Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Frankyll

Novos Easy WoW Cataclysm

Recommended Posts

Ahoj chcel bych poradit nebo stručnej návod na tento emulátor (nebo jak se to nazíva) udelal sem si cez to vlasní server a hrajeme skamošema cez Hamachi... Server jede na nejstarším Patchy 4.0.0(11927).

 

No a když si nainstaluju patch:

WoW-4.0.0.11927-to-4.0.0.12025-enUS-patch

 

Tak moje wowko bude na patchi 4.0.0(12015) a ted k otazke:

 

Jak spravím z Novos Easy WoW Cataclysm Serveru z Patchu 4.0.0(11927) na 4.0.0(12015)

 

Myslím aby Server byl na patchy 4.0.0(12015)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj chcel bych poradit nebo stručnej návod na tento emulátor (nebo jak se to nazíva) udelal sem si cez to vlasní server a hrajeme skamošema cez Hamachi... Server jede na nejstarším Patchy 4.0.0(11927).

 

No a když si nainstaluju patch:

WoW-4.0.0.11927-to-4.0.0.12025-enUS-patch

 

Tak moje wowko bude na patchi 4.0.0(12015) a ted k otazke:

 

Jak spravím z Novos Easy WoW Cataclysm Serveru z Patchu 4.0.0(11927) na 4.0.0(12015)

 

Myslím aby Server byl na patchy 4.0.0(12015)

 

Nemůžeš to udělat je to už dané v Revizi kde jsou Opcodes a tam se to nastavuj a každej opcodes je pro jineho klienta(build) takže nemůžeš nic dělat než si stáhnout sandbox a hrát sam bez spellu apod. nebo se podívat na netu jestli to neupgradl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemůžeš to udělat je to už dané v Revizi kde jsou Opcodes a tam se to nastavuj a každej opcodes je pro jineho klienta(build) takže nemůžeš nic dělat než si stáhnout sandbox a hrát sam bez spellu apod. nebo se podívat na netu jestli to neupgradl

 

Takže se to nedá nejak prenastavit ? ... Nebo nejak prekodovat... ?

 

Nebo když tak nebyl bys tak hodný a nepodival se ? http://github.com/Fabi nevím se v tom vyznat...

Edited by Frankyll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže se to nedá nejak prenastavit ? ... Nebo nejak prekodovat... ?

 

Nebo když tak nebyl bys tak hodný a nepodival se ? http://github.com/Fabi nevím se v tom vyznat...

 

Ano toto by se dalo překódovat ale na to nemám znalosti.Pokuď bys to chtěl jen upravit na jinej build tak se musí změnit jenom myslím Opcodes a ty se počítají nevím jak ale Wolf Officious to ví a bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano toto by se dalo překódovat ale na to nemám znalosti.Pokuď bys to chtěl jen upravit na jinej build tak se musí změnit jenom myslím Opcodes a ty se počítají nevím jak ale Wolf Officious to ví a bLuma

 

Jo jo presne tak ja sem si updatel Cataclysm Betu na WoW-4.0.0.11927-to-4.0.0.12025-enUS-patch

 

Ale Server jede na WoW-4.0.0.11927 a chci to dat na 4.0.0.12025...

Share this post


Link to post
Share on other sites

servery pro 4.0.0.12025.. Nemá to smysl, já jsem to na 12065 ukončil, nešlo to hrát díky OPcodes, který jsou u klienta rozházený.. ..Musel bys je pracně zjišťovat a nevyplatí se to. Počej si na něco rozumnýho.

 

Fabiho Diamond core má branch 400 (pro cata 4.0.0.xxxxx) a často to aktualizuje. Dá se tam čerpat hodně informací. Diamond core je odnož MaNGOSu. Zde je odkaz na git: http://github.com/Fabi/diamondcore/tree/400

 

EDIT: Nehledě na to, že se dá stáhnout a zkompilovat, žejo, to je jasný. :lol:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

servery pro 4.0.0.12025.. Nemá to smysl, já jsem to na 12065 ukončil, nešlo to hrát díky OPcodes, který jsou u klienta rozházený.. ..Musel bys je pracně zjišťovat a nevyplatí se to. Počej si na něco rozumnýho.

 

Fabiho Diamond core má branch 400 (pro cata 4.0.0.xxxxx) a často to aktualizuje. Dá se tam čerpat hodně informací. Diamond core je odnož MaNGOSu. Zde je odkaz na git: http://github.com/Fabi/diamondcore/tree/400'>http://github.com/Fabi/diamondcore/tree/400

 

EDIT: Nehledě na to, že se dá stáhnout a zkompilovat, žejo, to je jasný. :lol:

 

 

Aha takže to znamená že to mám teda nechat na WoW 4.0.0.11927 ?? Lebo z kamošama by sme to chceli mít co na nejviším Patchu by se dalo... nebo klidne by zatím stačilo jen na patch 4.0.0.12025...

