Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Wladass

Fórum wowresource.eu

Recommended Posts

Co u každého emu vytvořit sekci "Poradna", zamezilo by se spamování v sekcích, kde to vůbec nemá být.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si musím promyslet, ale bude teda změna. Spíš mi jde o to. Proč by tu měli být projekty, který nesouvisí s WoW?

...

"Proč by tu měli být projekty, který nesouvisí s WoW?" Hele, já myslím že to není zas tak špatnej nápad. Konec koncům, různí lidé zde prezentují například "web designy", který s wow taky nesouvisí. Myslím si že by to byl dobrej krok k rozšíření fora. Pochopitelně když někdo udělá projekt podobný tomuto fóru (nebo projekt podobný těm, které jsou zde jako "pod-projekty" fóra - např. servery.wowresource.eu), že se to asi bude mazat a trestat. Konec koncům i ty servery jsou projekty, a z tohodle fora se může stát klidně poradna pro PHP, SQL, HTML, C++, C#.. ..tvoje oblíbené F# a tak dále. Já se tomu nebráním, ale pravda je, že tohle všechno je na delší rozvahu, za jedinej den to nebude. Jsem například pro nějaké hlasování. Ostatně, o každé změně by se mělo hlasovat. Ty budeš mít zpětnou vazbu od uživatelů a budeš vědět, jak to dělat dál.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Proč by tu měli být projekty, který nesouvisí s WoW?" Hele, já myslím že to není zas tak špatnej nápad. Konec koncům, různí lidé zde prezentují například "web designy", který s wow taky nesouvisí. Myslím si že by to byl dobrej krok k rozšíření fora. Pochopitelně když někdo udělá projekt podobný tomuto fóru (nebo projekt podobný těm, které jsou zde jako "pod-projekty" fóra - např. servery.wowresource.eu), že se to asi bude mazat a trestat. Konec koncům i ty servery jsou projekty, a z tohodle fora se může stát klidně poradna pro PHP, SQL, HTML, C++, C#.. ..tvoje oblíbené F# a tak dále. Já se tomu nebráním, ale pravda je, že tohle všechno je na delší rozvahu, za jedinej den to nebude. Jsem například pro nějaké hlasování. Ostatně, o každé změně by se mělo hlasovat. Ty budeš mít zpětnou vazbu od uživatelů a budeš vědět, jak to dělat dál.

 

To bych rovnou mohl založit projekt typu programujte.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bych rovnou mohl založit projekt typu programujte.com

Nečekal jsem reakci pouze na jednu větu z toho, co jsem napsal. Vezmi to tam znovu a zamysli se nad tím, prosím tě o to, upřímně. Nechci z tebe tělat něco co nejsi, to bych si už ani nikdy nedovolil. Tohle je potřeba řešit v klidu. Vzpomínám si, jak zrovna ty jsi mi vyčítal aroganci. Změnil jsem se; změň se i ty. :ermm: Promiň, jistě chápeš, co tím myslím.

 

Hlavně pamatuj na to, že některý věci většinou nevypadají tak, jak se na první pohled může zdát.

 

EDIT: Upravím to tedy:

"Proč by tu měli být projekty, který nesouvisí s WoW?" Hele, já myslím že to není zas tak špatnej nápad. Konec koncům, různí lidé zde prezentují například "web designy", který s wow taky nesouvisí. Myslím si že by to byl dobrej krok k rozšíření fora. Pochopitelně když někdo udělá projekt podobný tomuto fóru (nebo projekt podobný těm, které jsou zde jako "pod-projekty" fóra - např. servery.wowresource.eu), že se to asi bude mazat a trestat. Konec koncům i ty servery jsou projekty. Pravda je, že tohle všechno je na delší rozvahu, za jedinej den to nebude. Jsem například pro nějaké hlasování. Ostatně, o každé změně by se mělo hlasovat. Ty budeš mít zpětnou vazbu od uživatelů a budeš vědět, jak to dělat dál.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozhodně by to rozšířilo forum. Propaguji tento návrh už delší dobu. Mohlo by to být např. rozděleno podle uživatelů, že by každý v jednom topicu prezentoval projekty. Něco jako jsou "grafický" topicy zde na fóře.

Třeba na to pár lidí čeká, nenechme je aby to prezentovali jinde než tady ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Souhlasím s Wolfem a Wladassem, čistě "wow"resource už asi nebude, proč tu nemoci prezentovat projekty, které nebudou podkopávat projekt tento?

 

Mám připomínku k "moderátorským praktikám"

Zde v topicu: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19858&st=0&p=178790entry178790

-Je absolutně super, že dal přímo link, ale kdyby ten topic smazal a ten link poslal PMkou, nebylo by tu tolik postůtypu: otázka -> to už se řešilo, jdi hledat (nebo se to mohlo alespoň zamknout, další komunikace by měla probíhat ve vlákně na které dal odkaz)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelikož kvalita těch projektů je mizerná a stejně skončí velice brzy. Pokud je nějaký projekt fakt dobrý, tak může požádat o vyjímku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mezi TBC rozhodně je.

Je to jediný vyvíjený emu na patch 2.4.3.

Edited by filipoliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobře, no... http://www.wowresource.eu/index.php?showforum=117

 

Chtěl bych u OregonCore zkusit speciální model moderování. Tím mám na mysli, že dotyčný člověk dostane pouze práva na tuto sekci. Pokud někdo má zájem, tak dejte vědět. Požadavky jsou kvalitní vyjadřování, zkušenosti s OregonCore. Pokud na na něm provozujete server je to velký bonus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na ostatní projekty které nejsou spojovány v WoW můžu teda zapomenout ? Chtěl bych např. nějaké zajímavé sponzorovat popř. poradit jim se startupem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na ostatní projekty které nejsou spojovány v WoW můžu teda zapomenout ? Chtěl bych např. nějaké zajímavé sponzorovat popř. poradit jim se startupem..

 

Myslím, že se to sem nehodí. Proč by tu měli být témata o tom jak někdo zakládá radio, nějakou webovou službu apod.? Toto fórum je stále WoW-related. Jsou tu sekce programování a grafika, ale ty jsou tu jelikož každý server si musí něco sám naprogramovat a musí mít nějakou grafiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobne som toho názoru že tu je už všetko ;) od grafiky po hovadiny a jedna vec naviac :D by nikoho nezabila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobne som toho názoru že tu je už všetko ;) od grafiky po hovadiny a jedna vec naviac :D by nikoho nezabila

 

Zas úplně vše tu není. To co tu je má svůj smysl a má to nějakou vazbu k WoW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když tu jsou galeriie templatů a img vůbec nezasahující do WoW tak to taky nikomu nevadí.. Taky se tu celý den neřeší jen WoW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je tu téma i o IPB, Diablo3 a ještě o MMORPG hrách :) co ty mají společnýho s WoW? :)

 

 

Doménu na který jsou. Já osobně bych si to vzal pod sebe klidně. Alespon by tu bylo neco jinyho nez porad to samy dokola za tech x let se to resi porad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doménu na který jsou. Já osobně bych si to vzal pod sebe klidně. Alespon by tu bylo neco jinyho nez porad to samy dokola za tech x let se to resi porad..

 

Co by sis klidně vzal pod sebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by sis klidně vzal pod sebe?

 

 

Sepsání pravidel a starání se o tu sekci kdybys konečně povolil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×