Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sunshinek

Nápady na projekt

Recommended Posts

Ahoj,

 

zase jsem se tu po dlouhé době objevil, ale tentokrát kvůli podstatně jiné věci než je World of Warcraft. Už mě unavují články, v kterých stojí, jak se lidem díky reklamě podařila vydělat velká částka peněz. Zhruba měsíc už přemýšlím nad něčím, co ještě není a co by se opravdu chytlo.

Já jako vůdčí typ mám obrovskou chuť něco takového založit, a jestli to bude opravdu nápad s potenciálem, tak mam i jistotu kapitálu až 100 000 Kč. Teď si určitě říkáte: "A co to tady kecá za bláboly, kdo by mu dal 100 000 za nápad na projekt.", věřte či ne, můj strýc dostal za nápad na nějakou pitomost do motoru, co udělal za pár hodin na soustruhu patent + 60 000 Kč a nabídku s sériové výroby.

To oč tu teď jde, je nápad.

 

Co bych po Vás chtěl?

Každému v hlavě poletuje velké množství nápadu, ale nechcete/nemáte čas/trpělivost na to, ten nápad zrealizovat. To co bych chtěl je nějaká aplikace, společnost, portál, online hra, webová stránka, věc, burza, akce a podobně. Prostě cokoliv Vás napadne, sem s tím.

Musí to být něco, co bude prospěšný/zajímavý pro velkou skupinu lidí. Není nic, co nepůjde zrealizovat, když to bude v něčem výjimečné. (ne že tady padne perpetuum mobile :-D)

 

Vemte si třeba FaceBook, původně komunikační portál pro určitou skupinku lidí/přátel a co z toho za 6 let vyrostlo a kolik to teďka vydělává.

Jestli to bude něco, o čem si myslíte, že to je "trefa do černého" a nechcete se s tím podělit jen tak, můžeme se dohodnout na určité spolupráci (žádný velký projekt nezaložil jeden člověk).

 

Budu rád za každé nápady, i když to bude blbost, podělte se s tím i blbost může být inspirace nebo cesta k něčemu velkému!

Share this post


Link to post
Share on other sites

worldofwarcraft.cz,wow.vigudes.cz

Tyhle 2 webovky nejsou oficiální fan stránky, zatímco wowfan.cz je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano herní portál, ale takové věci jsme na mysli neměl. S tim se díra do světa neudělá. Mám namysli něco například: "Online obchod, jako je aukro ovšem fungovalo by to jako systém výměn - někdo třeba nabídne mobil a přál by si za to třeba 2knížky od Jiráska a kalhoty Adidas, nebo tam budou přihazovat jiné věci". Ale nevim, mám takové pochyby že by to neuspělo. :)

 

Každopádně děkuji za příspěvek, další nápady prosím.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jistě, ale ty domény nejsou registrované u Blizzardu , už kvůli soutěže o key na Cataclysm.. atd

 

nebo mám ještě jeden nápad.. mám kdyspozici datábázi ze serveru Blood Storm Wotlk+TBC akorát nemám kdyzpozici dobrej Team, a dobrej hosting co by unesl 400 lidí kteří už na serveru hráli...

 

[abyste věděl server už jel a na tbc hralo 150 lidí a na wotlku 300, nebo to možná bylo naopak..]

Edited by Deremi
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tak mam jisté nápady na perpetum mobile, ale to si neham as budu mit cas xD xD xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak já ti jako potenciálnímu milionáři přeju hodně štěstí. :D

 

A pánove 2 nebo 3, kdyžtak se zdržte toho spamu. Je to sice otevřená diskuze, ale vy jste trošku v OT. Díky :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vsadil bych na herní portál se svým serverem nebo koupení hosting... třeba s mojim serverem.. a třeba s hrama jako je AION , lineage cs 1.6 css atd.

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

vsadil bych na herní portál se svým serverem nebo koupení hosting... třeba s mojim serverem.. a třeba s hrama jako je AION , lineage cs 1.6 css atd.

 

Ovšem herních portálu je velký množství, ale je fakt že už jsme o tom také přemýšlel. :) Když už jsi to navrhnul, nechci to hned hodit do koše. Napiš, v čem by byl ten portál výjmečný a co by přitahovalo lidi. Jinak já mam 2 volný počítače (ne VPSky) v serverovně v Praze a v Brně, neptej se kde jsme je vzal. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajímavý projekt? A když teda někdo přijde s "něčím zajímavým" a postne to tady všeobecně, tak co s tím pak hodláš dělat ty? Nabídnout mu na to nějaký peníze, nebo proč si zakládal tenhle topic? Asi jsem to moc nepochopil. :) Jako nápadů je dost, důležité je ovšem to, jestli máš prostředky to realizovat. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovšem herních portálu je velký množství, ale je fakt že už jsme o tom také přemýšlel. :) Když už jsi to navrhnul, nechci to hned hodit do koše. Napiš, v čem by byl ten portál výjmečný a co by přitahovalo lidi. Jinak já mam 2 volný počítače (ne VPSky) v serverovně v Praze a v Brně, neptej se kde jsme je vzal. :)

udělej portál pro začínající servery, hostuj je půl roku za 500Kč a máš to xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

udělej portál pro začínající servery, hostuj je půl roku za 500Kč a máš to xD

 