 

Ale nevím presne jak se to delá bo Server sem pustil včera cez ten programek... Nebo jak ríkaš se to neoplatí ?

 

A tohleto je naco ? http://github.com/Fabi/diamondcore/tree/400 kdyžtak jak to instalnu nebo... (Sorry že sem takej nechapavej musim se do toho dostat včera sem stím začal :P )

Edited by Frankyll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha takže to znamená že to mám teda nechat na WoW 4.0.0.11927 ?? Lebo z kamošama by sme to chceli mít co na nejviším Patchu by se dalo... nebo klidne by zatím stačilo jen na patch 4.0.0.12025...

 

Ale nevím presne jak se to delá bo Server sem pustil včera cez ten programek... Nebo jak ríkaš se to neoplatí ?

 

A tohleto je naco ? http://github.com/Fabi/diamondcore/tree/400 kdyžtak jak to instalnu nebo... (Sorry že sem takej nechapavej musim se do toho dostat včera sem stím začal :P )

Udělejte si server na patchi 3.3.5 a na cata si ještě chvíli počkejte ten patch jestejne o ničem. Na 3.3.5 už hodně věcí funguje a jestli můžu doporučit tak zkus tento repack a kdyžtak si ho přenastav podle sebe. Jenom ho nainstalujes a upravíš a jedeš :)http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19616 .... Testoval jsem si ho taky a je vážně dobrej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na co je ten odkaz? No je to na emulátor Diamond, jehož vývoj spadá pod easy-emu.de a nyní podporuje patch 4.0.0 (build 12694). Nevím tedy do jaké míry je funkční dnes, já už to zjišťovat nebudu, ale Fabi na tom maká. A když si nahoře, na tý stránce gitu, klikneš na "Download Source"...

714_GIT_DOWNLOADING_1_fabi_diamond.png

...tak už si jenom vybereš jestli to chceš stáhnout zabalený v ZIPu, nebo v TARu.. :)

Zkompiluješ to a máš vyhráno. :nw2_guitar::)

 

EDIT: Ta čeština, ach jo.. :rolleyes:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na co je ten odkaz? No je to na emulátor Diamond, jehož vývoj spadá pod easy-emu.de a nyní podporuje patch 4.0.0 (build 12694). Nevím tedy do jaké míry je funkční dnes, já už to zjišťovat nebudu, ale Fabi na tom maká. A když si nahoře, na tý stránce gitu, klikneš na "Download Source"...

714_GIT_DOWNLOADING_1_fabi_diamond.png

...tak už si jenom vybereš jestli to chceš stáhnout zabalený v ZIPu, nebo v TARu.. :)

Skoumpiluješ to a máš vyhráno. :nw2_guitar::)

 

 

Jo jo jo tomu chápu mám to v Zipu a Slozku rozbalenou a ted jak to nahodim na ten Emulator tak sem to myslel :) (Hele sorry ze sem nekdy nechapavy jak kkt ale je my teprv. 15 :D

 

Edit: A hele ted se dívam si ríkal že ten mi to da teda na patch (build) 4.0.0(12694) a jak se dívaj dá se stahnout ten (12694) bo hledam na google a nejak to nevidim bud sem slepej nebo ja ješte ospalej..

 

Nebo nemá nejaky Build nižší treba 12065 abych to zatím testnul..

Edited by Frankyll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemusel jsi mě citovat když odpovídáš na předchozí post, kterej je dlouhej, ale to je už jedno..

 

Hele, nevím jestli jsi mě pochopil, ale tohle je source (zdroják) jádra, takže to musíš zkompilovat (například pomocí Visual C++ 2008). Na žádný emulátor se to nenahazuje, tohle je zdroják emulátoru. Chápeš? Zkompiluj to, nastav, nahraj DB a hurá. :)

Kdybych měl čas a náladu, tak bych to zkompiloval, ale měl by sis to udělat sám.

 

Update na klienta ti zajistí sám klient, stačí neměnit realmlist.. ..když tam necháš původní, vytvoříš si trial account a logneš se do hry, začne to samo tahat a installovat updaty. A nebo hledej na google, už jich bude všude plno.

 

EDIT: Pro 12065 je mangos ZDE: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=18356&view=findpost&p=167865 Ale upozorňuju, že je to šílený, vidíš svět jakoby v mlze.. :teehee:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemusel jsi mě citovat když odpovídáš na předchozí post, kterej je dlouhej, ale to je už jedno..

 

Hele, nevím jestli jsi mě pochopil, ale tohle je source (zdroják) jádra, takže to musíš zkompilovat (například pomocí Visual C++ 2008). Na žádný emulátor se to nenahazuje, tohle je zdroják emulátoru. Chápeš? Zkompiluj to, nastav, nahraj DB a hurá. :)

Kdybych měl čas a náladu, tak bych to zkompiloval, ale měl by sis to udělat sám.

