Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
J0dA

Mangos Repack 3.3.5a

Recommended Posts

Já mám takový problém. Když zapnu MySQL, realmd.exe a mangosd.exe, zapnu WoW tak to asi 2 minuty jde a pak mi mangosd.exe napíše error ( chcete odeslat chybu atd. ). Nevíte někdo co s tim?

 

 

EDIT: Abych byl přesnější mám vše zaplé, lognu se na účet, zvolím si tu postavu, která tam je a potom se mi celý ten modrý pruh načte tak to spadne.

Ani nová postava nejde vytvořit...Dám "accept" a zasekne se to na "creating character"

 

Takto to je při tvorbě postavy -

wow2011062812395571.png

 

A takto při načítání

wow2011062717295201.png

 

Po chvíli to u obou případů dá ten error

Edited by eldrazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok takže mě login de ale jak se kámoš přpijoí píše mu to connecting :( přitom mam all správně myslim mam all bind ip na ip miho hamachi i v db reald table realmist mam tky ale prostě mu to nějak nejde nwm proč pls help :(

a když vytvořim acc tak mi to píše invalid acc name or pasword,pls to se dělá přes sqlyog jak? jesli to nedělam špatně dam accounts a tam je acc name a pak náký password hash když tam napíšu heslo např 12345 tak se to pak nějak změní? pls help moc help :) skype mirda96 a nebo e-mail [email protected] :)

 

PS:tento příspěvek platí,a jinak pěkný repack funguje vše i throzen throne ...

Edited by Koran55

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok takže mě login de ale jak se kámoš přpijoí píše mu to connecting :( přitom mam all správně myslim mam all bind ip na ip miho hamachi i v db reald table realmist mam tky ale prostě mu to nějak nejde nwm proč pls help :(

a když vytvořim acc tak mi to píše invalid acc name or pasword,pls to se dělá přes sqlyog jak? jesli to nedělam špatně dam accounts a tam je acc name a pak náký password hash když tam napíšu heslo např 12345 tak se to pak nějak změní? pls help moc help :) skype mirda96 a nebo e-mail [email protected] :)

 

PS:tento příspěvek platí,a jinak pěkný repack funguje vše i throzen throne ...

 

zkus vypnout firewall, mě to pomohlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

sem zacatecnik takze se omlouvam ze otravuju s blbostma prosim vas, kdyz sem neinstaloval ten repack tak sem tam nenasel SQL soubory(realm,mangos,characters) na DB co s tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sem zacatecnik takze se omlouvam ze otravuju s blbostma prosim vas, kdyz sem neinstaloval ten repack tak sem tam nenasel SQL soubory(realm,mangos,characters) na DB co s tim?

 

stáhni si SQLyog myslím že jej najdeš na stahuj.cz. Nainstaluj, spusť dej new... něco si tam napiš (cokoliv) a potvrď.

 

Pak vypiš tabulku:

 

MySQL host adress: localhost

Username: root

Port: 3306

database(s): cechej volné

 

connect... a uz to vsechno vidis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když zapneš konzoli - > mangosd.exe tak až se to načte,mělo by to tam jít.. a uděláš to příkazem .acc create jmeno heslo heslo,myslím teda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když zapneš konzoli - > mangosd.exe tak až se to načte,mělo by to tam jít.. a uděláš to příkazem .acc create jmeno heslo heslo,myslím teda..

 

Já to dělám .account create jméno heslo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to uplne parada :) ale možem sa niečo spytat, ked som bol v Icecrown Citadel a klikol som na The Lich Kinga nedalo sa nanho zautočiť prečo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neměl jsem co dělat tak jsem zde postnul REPACK který šlape výborně, sám jsem ho testoval.

 

 

Popis Fun Server Repacku Ver.1.26-Client 3.3.5a (12340):

Core rev.10775

Acid 3.0.6

DataBase Ytdb

PlayerBot WORK

AntiCheat

AhBot

Teleportér v každém měste!

Icecrown Spawnutý

Icecrown Citadel instance otevřeny

Nascriptováni všechny instance.

Fungujíci questy.

Přiloženo Portál a Fórum

Po instalaci si prečtěte ReadmeFirst.rtf

 

Server běží perfektně,bez errorů a lagů.

 

Odkaz ke stažení

Download REUPLOAD na ulož.to

 

Zdroj: http://goliath.fnet....5a-12340-a.html

Překlad: Districted(já)

 

+1 Rep neuškodí :rolleyes:

 

Frozen Throne momentálně FUNGUJE i ty Trialy a Ulduar...

Pokud možno mějte Visual C++ 2010 :rolleyes:

 

Cau, prosimte jak to zprovoznim?

Chybi mi Database, takze nemam co nacpat do Navicatu.

Pls poradte nekdo, jsem uplny zacatecnik

 

EDIT// Uz jsem to rozjel ;)) Diky paradni repack.

Jen se chci zeptat, jak nastavim npc, aby v raidech bojovali, a ne ze stojej na miste a nemaj zadny aggro ?

A nejak mi nefunguji talenty, mam lvl 80 a nemuzu si dat ani 1 talent :D pise mi to vsude nuly.

Edited by BuGwin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cau, prosimte jak to zprovoznim?

Chybi mi Database, takze nemam co nacpat do Navicatu.

Pls poradte nekdo, jsem uplny zacatecnik

 

EDIT// Uz jsem to rozjel ;)) Diky paradni repack.

Jen se chci zeptat, jak nastavim npc, aby v raidech bojovali, a ne ze stojej na miste a nemaj zadny aggro ?

A nejak mi nefunguji talenty, mam lvl 80 a nemuzu si dat ani 1 talent :D pise mi to vsude nuly.

To bude z takeho dementneho dovodu ze si zabudol ze tento repack je cca 2 roky stary ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×