On asi myslí projekt, který bude vydělávat, ne který bude prodělávat. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi tak, ale nápad se cení. Tam jde o to, že bych chtěl něco neziskovýho, co zaujem a později vydělávat jen reklamou. :)

 

Jinak k Zechymu: Tohle je svobodný topick, někdo má třeba plnou hlavu nápadu ovšem nemá to jak zralizovat/nemá čas/peníze, tak prostě napíše svůj nápad. Nebo je to člověk, co by se rád zapojil, je komunikativní, má spoustu času. Tak by do toho prostě šel se mnou. Nápadu je sice dost, ovšem já chci nápad, do kterého budou lidé ochotni něco investovat. Jestli to bude kvalitní a potenciální nápad, tak vím přesně na jakém místě hleda investory. Každopádně díky za postřeh.

 

Mám spoustu potenciálních investorů, ovšem to na čem to stojí je nápad.

Edited by Sunshinek

Share this post


Link to post
Share on other sites

můžu ti zaručit hratelnost protože jak jsem psal... hratelnost by byla tak 400 na obou serverech

[DB je fakt kvalitní už s počtem hráčů..]

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

můžu ti zaručit hratelnost protože jak jsem psal... hratelnost by byla tak 400 na obou serverech

[DB je fakt kvalitní už s počtem hráčů..]

Svůj projekt nikomu nenuť prosimtě..Hlavně když ho děláš ty..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deremi: Zikmo má podľa mňa pravdu stále tu píšeš iba o servery lebo asi nemáš mať kde hosting.

Sunshinek by ty už dávno napísal kedbyže má o to záujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čas, peníze a energii v dnešní době už žádný zdravý člověk nebude investovat do wow, proberte se z diskotéky, žijeme ve 21. století, to už není jenom o hraní her a překonávání se v high score. Upustě už od stupidního wow a zaměřte se na něco víc, v dnešní době už všechno zaberou velikáni, kteří jsou na wow scéně už více jak 2 roky. Už se nevyplatí moc investovat do wow, pokud nemáte opravu "originální" nápad.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kdyby si umněl čist vše Tom4s tak by jses dozvěděl že Sunshinek se ptal -

 

Ovšem herních portálu je velký množství, ale je fakt že už jsme o tom také přemýšlel. :) Když už jsi to navrhnul, nechci to hned hodit do koše. Napiš, v čem by byl ten portál výjmečný a co by přitahovalo lidi. Jinak já mam 2 volný počítače (ne VPSky) v serverovně v Praze a v Brně, neptej se kde jsme je vzal. :)

 

Já jsem odpověděl

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

kdyby si umněl čist vše Tom4s tak by jses dozvěděl že Sunshinek se ptal -

 

 

 

Já jsem odpověděl

 

a v čem je výjimečný oproti XX podobných, nebo v čem by měl být lepší než herniserver.cz nebo zaparit.cz nebo gamepark.cz nebo project-nemesis.cz ???? Konkurence je veliká....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdybych na tom chtěl rozjíždět WoW server, tak byc to udělal sám prootže zkušenosti na to mám. Ale díky za nabídku.

Ano jak už psal ZechY, herní portál nebo server a ostatní věci s WoW není budoucnost ani pro mě a ani pro Vás, ovšem i vy to časem jistě pochopíte. :) Halvně tady potřebuju jen ten nápad (asi ta nejtěžší věc) ne hotovou věc ani hotovou databazi ani nic podobného.

 

Všeobecně herní portál spolu s hostingem je dobrý nápad, ovšem těch už je spousta, proto jsme se ptal jak lidi přilákat aby se na tom dalo vydělat. :) Jinak radši bych si přál neziskovou aplikaci, stránku, "věc" a chtěl bych něčím zaujmout, abych získal spíš lidi než peníze. Peníze potom vyděláš na tom, kolik tam máš těch lidí. Vem si, že třeba google má tolik peněz taky jenom z reklam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslíš, že ti tady někdo napíše nějaký nápad na nějaký dobrý projekt? Když už bych měl nějaký nápad, tak jednám na vlastní pěst a nevylejzám s tím nikde, protože jak je známo "Lidi jsou svině" a hned by si měl po projektu, protože by byl někdo rychlejší a vyfouknul ti to. Proto si myslím, že tady nic nenajdeš. ;) PS: I kdybych já věděl o nějakém dobrém projektu, jako že vím, tak jednám na vlastní pěst a nepsal bych to tu...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×