 

Update na klienta ti zajistí sám klient, stačí neměnit realmlist.. ..když tam necháš původní, vytvoříš si trial account a logneš se do hry, začne to samo tahat a installovat updaty. A nebo hledej na google, už jich bude všude plno.

 

EDIT: Pro 12065 je mangos ZDE: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=18356&view=findpost&p=167865 Ale upozorňuju, že je to šílený, vidíš svět jakoby v mlze.. :teehee:

 

Aha a kdy budeš mít čas a náladu ? Ptže ja to asi nezvládnu bez toho nejakyho navodu a to abys my tu hodinu písal návod tak to se neoplatí... Včera sem stím začal a nevím či bych to zvládl zkompilovat,nastavit,nahrat do databaze a tak... Asi pri tom neni nekde zabalenej návod že ne :whistling::innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Návody jsou, ale kvalitní jen v angličtině.

 

EDIT: Uvidíme, no co mám s tebou dělat.. :rolleyes: Ty bys to ale nejraději chtěl jako repack, co? :D To já ti ale neudělám. :mid_sword:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Návody jsou, ale kvalitní jen v angličtině.

 

EDIT: Uvidíme, no co mám s tebou dělat.. :rolleyes:

 

 

WoW seš fakt borec :D A Anglicky no... Když stačí 3na vízo :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak kompiluju to Diamond Core pro 4.0.0.12694 ale nějakej čas to zabere.. Repack ti ale dělat nebudu, nastavit configy a nahrát DB si musíš už sám.. ;) Navíc, nemám to jak vyzkoušet, takže nevím jestli to půjde.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak kompiluju to Diamond Core pro 4.0.0.12694 ale nějakej čas to zabere.. Repack ti ale dělat nebudu, nastavit configy a nahrát DB si musíš už sám.. ;) Navíc, nemám to jak vyzkoušet, takže nevím jestli to půjde.

 

Oks díky moc ces cool :D Sem se dodíval tvúj Deník :D Haluzák... A mohl bys aspon tak trochu naznačit jak to mam nahrat do DB a nastavit ty Cofigy ? Nebo stačí vkratkosti navodek :):whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diamond Core pro cata patch 4.0.0.12694

 

< DOWNLOAD >

http://ulozto.cz/5586796/cata-diamondcore.zip

 

Nastavení je jako na MaNGOSU, nebo hodně podobný.. ..jsou tam 2 kounfigurační soubory *.conf - to najdeš.. Kdyžtak si pročti návody na mangos, NecroVisioN má někde pěknej návod. :mid_bow_arrow:

Tu DB si musíš udělat sám, jsou tam SQLka vč. full DB, ale nechci to už zjišťovat, jak to je a co všechno musíš nahrát.. Pohraj si s tim. :rolleyes:

 

Čau..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novo's Easy WoW Cataclysm Server for WoW Cataclysm 4.0.0 (11927) [ENGLISH]

 

http://img685.imageshack.us/img685/4044/catahandler.png

 

Based on my Novo's Easy WoW Server, now I release the first WoW Server for Cataclysm.

This is not just a Sandbox, it is based on Fabi's DiamondCore which is based on Mangos, a full functional WoW Server with a good Database.

 

So this could be the FIRST real WORKING WoW Server for Cataclysm!

 

What you can do:

- You will need to install WotLK enUS to install WoW Cataclysm Alpha Patch 4.0.0

- You will need to use WotLK 3.3.3 Maps! (Create with the Easyhandler or download it)

- Play WotLK like on other Repacks normally

- Create and Login as Worg and Goblin

- Transform into Worg Form Spell

- Spawn on the right Startplaces.

- New Items

- New Class / Race Combo!

- New Cataclysm 4.0.0 dbc files

 

-> Very much Skills and npc-trainers needs to be fixed, so don't care about the big error log at the moment.

If you have fixes, post to me!

-> Items needs to be warable for Worg and Goblin also.

 

Watch out our GIT Repository for Changelog:

http://github.com/Fabi/diamondcore/c...ataclysm_alpha

www.easy-emu.eu

 

ENJOY!

 

Download:

http://rapidshare.com/files/38537467...Maps_Setup.exe

 

Překládat se mi to nechce ale mělo by to jet snad bdue stačit tento patch.

 

zdroj: Ac-web.org

Edited by latnar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chapeš :D Tenhle patch mám... a chci ho updatnut na ten co mi poslal Wolf 4.0.0.12694 Takže si naši Konverzaci asi nepochopil :D A stejne su steho kkt :blink: Když ted na to čumím :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele sorry Wolfe díky že si to zkompiloval a tak mam to v PC Sedim u toho ale vubec totalne mam okno nevim jak mam pokračovat ale díky že si my pomohl aspon z hentym mam to v PC možna na to nekdy prídu a možna ne... ach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×