Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Dejvor

TVORBA

Recommended Posts

Zdravím!

 

AKo vidím,tak čoraz viac tu dávaju uživatlia svoje výtvory atd.Tak som sa rozhodol že aj ja tu niečo dám čo som "ukutil"

 

UPOZORNENIE:Prvá tvorba!!

 

post-8933-084979100 1284507752_thumb.jpg

Toto sa mi páči :)

post-8933-027748900 1284507764_thumb.jpg

ANi neviem ako som urobil

post-8933-023091800 1284507776_thumb.jpg

Úplne prvý SIGN

post-8933-090337100 1284507829_thumb.jpg

Nevím...

post-8933-086957400 1284507879_thumb.jpg

To bol iba taký test.

 

Beriem kritiku a prosím vás aby ste mi radili,z tých tutorialov sa mi už točí hlava.

 

//Edit: Repka neuškodí :P

Edited by Dejvor
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, v pohodě. :) Možná by ale bylo dobrý stanovit si pevně rozměry těch signů. Jinak dobrý, tvoř dál, projdi pár tutoriálů na webu a uvidíme snad tvojí tvorbu.. Hlavně ty rozměry, jsou na to snad i neoficiální standardy, alespoň myslím.. :)

 

Ještě jedna maličkost, kterou bych ti vytknul.. ..ty okraje u těch postav.. ..jsou viditelný.. ..nauč se pracovat s překrýváním vrstev. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celkom pekné len to písmo na niektorých podľa mna nesedí...

 

EDIT: A ja že kdo sa volá Rayen u mňa na fóre :D

Edited by Tom4s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkné, ale tak jako já jsem dělal, ty také děláš velkou chybu v častém používání Volby Prolnutí (Stín, prolínání, okraj, atp...).

Nevypadá to pěkně, zkus místo toho používat efekty z tabulky efektů ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ó,díky fakt si to vážim.Netušil som že sa vám to bue páčiť :whistling:

 

Určite vtom budem pokračovať.

 

Aké sú officialne rozmery? 400x100 alebo 450x150 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže,skúšal som zase niečo.Vyzerá to asi takto.

 

Sing:

post-8933-056300200 1284734363_thumb.jpg

 

sračka :)

post-8933-044311700 1284734371_thumb.jpg

 

Web,ani nevím ako som to urobil,ale okey :whistling:

post-8933-002128900 1284734406_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Projdi si články na www.tutorials.cz, kde najdeš spoustů suprových tutoriálů a tipů. Já sem se tam učil ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvůj styl není mojim zrnkem kávy.. cůbec nepoužíváš efekty, které nabízí photoshop.. asi nejvíc mi chybý gradienty, ta grafika vypadá strašně uměle a to se mi nelíbí.. ale je to jen můj názor, přeju hodně štěstí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photoshop nepoužívam dlho,môžem povedať že sa sním iba zoznamujem.CHcem sa spýtať,kde mám ukladať nové písma atd.alebo mi dajte niejaké užitočné rady,ocením to.Díky :mid_sword:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photoshop nepoužívam dlho,môžem povedať že sa sním iba zoznamujem.CHcem sa spýtať,kde mám ukladať nové písma atd.alebo mi dajte niejaké užitočné rady,ocením to.Díky :mid_sword:

Pokud používáš Windows, tak v Ovládacím panelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

//Edit:Pridávam pár nových výtvorov,neni to nič EXTRA ale stačí :)

 

1.post-8933-092278400 1288350231_thumb.jpg

 

2.post-8933-018207900 1288350253_thumb.jpg

 

3.post-8933-013048500 1288350272_thumb.jpg

 

4.post-8933-032677800 1288350301_thumb.jpg

 

5.post-8933-085686000 1288350308_thumb.jpg

 

Komenttujte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím co je tohle ale já bych řek že to je nějaká klukovina nebo nějaký vyhrabaný shit s prominutím. Jestli ty chceš kritizovat moji grafiku tak nepředváděj tohle co tady je. Každý lepší grafik ti řekne že tohle je blitka. Hodí se to tak na stránku s pegi 5 tohle je HNUS !

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na začátek to není vůbec špatné. Ale mně to připadá všechno stejné. Zkus používat jiné effekty. Každý obrázek mi připadá, jak kdyby na něm byl použitý ten samý effekt. Ale určitě nepřestávej. Na první tvorbu je to dobré :).

 

Pro Kupa : S timhle si chlapče trochu ujel ... Tak ber ohled na to, že lidi začínají .. A jestli máš problém s trochu normálním a slušným názorem (Aby to toho člověka hned nezasáhlo), tak prosímtě radši takové témata nekomentuj ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Souhlasím s Usakem. Jinak k tomu jak ses ptal kde ukládat Fonty (písma),pokud máš Windows XP jak já :teehee: tak stačí jít do složky WINDOWS/Fonts .... Bohužel jsem prozatím neměl Visty čí 7mičky takže nevím jak je to u nich. Jinak ti doporučím sem tam zkoukni nějakej ten tutorial ale spíše zkoušej více sám,hodně se o tom Photoshopu dozvýš,naučíš ale jak už jsem říkal,tutorialy také nejsou k zahození ;) . Hlavně pokračuj dále a dále,pokud budeš mít silnou vůli a budeš chtít tak se můžeš dostat na úrověń profesionálních grafiků ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ďakujem,tie fonty sú aj na WIn 7 aj na Win Vista tam isto,už to mám.Inak pridávam sem aj nové práve,dúfam že budú lepšie :-)

 

post-8933-026598200 1293356266_thumb.jpg

 

post-8933-085719100 1293356332_thumb.jpg

 

post-8933-013217900 1293356352_thumb.jpg

 

To Kupa: Ty si asi zakomplexovaný idiot ktorý nevie čítať,píšem tam že niesom profesionál a že začínam.Inak tvoj web som nehodnotil po grafickej stránke(efekty,písma atď.) ale podľa toho ako sa mi páčil,tak prosím ťa zdrž sa trápnych komentárov.Ak chceš poradiť tak poraď,ale toto určite rada nebola !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejvor měl bych takovej menší dotaz ale neni to ohledně grafiky,ty děláš na nějaké projektu u project-nemesis? Všimnul jsem si toho 3tího a je tam Giga fun nemesis tak se jen tak ptám :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robil som tam pár "pátkov" ale už nerobím,wowko ma už tak ani nebavilo tak som odišiel,teraz ma to zase chitilo tak som si dal príhlašku an jeden nemenovaný server. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×