji poptávka stále platí.

 

Kšeft nevišel? Když si chtěl po mě před hodinkou ať ti dám můj projekt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kšeft nevišel? Když si chtěl po mě před hodinkou ať ti dám můj projekt?

 

Nevyšel ne nevišel. Jsem GM a projekt jsem po tobě nechtěl vůbec nevím kdo jsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hledám sponzory na Immortal BG WoW Wrath of The Lich King server instant. Potřebuji server hosting zadarmo (možná si pár lidí řekne co je to za blbost, nebo to je ale debil, ale já si takhle ze začátku nemohu dovolit investovat). V sql se vyznám jenom trochu, ale mám hodně developerů, já bych byl admin a oni by udělali co by jsem jim napsal. Samozřejmě umím vytvořit item/ quest/ npc. Požadoval bych alespoň 768 mb ram myslím, že to pro začátek stačí (+- 50 hráčů ze začátku pak se to rozjede). Web je, ale není vůbec hotový, takže nebudu přidávat. Projekt ještě není úplně hotový. Samozřejmě, že bych vám poskytl na serveru GM post. Kdyby měl někdo zájem napište do PM nebo do topicu a nebo na skype pextr2142, nejradši bych byl aby jste napsali na skype aby jsme to mohli hned probrat.

 

Patch: 3.3.3a

Emulator: Nejspíš trinity

Revize: Nejnovější

 

Obnovuji stále aktuální.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabídka a Poptávka se bere na Středních školách myslíte že to člověk se základky pozná omg ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky exstuje serverhousing za 299kč 768mb ram nákej šit procák ale 100mb/s net stačí hledat na googlu a pextr se mnou si skončil je ti to jasný díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabídka a Poptávka se bere na Středních školách myslíte že to člověk se základky pozná omg ?

 

Tak jsem ze základky a co?? Rozhodně umím SQL líp jak ty na lifewow.cz nikdo z vás nedokáže udělat teleportera a ty napíšeš, když ho udělám dáš mi server hosting na tvém PC. Potom z tebe vyleze, že nemáš zaplacenou veřejnou IP. Bohužel takový lidi také existují, ale aspoň jsem se naučil dělat teleportera....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsem majtelem multigamningového klanu se spousty sponzory, ale GM Post za to :D Směšné :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×