Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Wladass

Fórum wowresource.eu

Recommended Posts

Dobře, no... http://www.wowresource.eu/index.php?showforum=117

 

Chtěl bych u OregonCore zkusit speciální model moderování. Tím mám na mysli, že dotyčný člověk dostane pouze práva na tuto sekci. Pokud někdo má zájem, tak dejte vědět. Požadavky jsou kvalitní vyjadřování, zkušenosti s OregonCore. Pokud na na něm provozujete server je to velký bonus.

No ja bych se toho moderovani zkusil ujmout, hodinku denne bych tomu venovat mohl a s oregoncore jsem delal, mel jsem na nem i server (zruseny)

Edit: Udelal jsem preklad jednoho souboru tak na to tady upozornim :)http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=10640&st=40&gopid=178796entry178796

Edited by brseker

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja bych se toho moderovani zkusil ujmout, hodinku denne bych tomu venovat mohl a s oregoncore jsem delal, mel jsem na nem i server (zruseny)

Edit: Udelal jsem preklad jednoho souboru tak na to tady upozornim :)http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=10640&st=40&gopid=178796entry178796

Tu funkci, už dostal filipoliko :)

EDIT: Přehozený písmenko :D

Edited by latnar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelikož kvalita těch projektů je mizerná a stejně skončí velice brzy. Pokud je nějaký projekt fakt dobrý, tak může požádat o vyjímku.

Co když by byli podobné podmínky jako u serverů, tzn. že by museli mít viditelně umístěný odkaz směřující na wowresource.eu na hlavní stránce? Mohlo by to fóru pomoct a třeba by se zrovna našel někdo schopnej a ochotnej to tady rozvíjet. O programování, grafice a jiných věcech co patří k wow nemusí být jenom pár témat zde, může někdo udělat projekt třeba jenom o SQL a PHP, jenom o grafice, jenom o ... Nechme fantazii pracovat. ;)

 

Možná by stálo za zvážení, aby se ze začátku projekty posílali nejdříve soukromě - ke schválení. Mohla by to být uzavřená sekce, kam by šlo vkládat posty, ale založit topic nikoliv. Témata by se zakládali po domluvě s modem/adminem mezi off-topic a pak by to jen nějaký mod přesunul. To by snad udělat šlo, ne? :) Myslím si že vzniká plno zajímavých projektů a nedostává se jim tu prostoru k diskuzi, což je podle mě obrovká škoda.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakonec se taky musím přimluvit za sekci pro začínající projekty. Když to vezmu kolem a kolem, sám mám nápad na projekt, který bych nerad realizoval v "one man show" (proto existuje jen v mé hlavě a trocha taky v mind mapách) a nevím, na koho se obrátit. Je zde spousta mladých a talentovaných tvůrců, jen v té záplavě idiotů nejdou tolik vidět. Dejme jim možnost a příležitost prosadit se, ukázat, co v nich je, i jinde, než v projektech zaměřených na World of Warcraft. Mnohé z nás už WoW nebere a brát ani nebude, nicméně rádi bychom se podíleli na něčem svěžím a neokoukaném. Já jsem pro tenhle spin-off WS všemi deseti a pokud se bude konat (za akceptovatelných podmínek), budu mezi prvními, kdo se pokusí s pomocí dobrovolníků z fóra svůj projekt realizovat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Mnohé z nás už WoW nebere a brát ani nebude, nicméně...

Přesně, moje řeč. WoW už není tolik aktuální (ikdyž, až vyjde CTC aka CATA, tak čekám novou vlnu přízně i doporu, řešení a chyb, stejně jako u přechodu mezi TBC & WotLK..) a prostě to chce trochu osvěžit. Pokud na to hosting stačí (a já věřím že stačí), tak proč ne? Rozmyslet to, promakat pořádnej koncept, udělat pravidla sekce a pak hurá s tím do světa. :) Já myslím že se na to může vybrat i malinkej příspěvek, aby SneakerXZ měl inspiraci a taky něco do kapsy. Nemyslíte? ;)

 

EDIT: Navíc už dávno mohli být sekce rozdělený na vanilu(pre-tbc), TBC a WotLK. Ale to asi nikdy nebude, co? :D Hodně by nám to tu usnadnilo třídění. :) Spoustu věcí je tu pro TBC a začátečníci se ptají proč jim to nejde (ani neví že je to např. pro TBC a oni mají už dávno WotLK).. Takže asi tak. ;)

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pořádně nevím co chcete. Pouze jednu sekci na projekty (startupy)?

Zdřejmně jsem to podal jinak, než to bylo myšleno. Wladassi, ujasni to. Já jsem si ale od začátku myslel, že to chcete publikovat v nějaké sekci fora. :o:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sekci na fóře na Projekty , které bude mít jednoho moderátora - nechci nikoho z těch co moderátoři už jsou. Ten se o to bude starat, vytvoří pravidla a dodá tu alespoň jedné sekci řád a pořádek. Tak to bylo myšleno na začátku, pokud k tomu někdo něco má nechť to napíše..

