Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Chronix

[Info; Návod; Hra] Mafia II

Recommended Posts

header.jpg?t=1281727715

 

Zdravim všechny uživatelé a moderátory,

Jak z názvu tématu napovídá, Mafia II již je dostupná jako demoverze. Doufám, že moderátorům toto téma vadit nebude, i když se to sem nehodí.

Info

 

Minimální požadavky:

  • OS: Microsoft Windows XP (SP2 nebo novější) / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: Pentium D 3Ghz nebo AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) nebo lepší
  • RAM: 1.5 GB RAM
  • Požadované místo na disku: 8GB
  • Grafická karta: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro nebo lepší
  • Zvuková karta: 100% DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
  • Ostatní: Klávesnice a myš nebo s Windows kompatibilní gamepad

 

Doporučené požadavky

  • OS: Microsoft Windows XP (SP2 nebo novější) / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: 2.4 GHz Quad Core procesor
  • RAM: 2GB
  • Požadované místo na disku: 10GB
  • Grafická ikarta: nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 nebo lepší
  • Zvuková karta: 100% DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
  • Ostatní: Klávesnice a myš nebo s Windows kompatibilní gamepad

 

Návod

Stáhněte si na adrese http://store.steampowered.com steam.

Nainstalujte steam a založte si nový účet. Poté se přihlašte, přejděte do nabídky Steam => Options => Interface a zde zvolte v položce Language češtinu. Klepněte na OK a přejděte do kategorie Demo, zde najděte v seznamu Mafia II a klikněte na položku. Nyní v pravém panelu můžete vidět tlačítko Download. Hru stáhněte a nainstalujte.

Podrobnější informace můžete najít také na adrese http://store.steampowered.com/app/50130.

Edited by Chronix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě bych doplnil pro ty co si chcou volně zaběhat poměstě aniž by je omezoval ten čas může si stáhnout mnou vyzkoušený trainer.

 

Trainer download : eDisk

VirusScan : Report

 

Použití traineru :

1. Spustíte hru přes steam

2. Minimalizujete hru

3. Spustíte trainer

4. Vybíráte možnosti

 

Vysvětlení položek :

Infinite ammo in clip : nekonečně nábojů v zásobníku

Infinite ammo : nekonečně nábojů

Infinite time : nekonečně času (ruší omezení času)

Infinite money : nekonečně peněz

Enable waterhover : asi chození po vodě, nefunguje

Disable waterhoover : vypnutí chození po vodě

Visible to police : policisté vás můžou chytit

Invisible to police : policisté ignorují vaše přestupky

Hide HUD : nevím, nezkoušel jsem

Crash game : to snad pochopí každý

Infinite Health : nesmrtelnost

Memory editor : něco s pamětí :) taky není nutno používat

 

To je tak asi vše :) přeju GG

Edited by Funner
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrušit čas se myslím dá jednou změnou pomocí hexeditoru, kdyby se někomu chtělo, google poradí :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrušit čas se myslím dá jednou změnou pomocí hexeditoru, kdyby se někomu chtělo, google poradí :D

 

Myslím, že normální smrtelník si vystačí s trainerem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám pocit i stisknutím F1.

EDIT: Samozřejmě za běhu traineru.

Edited by Chronix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím, že normální smrtelník si vystačí s trainerem :)

 

Smrtelník co pokaždé rád skáče do windowsů ano :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smrtelník co pokaždé rád skáče do windowsů ano :)

 

Jednou vlez to winu ? to snad nikoho nezabije .. rozhodně to zabere míň času než upravovat nějaký soubor přes Hex editor a to ještě nemluvím, že by musel hledat návod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měla by být česky.

 

Jednou vlez to winu ? to snad nikoho nezabije .. rozhodně to zabere míň času než upravovat nějaký soubor přes Hex editor a to ještě nemluvím, že by musel hledat návod.

 

Asi podle toho jaký má kdo PC :) ... jo a když odpovídáš na příspěvek těsně nad tvým, nemusíš ho citovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bude Mafia zase česky nebo už ne?

 

Demo má český dabing, takže v CZ bude, určitě by si nenajímali lidi na dabing kvůli dema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw už vyšla plně v angličtině že bych jí stáhl.Všude se o tom mluví a já tomu nějak nerozumím jestli myslíte demo jako betu.Jinak nechápu proč si nestáhnete full pokuď je

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw už vyšla plně v angličtině že bych jí stáhl.Všude se o tom mluví a já tomu nějak nerozumím jestli myslíte demo jako betu.Jinak nechápu proč si nestáhnete full pokuď je

 

Full vyjde až 24 v USA a v 27 v ČR , takže jestli si něco stahoval tak akorát FAKE !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Full vyjde až 24 v USA a v 27 v ČR , takže jestli si něco stahoval tak akorát FAKE !

 

právě že jsem ještě nic nestahoval tak já si jdu stáhnout demo vypadá to krásně

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stáhl jsem to a průměrné FPS při nejnižších detailech a zvuků 100% mám FPS průměrné 6 :D

Při nejmenších detailech a vypnutí zvuků krome dialogů mám 12 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikde ve Steamu nevidim položku DEMO můžete poradit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikde ve Steamu nevidim položku DEMO můžete poradit?

 

1. Zapni steam

2. Přihlaš se

3. Nahoře nabídka Demos (v en)

4. Zvol Mafia 2

5. Download

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Zapni steam

2. Přihlaš se

3. Nahoře nabídka Demos (v en)

4. Zvol Mafia 2

5. Download

 

bude to tím že jsem měl češtinu podle návodu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě doplním, že tato verze hry neobsahuje zdaleka všechny nastavytelné detaily a nastavení. Ty příjdou až s plnou hrou (27. srpen).

Edited by Chronix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alebo jednoduchší návod:

 

Nainštalujeme STEAM

Do browseru dáme steam://install/50280 a vyberiem Steam, potvrdíme OK a sťahujeme. Ale fajnšmekri ako ja si počkajú na plnú verziu a nebudú hrať nejaké demo.. : )

Edited by Angelo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angelo: naopak pravý fanoušek a fajnšmejkr vyzkouší cokoliv co se jeho oblíbené hry týká. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parádní hra, čekal jsem že bude horší. Už se těším na plnou verzi.

Edited by jinora

Share this post


Link to post
Share on other sites

no teda nevim asi sme hrali jinou hru, nemoznost skocit/skrcit/plavat, se naprosto tupa policie neresi jizdu v protismeru jizdu na cervenou, autoregen zivota, divnej jizdni model v modu simulace, podivna oprava motoru, v dome netece v koupelne druhej kohoutek :D :D, mafiani bez rucnich zbrani... ale jinak za me 8/10 za tyhle drobnosti ktery tu hru dost srazej uvidime co vymyslej do plny hry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×