Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Queltalas

Nabízím serverhosting pro nadějné projekty

Recommended Posts

Nabízím server hosting pro kvalitní WoW projekty.

 

Něco málo o serveru:

  • 2 jádra procesoru Q9300, 2GB ram
  • 100 Mbit konektivita (40 Mbit garantováno)
  • OS Debian

 

Co požaduji:

  • schopného člověka s vynikajícími komunikačními schopnostmi
  • umění vést tým
  • velké zkušenosti v oboru emulace Wow
  • dobrý nápad, který má šanci se uchytit
  • funrate nebo instant, blizzlike se neuchytí (pokud máte opravdu vyjímečný nápad, ozvěte se i s blizzlikem)

 

Co nabízím:

Moje představa je taková, že dostanete server s čistým TrinityCore2 (jsem ochoten do kompilace přidat i vaše patche). Dále vám dám přístup do databáze, k samotnému serveru byste se nedostali, ale samozřejmě se lze dohodnout i jinak. Dále máte volnou ruku, avšak cílem je vybudovat server s co největším počtem hráčů. Jedinou podmínkou je zobrazování reklamy na webu a nejméně jednou za 30 minut nastavit pomocí autobroadcastu informaci o sponzorovi do hry (je to jenom pár slov, věta typu Server sponzoruje ... ). Já na serveru nepožaduji žádnou aktivní funkci, pouze chci být něco jako admin projektu, avšak do hry vám nebudu zasahovat.

 

 

Kontakt: pouze email [email protected], PM nečtu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Queltalas dám ti radu... udělej instant server 80 ne BG ale jenom PVE a začneš s EQ na urovní hatefull nebo něco slabší... třeba t7 a budou muset chodit jiní dungy než ICC (protože by icc nedali..) a jestly to uděláš/ nebo někdo tak si tam rád zahraju

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Většina tebou organizovaných projektů dost rychle krachla. Kde je záruka že tohle nedopadne stejně?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Většina tebou organizovaných projektů dost rychle krachla. Kde je záruka že tohle nedopadne stejně?

 

Taktéž by mě toto zajímalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,

o založení vlastního serveru jsem nedávno začal uvažovat, řeknu ti zhruba svůj nápad.

 

Na české scéně se najdou asi 2 kvalitní TBC servery a oba jsou na blizzlike ratech, což mě absolutně nevyhovuje a proto na nich nemám chut hrát, na expení jsem línej a neochotnej mu věnovat nadmíru času. Chtěl bych založit Instant, případně High Rate/Fun server zaměřený na PvE. Od kamaráda mám dokonce i svůj web (náhled, nakodovaný je), který bych mohl použít. Hráči by začínali s equipem na úrovni Tier 4 setu, další výbava by se získávala klasickým způsobem. Postupem času uvažuji i o custom dungeonech s custom itemama, do nedávna jsem byl z vytváření custom itemů znechucen, ale v době, kdy jsem se nudil, jsem brouzdal po internetu a našel jeden anglický TBC server s XP ratama 500x, základníma dungama + o úroven vyššíma custom dungeonama. Populace se tam pohybovala v rámci stovek (obvykle 500+). Tento server mě na tuto cestu dost inspiroval. Realm by nesl název Frost Maurice, jak je vidět na webu.

 

K mím zkušenostem, nedělal jsem na žádném serveru, ale se SQL a trochou c++ mě naučil kamarád (Zde na foru vystupuje pod přezdívkou Filipoliko, od něj mám mimochodem i web). Reference nemůžu předložit, ale dostal jsem slíbenou případnou pomoc od výše zmíněného kamaráda.

 

Podle toho, že jsi předem stanovil emulátor TrinityCore usuzuji, že počítáš s WotLK serverem, v případě, že absolutně odmítáš vlastnit TBC projekt, tak to chápu. V případě, že by jsi s TBC serverem souhlasil, chtěl bych použít emulátor OregonCore. Oregon bohužel odstranil AutoBroadCast systém z důvodu crashování serveru, takže reklama ingame by byla řešena jinak, dejme tomu, uvítacím NPC s questem. Přístup na vzdálenou plochu bych si po nějakém čase nejspíš nárokoval, ale v případě, že budeš mít dost času a aktivně přidávat mé úpravy, tak by jsme nejspíš vydrželi i bez vzdálené plochy. Nevím, jak by to bylo s webhostingem, je v mé moci hosting sehnat, ale v případě, že by jsi pro mě měl nabídku, neopovrhl bych.