 

Alespoň sem bude chodit pár dalších lidí a ne jen dětí kterým nejde zkompilovat core, nahodit db, nebo kteří si tu musí zvedat ego jak jsme toho svědky v posledních dnech.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sekci na fóře na Projekty , které bude mít jednoho moderátora - nechci nikoho z těch co moderátoři už jsou. Ten se o to bude starat, vytvoří pravidla a dodá tu alespoň jedné sekci řád a pořádek. Tak to bylo myšleno na začátku, pokud k tomu někdo něco má nechť to napíše..

 

Alespoň sem bude chodit pár dalších lidí a ne jen dětí kterým nejde zkompilovat core, nahodit db, nebo kteří si tu musí zvedat ego jak jsme toho svědky v posledních dnech.

Fajn, já jsem k tomu řekl svoje a tak nějak jsem to i myslel. Souhlasím s tím a pohoda. Sneakere, potřebuješ podrobnější info, nebo to už nějak dáš do pohody? Navrhuji Wladasse na udržování té sekce, protože to navrhnul on, tak ať se o to stará. Otázkou je, jestli mu věříš. :)

 

PS: Já Wladassovi věřím. ;)

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bol by som za osobne. Pre príklad iné 2 veľké fóra ešte oveľa väčšie ako je toto majú rovnaký systém a funguje to perfektne

 

Za 1. im tam chodia prezentovať projekty a spraviť si meno to je návšteva a reklama

Za 2. im tam chodia hľadať nové projekty užívateľa

 

Ak to má pravidlá funguje to ;) osobne thumbs up

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už to tu bolo spomenuté snáď sto krát, dokonca aj odo mňa, ale rád to vyzdvihnem znova, prečo z toho neurobiť to, čo bolo pred tým a spojiť to s tým, čo je teraz, výsledok?

 

Výsledok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím že tie projekty by sa mohli umiestňovať tak že by sa vytvoril systém alebo jednoducho by sa poslal mail moderátorovi fóra Projekty a on by zvážil všetky veci.. Ale myslím že Hamachi servery by sa už ani umiestňovať nemali je to strata času..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už to tu bolo spomenuté snáď sto krát, dokonca aj odo mňa, ale rád to vyzdvihnem znova, prečo z toho neurobiť to, čo bolo pred tým a spojiť to s tým, čo je teraz, výsledok?

 

Výsledok!

 

Nějak jsem nepochopil, můžeš to objasnit prosím ?

 

Myslím že tie projekty by sa mohli umiestňovať tak že by sa vytvoril systém alebo jednoducho by sa poslal mail moderátorovi fóra Projekty a on by zvážil všetky veci.. Ale myslím že Hamachi servery by sa už ani umiestňovať nemali je to strata času..

 

Tady nikdo nemluví o WoW projektech :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nějak jsem nepochopil, můžeš to objasnit prosím ?

 

 

Obnoviť http://www.portal.wowresource.eu/

ponechať samozrejme aktuálne fórum, ale dať to dokopy = Portálforum. Presne ako je to na tom obrázku, dokonca existujú aj modifikácie pre IPB, takže by to nebol problém.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obnoviť http://www.portal.wowresource.eu/

ponechať samozrejme aktuálne fórum, ale dať to dokopy = Portálforum. Presne ako je to na tom obrázku, dokonca existujú aj modifikácie pre IPB, takže by to nebol problém.

 

Jasně, už tomu rozumím. Ten portál by to chtělo obnovit to souhlasím.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inak ma napadllo nemohli by sa nejako začať repkovať aj komenty?

 

 

Jak to myslíš ? Vždyť když za něco stojí tak se rep. dává ne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ešte ma napadlo, je na niečo pri serveroch v názve témy to "[neplacený]" ? Podľa mňa za celú dobu čo sa tam prezentujú servery tam nebol jediný platený.. alebo snáď hej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ešte ma napadlo, je na niečo pri serveroch v názve témy to "[neplacený]" ? Podľa mňa za celú dobu čo sa tam prezentujú servery tam nebol jediný platený.. alebo snáď hej?

 

 

Obávám se že veškeré změny co se tu mají dít už dávno proběhly..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ešte ma napadlo, je na niečo pri serveroch v názve témy to "[neplacený]" ? Podľa mňa za celú dobu čo sa tam prezentujú servery tam nebol jediný platený.. alebo snáď hej?

 

Pokud vím, jde o pozůstatek z dob wowemu, kdy servery neunsely moc lidí a například největší český server (v té době) TranZer vyžadoval pro registraci jednoráznový poplatek 100,-.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veme si teda někdo na starost portál nebo WSS ??

 

Edit : Trocha snahy z řad moderátorů by taky neuškodila :whistling:

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestli by byl zajem rad bych pomohl ,o obnovani portalu na WS sem tu kdysi psal topic ale neuspesne :):rolleyes: kazdopadne fajn napady

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×