Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Deremi

Vývojářské Centrum

Recommended Posts

Ahoj chcel bych napsat Tenhle Topic protože mně napadlo udělat skupinu která by vyvíjela nový EMU a nový programátorský jazyk (tím jazykem si nejsem jistý)

 

Proč já?? tedy u mně by ta skupinu měla výhodu Host+Web free

Byly by s toho peníze (z jednoho projektu)..

 

Pokud máte zájem, nebo vlasntíte už nějaké zaklady, nebo takovou skupinu máte pište do tohohle topicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj chcel bych napsat Tenhle Topic protože mně napadlo udělat skupinu která by vyvíjela nový EMU a nový programátorský jazyk (tím jazykem si nejsem jistý)

 

Proč já?? tedy u mně by ta skupinu měla výhodu Host+Web free

Byly by s toho peníze (z jednoho projektu)..

 

Pokud máte zájem, nebo vlasntíte už nějaké zaklady, nebo takovou skupinu máte pište do tohohle topicu

Maš velice bujnu fantáziu.. Šanca že ty niečo spravíš je 2% ku 150%

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umíš SQL?? Umíš aspoň základ C++, umíš aspoň PHPko?? Jaký programy na vývoj ovládáš? Atd ATD??? Víš jak na sokety?? Jak vytvořit připojení atd atd :P

Edited by latnar

Share this post


Link to post
Share on other sites

no já bych nebyl šefem téhle organizace.. jenom bych to platil..(tedy doporučoval bych SneakerXZ)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sponzoři? Myslíš, že nějaké najdeš? Co myslíš, že by si jim mohl nabídnout tak převratného, aby se tě rozhodli sponzorovat? Počkat teď v tom mám trochu zmatek, nepsal jsi, že by jsi to platil ty? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

co třeba sponzoři?

Ty kde bývaš? Vôbec nemáš pojem o realite..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sponzoři? Myslíš, že nějaké najdeš? Co myslíš, že by si jim mohl nabídnout tak převratného, aby se tě rozhodli sponzorovat? Počkat teď v tom mám trochu zmatek, nepsal jsi, že by jsi to platil ty? ;)

to neznáš? :D napíšeš na web, že hledáš sponzora na vývoj nového prog. jazyku a vývoje emulátoru pro WoW... pod to dodáš, že ti je 12 let a umíš zapnout počítač ;) a už to jede

 

Edit: To Deremi, toto nebyla urážka na tebe... nýbrž na velký okruh lidí, kteří takto uvažují o nových věcech ;)

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deremi :) Před tebou tu bylo tolik snílku, kteří se snažili něco dokázat :) Hodně z nich chtěli také vlastní emulátor. A hodně z nich skončilo tím, že pouze přepsali hlavičky z mangos třeba na něco jiného. Vůbec si nenapsal, proč ten emulátor chceš vytvořit. Na tomhle fóru je velmi málo lidí, kteří by nové emu dokázali vytvořit, ale kvůli nedostatku času se jim do toho nechce a proto pomáhají jiným emulátorům opravovat chyby.

For Dendoo: Ta šance je ještě nižší :)

Edited by Augustus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale já žadné sponzori nehledám já je mám... a neni mi 12 (kde myslíte že bych vzal serverovnu na Blood Storm)

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

nybrz 11!

 

už jsem to řikal pokud mně chcete nadávat nebo řikat drby atd. vytvořte si topic s jménem Deremi.. tady se hovoří o něčím jiním

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deremi bloodstorm?? Máš zkopčený web a skoro žádný hráče, pochybuju, že ti fungujou raidy atp... a že máš serverovnu?? A co?? :) já mám server udělanej doma a navíc uživatelský pc :) tak se nějak nechlub :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dneska Deremi opravdu prelí od začátku rána až do pozdního večera, všecho co napíše nebo řekne berte z úsměvem. Protože tento človek by sem měl za prvé naučit psát jako člověk.

Za další nechápu jak člověk co nezná ani základy programování může vubec uvažovat o vytvoření vlastního emulátoru, když neví co je funkce atd.. A to ještě nemluvím o to, že neví co je opensource atd ... Jestli je tu človek co mu věří a myslí si že to bude mít budoucnost tak je asi nejnaivnejší človek na světě. Prosím každeho, aby Deremiho každý bral s rezervou.

 

edit :

ještě bych chtěl doplnit, pořád se tu oháni bloodstormem, na stránkách ale vidím , že ty jsi jen developer. A to vlastně jenom smyšlený když sis myslel, že funkce která násobi proměnnou x a y je cituji : "to je program na spawnovani objektu" ... no comment.

Edited by Funner
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

developer co neví co znamená opensource :rofl: to je hodně kvalitní :D du si dat radši cigáro ať vydechnu :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vím co je opensource ale nevím co to tu valíš za blbosti :D

 

ok divéjte kdo má zájem ať to sem napíše.. a ti co nemaj zájem, tak proč vůbec klikají na tenhle topic..

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit :

ještě bych chtěl doplnit, pořád se tu oháni bloodstormem, na stránkách ale vidím , že ty jsi jen developer. A to vlastně jenom smyšlený když sis myslel, že funkce která násobi proměnnou x a y je cituji : "to je program na spawnovani objektu" ... no comment.

Zabiják :D je developer ale prej všechno děla sám :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deremi, dám ti jednu radu - začni a on už se k tobě někdo připojí. Napiš základní mustr programu dovolující login a uvidíš, že se najde někdo, kdo s tebou začne spolupracovat na dalších věcech. Každopádně musíš začít pracovat sám. Každý má totiž plnou hubu keců jak vyvine to a tamto (mě nevyjímaje), ale skutek utek. Kdyby byly na světě realizovány všechny dobré nápady pouhou myšlenkou, dnes nesedím u PC a jsem někde v souhvězdí Lyry. Jenže tak prostě svět nefunguje, tak se probuď ze svého snu a začni na svých vysněných projektech tvrdě pracovat. Básnění na fóru je zbytečným plýtváním všech myslitelných zdrojů.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky jsem chtěl být Hacker :-D A být jeden z těch prostě nejlepších :-D Ale tak každý dítě (Neber urážku) má sny a občas má snahu je chtít realizovat, ale pak stejně po týdnu, nebo dřív zjistí že je potřeba mnohem víc :-) Nakonec Komunita jako my a vy :-D mu to dřív skazíme :-D (Nešahej na tu plotýnku je horkáá.... Mhéééééé Já mam spalenej prst)

Edited by antrex
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×