Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Verin

Nove GO do hry

Recommended Posts

Dobry den.

Chtel bych si dat do hry svuj jednoduchy vlastni objekt napr. zed (kus kvadru s texturou). Vymodeloval jsem objekt v 3D studio max a chci se zeptat jestli je nejak mozne tento Objekt dat do hry. Je mozne ze me reknete hledej popripade hodite nejaky odkaz ale vezte ze jsem hledal a to co sem nasel sem tak nejak nepochopil (jak presne s tim mpq) byl by tu nekdo tak ochotny a pomohl my popr. sestrojil maly navod abych to i ja ktery zacina s touto problematikou co se tyce upravy klienta nebo tak prvne. dekuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Úprava klienta je běh na dlouhou trať na druhou stranu ale přináší své výhody, patrně budeš potřebovat nějaký MPQ editor, doporučuji "MyWarcraftStuido" poté musíš sehnat nějaký konvertor modelů, o tom by sis mohl něco přečíst na netu, pokud budu mít chvilku čas něco sepíšeš, pak je to o dostání toho oběktu do hry, myslim že "Hosinga" by tady o tom mohl něco popsat :o). Osobně se přiznám že jsem to nedělal ale teorii znám.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no mywarcraftstudio mam jenze dal uz to neznam tak bych byl vdecny kdyby me to nekdo vysvetlil, nebo kdo s tim ma nejakou praxi protoze by semi to docela hodila a absolutne nwm jak na to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můžu ti občasně radit na icq: 390834381, ale předem varuji, sem občas nervní =o)

Edited by Strop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verin, návod na world editing je !!ZDE!! A pokud se jedná přímo o .3ds do .M2 tak je tam ke stazeni convertor taky, jen je dulezite postupovat jak se má, až dnes přijedu z práce sepíšu na to návod. :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wotlk jsem zatím upravovat .MPQ nezkoušel a ani se do toho v blízké době nepustím, neni na to čas. :banned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

WotLK zatim prostě bez šance, chtě nechtě =o)

Edited by Strop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Téma stary 4 roky + uživatel Hosinga tu byl naposledy před 2 rokama moc bych na to nespoléhal tady je to už mrtvy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×