Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Draxer4

Moje Prvni Tvorba

Recommended Posts

Cusik lidičky

 

Už se dva dny nudim tak jsem začal dělat nový web pro world of warcraft Wrath of the Lich King ( WoW WoTLK )

 

Tak tady dám prozatim ukazky ;) Ohodnoťte je na stupnici 1 - 10 tzn napiste Svuj komentar co by se dalo zlepsit a hodnoceni Kolik davate/10

 

 

Hlavne piste všechny navrhy jak to zlepsit je to prozatim pouze betaverze ale vše na ni funguje ;) a je propojená s DB a VIP System je taky moje prace ;)

Item je tam zatim pouze jeden ale i to staci

 

OBRAZKY DAVAM ZMENSENE JSOU SILENE VELKE ;)

 

ROZCESTNIK

344_Rozcestnik_tn.jpg

 

WEB

141_90procent_tn.jpg

 

VIP Login

266_vip_tn.jpg

 

VIP SHOP ----- Prozatim 1 testovací Item

904_shop_tn.jpg

Edited by Draxer4
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pekný je ten VIP login a ROZCESTNIK,inak nič moc ale len tak ďalej,máš talent :rofl:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozcestník je lacná kopie MaM, web nic moc, ale VIP je pěkný :)

Nic proti ale M&M se rozpadl a vzniknul project nemesis pokud vim a kopije to neni bo jsem na M&M nikdy tento rozcestnik nevidel a za druhe nevim o tom že by si M&M Ten Vzhled nekde nechaly zautorizovat a pokud vim tak ten obrazek když neberu ty kolečka ( jen tho spirita ) spada s autorskýmy právy pod Blizzard Neni-liž pravda ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mě je to kopie :P a můžeš si říkat co chceš prostě takovejhle design už je použitej a ty si ho akorát trošku pozměnil což je kopie

 

//edit: přečetl jsem si to po sobě a nějak to nedává smysl :D :D

Edited by Minikomando

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nedává. Říká se tomu inspirace. Kopie je třeba čínský SciPhone. Tím samozřejmě autora neobhajuji, protože je to jedna z mála světlejších stránek jeho díla. Zvláště rozložení hlavní stránky webu je příšerné. Jako kdyby někdo vzal x rámců a jen tak je pohodil po obrazovce. O volbě fontů nemluvě. Shop totéž. Navíc to celé křičí do světa: "Podívejte se na mě! Co stránka, to jiný design!". Nebudu tě za nic chválit (ono opravdu není za co), potřebuješ ujít ještě pořádný kus cesty pro slova uznání.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten VIP login se mi líbí, zbytek, hlavně ten web je nic moc..

 

Možná je to jenom můj názor ale ty fonty jsou špatně vybrané třeba u VIP loginu pod formem je nějaká věta která v téhle barvě a fontu je na tomto pozadí pro mne velice těžko čitelná... a nemyslím si že mám tak špatný zrak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

docela pěkné až na ten rozcestník dvě loga WoWka to já moc ne :rolleyes:

Edited by J0dA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo diky delam web poprve i když kodovat umim ( nejsem na stredni na oboru grafika ale Programing a Koder ) a tak kodovani nemam problem ale hledam nekoho kdo by mnel zajem treba do teamu jako grafik stiham kodovat rychle.

 

Ale velice moc diky za nazory aspon vim co mam zlepšít ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O takom obore, že programing a koder som ešte nepočul :), aspoň mám niečo nové do zbierky... Btw. kódovanie učia na školách grafických ... a odbor je Webový design alebo školách informatických a odbor sa nazýva Správa webov (Webmastering)... Teda aspoň tak to je na Slovensku. A programovanie sa delí na obory napr. Objektové programovanie (v C++, v Pascale, v Pythone) a väčšinou sú to odborné školy alebo gymnáziá a nie len nejaké obyčajné stredné školy v mestečku :D. A draxer ... keby si sa učil za programátora ... webového tak si nevyberieš rozmiestnenie webu aké je na obrázku vidieť, ale by si si ten design prispôsobil ;). Toť vše přátelé.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo diky delam web poprve i když kodovat umim ( nejsem na stredni na oboru grafika ale Programing a Koder ) a tak kodovani nemam problem ale hledam nekoho kdo by mnel zajem treba do teamu jako grafik stiham kodovat rychle.

 

Ale velice moc diky za nazory aspon vim co mam zlepšít ;)

 

Ty dvě loga pod sebou to je hrozný... Jinak se mi to celkem líbí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemá ten anděl autorské prává? Nemesis

2043_fail_camera_Fail-s500x420-10287-580.jpg

 

Autorske prava pre ten background? Ten ma blizzard nie "nejaky" nemesis..

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemá ten anděl autorské prává? Nemesis

 

Právě tě zradilo tvé přesvědčenírofl.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemá ten anděl autorské prává? Nemesis

 

 

Právě tě zradilo tvé přesvědčenírofl.gif

 

Souhlas :teehee::lol::rofl:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ten rozcestník je jedno, že je to kopie, aspoň je dobrá teda až an ty dvě loga ... snažil se snažil :) Jinak třeba RIP webu třeba např: Molten-WoW to není kopie?? A kolik lidí to používá :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×