Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Zodinak

(Pozice ADMIN) INgamez.eu Portál hledá právě tebe !

Recommended Posts

409409446px-uncle_sam_(pointing_finger).jpg

 

Nábor uchazeče o pozici ADMIN serveru Exodus.

 

Na webové stránce: http://exodus.ingamez.eu/

 

Co vlastně požadujeme ?

 

Požadujeme rozumného člověka,který to má jak se říká v malíčku.Měl by umět ( C#,C++,SQL,strukturu tabulek).Dále by jsme potřebovali aby to byl rozumný člověk uměl se postarat o server. Více na ICQ 213889523.

 

Co nabízíme ?

 

Nabízíme: Rozvíjející se pracovní kolektiv.

Hosting serveru Exodus ("Domluva o serveru") Znamená to že si ADMIN kterého vybereme může vybrat typ serveru.Raty atd...Dále na ICQ víše.

 

To by bylo asi tak všechno a doufám že se s někým dobrým co by vedl tento projekt s námi setkáme. Děkuji a přeju hezký ničím nerušený zbytek dne Zodinak

Edited by Zodinak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Web hezký ... pochybuju že nějaký admin, který umí to co požadujete C++ atd ... půjde právě k začinajicímu projektu ;) ale přeju GL

Edited by Apixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Další server co umí jenom přepisovat copyrighty... GL s takovýmto přístupem.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musí se nechat že mají zajímavý způsob jak sehnat developera. Říkat mu admin a nechat ho nějaké věci určit si sám aby ho to bavilo... když přesáhne meze přijde "majitel serveru" nebo "projekt admin" a řekne mu tytyty......

 

btw: nemyslím si že by ten avatar byl tak hrozný na smazání.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promazáno od OT, ten si řešte na PM a Dendoo, nech laskavě podobné věci na posouzení moderátorům, děkuji.

 

Pro Zodiaka: Rád bych slyšel vysvělení podobnosti webů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím muže,chlapce Xmat.Tento web jsem nedělal já nýbrž jeden z adminů který měl server nastarosti dříve.Já jsem pouze dodal informace že scháníme Administrátora pro server Exodus.S webem nemám vůbec nic společného. :nw2_guitar: I'm sorry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×