Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Xmat

Ty nejčastější dotazy, problémy a potřeby uživatelů

Recommended Posts

Q: Pravidla? Jaká pravidla?

A: Toto fórum má pravidla, kterými se musí každý uživatel řídit. Neznalost neomlouvá. K přečtení jsou zde.

 

Q: Chci nahlásit uživatele porušujícího pravidla.

A: Následuj tento odkaz.

 

Q: Potřebuji smazat, přesunout, locknout či jinak modifikovat téma.

A: Napiš PM nějakému moderátorovi (Xmat, bLuma či Aristo to vyřeší pravděpodobně nejrychleji). Řiď se tímto.

 

Q: Chci si změnit jméno.

A: Změna jména není možná.

 

Q: Chci navrátit neprávem odebranou reputaci.

A: Pokud reputace není odebrána/přidána ve velkém množství, nebudeme jí vracet do původního stavu, protože těchto případů je velice mnoho. Pouze při větších zásazích do vaší reputace můžete kontaktovat moderátory přes PM. Řiďte se tímto. To ovšem neznamená, že byste nám neměli počínání uživatelů porušujících pravidla reputace hlásit, k tomu slouží tlačítko Report, více info zde.

 

Q: Dostal jsem neoprávněně warn (varování), ban či jakékoliv jiné omezení

A: Moderátoři nedávají neoprávněné varování, nikdy. Pouze se mohou zmýlit v posouzení situace, jsme také lidi. Pokud si myslíte, že jste byli poškozeni, kontaktujte nejprve moderátora, který vás poškodil. Buďte slušní, pozdravte, slušně a spořádaně vyložte váš pohled na věc. Pokud možno bez použití vykřičníků, caps locku a podobných věcí, o sprostých slovech nemluvě. Pokud toto nezabere, zkuste se poradit s jiným moderátorem. Pokud vám žádný moderátor nebude schopen vyhovět a nevysvětlí vám dostatečně, kde je chyba (kde jste udělali chybu vy), můžete se obrátit na administrátora fóra (@SneakerXZ, @Xmat), který to jistě s daným moderátorem probere a zjedná případnou nápravu. Než však k tomuto kroku přikročíte, snažte se to vyřešit s moderátory. Pokud jedná člověk slušně a s respektem, žádný moderátor ho neodbyde.

 

Q: Chci se stát moderátorem.

A: S touto žádostí nemůžete psát nikomu z moderátorského teamu, moderátory vybírá pouze administrátor, @SneakerXZ, @Xmat.

 

 

Jak mě budou postupem času (a s přibývajícími PM od různých individuí) napadat další otázky/odpovědi, budu to sem psát. Jinak tento topic neslouží ani tak k tomu, aby si ho člověk přečetl po vstupu na fórum, jako spíš místo na které budu odkazovat lidi, kteří to potřebují.

 • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×