Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Tomito

GM funkce

Recommended Posts

Tento TOPIC Funguje jen jako Hledání pro Adminy o nemají zrovna GM a někoho hledají..

Pravidla: Skuste kontaktovat člověka jen přez jeho kontakty a né přez topic, když je to fakt důležité tak to sem napište no.

Zákaz spamování.

Všechny uvedené věci ať jsou pravdivé!!!

 

Formulář zde(shareupload)

a DOWNLOAD NOW!"]zde[/url](filebeam)

 

Tak začnu...

 

Jméno: Pavel

Herní jméno: GrapFe

věk: 14 let

Jazyky které ovládáte: ČJ,trochu AJ

Doba hraní na PC/den:2/7hod.

Kolik hodin jste možni věnovat na server: Tolik kolik je potřeba.

Jak dlouho hrajete World of warcraft:přez 4 roky

Znalosti: GM příkazy pro MaNGOS

Co pro vás znamená pojem Game Master?: Člověk který se stará o chyby ve hře a pomáhá ostatním s problémy.

Proč chcete být GM?: Mě je jedno jestli jím budu ale jestli jo tak v tom případě mu budu věnovat co nejvíce času.

Byl/a jste nikdy GM? Kde.:Ano na serveru lifedrassil (Cataclism beta) boužel server po chvíli byl zrušen.

Jaký máte patch:3.3.5,3.3.3a,4.0.0

 

Kontakty :

- email : [email protected]

- ICQ : 441449456

- Skype : a_-grapfe-_a

Edited by Tomito

Share this post


Link to post
Share on other sites

A proš to dáváš na Hellspy a né na Filebeam?Chceš kredit nebo co?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jako nějaká parodie na sekci nabídky práce v tvém podání ? Od toho tu jsou podkategorie nabídka a poptávka.

lock

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×