Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Asazin

Zadost o Gm/EM/TM post

Recommended Posts

Dobry den

 

Jmenuji se Anthony Patterson jsem cechoamerican a je mi 15 let hledam nejaky post na funkcnim serveru.

Takze muj zivotopis z WOW:

Hraju WOW uz od 10ti let od te doby co sem byl jsete maly lamak :mid_sword:

Ted uz ale neco o WOW vim a proto jsem pisu o zadost na GM post.

Na Kompu jsem od rana dovecera orientacni doba 9:00-22:00

Dokud na me samozrejme mamkanezarve TONY Slez z toho pocitace ses na nem od rana do vecera ses jak nejakej zavislak.

To samozrejme moc neposloucham a hraju dal :lol:

Jinak vsechny prikazy znam mohu take nabidnout a perfect mastery of English language bechause my dad is an American.

Jsem zacatecnik v programovani zakladni znalosti mam,C++(zacatecnik),a nejaka ta pracicka s MySQL a Net Framework.

Jinak delal jsem GM na servrech:

The Burning Gate

S kamosem jsme zakladaly jednou server takze jsem se na tom podilel tim ze sem byl ochotny do toho neco vrazit kolem 500-KC.

To znamena pro server taky muzu neco nabidnout jako jsou Cashe a take ze zanedlouho budu vychazet z Devitky a budeme mit vlastni tricka takze zminka o Servru by na nich taky mohla byt.

Uvital bych Server kde najdu dobry lidi a fajn kamose :rolleyes:

Nejaky ten kontakt:

 

Skype: tpatterson2

 

Dekuji za cas vas Asazin

Edited by Asazin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím, pokud jsi čechoameričan, umíš dobře AJ? (Přepsal by jsi přihlášku do AJ?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím, pokud jsi čechoameričan, umíš dobře AJ? (Přepsal by jsi přihlášku do AJ?)

 

Sive nevim co to bude mit za ucel ale ok.

 

Good Day

 

My name is Anthony Patterson and I am a czechamerican Im 15 years old and Im looking for a GM post on a working server.

So my experience with WOW (lifetime):

So I play wow since I was 10 years old when I was still a noob.

But now I know already know somthing about WOW and that why Im writing here my Request for a Gm post.

Im on the computer from the morning to the eavning for orientation form 9:00 to 22:00

Until ofcourse my mom doesnt yell at me Tony get off the computer youre on it from the morning to the eavning youre like an addict.

I ofcourse ignore that and play on

Otherwise I know all the commands and I can also offer a perfect mastery of english languagebechause my dad is an american.

Iam a begginer in proggraming,C++(begginer),and a little of work with Mysql and Net Framework.

Also I was a GM on servers:

The Burning Gate

Once with my friend we arranged our own server so I was partisipating in it I donated around 500 czech crouns.

That means that i can offer the server something like Cash also I will soon go out of the Nineth grade and were gonna have our own T-shirts so a small addvertisment for the server also could appear on it.

I whould appriciate a Server where are nice people and ill find alot of friends.

Some kind of contact :

 

Skype: tpatterson2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím, pokud jsi čechoameričan, umíš dobře AJ? (Přepsal by jsi přihlášku do AJ?)

 

Jestly chces tak si muzeme klidne popovidat na skypeu ;) (anglicky)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tony ty starej pardále...nevěděl jsem, že se chceš dostat na nějaký GM post :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tony ty starej pardále...nevěděl jsem, že se chceš dostat na nějaký GM post :D

 

Ja sem uz gm byl xDDDDD na The Burning Gate a na Holymordu ale ten se asi nepocita xDDDDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sem uz gm byl xDDDDD na The Burning Gate a na Holymordu ale ten se asi nepocita xDDDDDDDDD

 

Možná jsem tvůj šťastný zelený mužíček :D Právě rozjíždím instant server na WOTLKU 3.3.5.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná jsem tvůj šťastný zelený mužíček :D Právě rozjíždím instant server na WOTLKU 3.3.5.. :P

 

Jeeeee zeleny muziky mam rad a instanty taky xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to chodí když pošlete češku do Ameriky někdo jí to tam uděla a je to:D

 

Mělo být vtipný?, radši se drž tématu a nerozjížděj tu OT...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to chodí když pošlete češku do Ameriky někdo jí to tam uděla a je to:D

 

:lol: A ja myslel ze mali zavisitvy, muzou mit svoje obdoby tak v 10ti ale tady ma nekdo nizky sebevedomi? Co?

Nojo nekdo ma holt vetsi sance se nekam dostat a nekdo ne :teehee: Nekdo si bude cestovat a nekdo tu bude v CR a zavislacky hrat wow tak to uz to hochu chodi. B)

Edited by NecroVisioN
vulgarita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×