 

Nakonec přídám ještě kontakt, v případě zájmu pište na

ICQ: 603652154

E-Mail: [email protected]

Upřednostnuji ICQ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quele, já bych do toho šel ;) ... Měl jsem na svém pc server a během týdne jsem měl 60lidí online, jenže víc mi pc nebral :D na konec jsem to zrušil :) Mám pár dobrých nápadů. Napiš na icq a řeknu ti toho více. 567198577

Share this post


Link to post
Share on other sites

Škoda, že to chceš na TC2 :P to se mi nelibí jelikož ovládám jen MaNGOS. Kdyby si byl pro MaNGOS. Tak bych měl zájem :)

 

Pár měsícu upravuju svůj projekt na kterej bych potřeboval server hosting...

 

Emulátor: MaNGOSZero

Typ: RP/PvP

Příběh: Vše promyšleno...několik příběhů navzájem na sebe navazujicích,příběhy mají svoje questy a navrhnuté bitvy.

Raty: 5xKill,5xQuest,10xDrop a ostatní se uvidí...

Web: Mám navrhlý i nakódovaný, a webhosting by nebyl problém...

Další: 2x vlastní dungy s vlastníma itemama,PvP a mall zóny,vlastních pár questů i mimo příběh a plno eventu a ostatních věci...

 

Jsem na to sám s občasnou pomocí svého kamaráda, ale další lidi by se sehnali.

 

Kdybys projevil zájem a promyslel si ten emulátor byl bych rád. :)

 

Kontakt:

Email: [email protected]

ICQ: [email protected] (používám to na email)

 

Více bývám na emailu...

 

Díky za promyšlení a přečtení s pozdravem Latnar. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Queltalas dám ti radu... udělej instant server 80 ne BG ale jenom PVE a začneš s EQ na urovní hatefull nebo něco slabší... třeba t7 a budou muset chodit jiní dungy než ICC (protože by icc nedali..) a jestly to uděláš/ nebo někdo tak si tam rád zahraju

Děkuju ti za tvojí radu, ale je pro mě naprosto bezcenná. Pokud sis nevšiml, nabízím serverhosting.

 

 

Většina tebou organizovaných projektů dost rychle krachla. Kde je záruka že tohle nedopadne stejně?

Taktéž by mě toto zajímalo.

Rozhodně nevíte o více než 10% mých projektů, takže jsou tyto soudy naprosto nemístné. U neziskových projektů bohužel nemůžu zaručit trvání na věky.

 

 

Ahoj,

o založení vlastního serveru jsem nedávno začal uvažovat, řeknu ti zhruba svůj nápad.

 

Na české scéně se najdou asi 2 kvalitní TBC servery a oba jsou na blizzlike ratech, což mě absolutně nevyhovuje a proto na nich nemám chut hrát, na expení jsem línej a neochotnej mu věnovat nadmíru času. Chtěl bych založit Instant, případně High Rate/Fun server zaměřený na PvE. Od kamaráda mám dokonce i svůj web (náhled, nakodovaný je), který bych mohl použít. Hráči by začínali s equipem na úrovni Tier 4 setu, další výbava by se získávala klasickým způsobem. Postupem času uvažuji i o custom dungeonech s custom itemama, do nedávna jsem byl z vytváření custom itemů znechucen, ale v době, kdy jsem se nudil, jsem brouzdal po internetu a našel jeden anglický TBC server s XP ratama 500x, základníma dungama + o úroven vyššíma custom dungeonama. Populace se tam pohybovala v rámci stovek (obvykle 500+). Tento server mě na tuto cestu dost inspiroval. Realm by nesl název Frost Maurice, jak je vidět na webu.

 

K mím zkušenostem, nedělal jsem na žádném serveru, ale se SQL a trochou c++ mě naučil kamarád (Zde na foru vystupuje pod přezdívkou Filipoliko, od něj mám mimochodem i web). Reference nemůžu předložit, ale dostal jsem slíbenou případnou pomoc od výše zmíněného kamaráda.

 

Podle toho, že jsi předem stanovil emulátor TrinityCore usuzuji, že počítáš s WotLK serverem, v případě, že absolutně odmítáš vlastnit TBC projekt, tak to chápu. V případě, že by jsi s TBC serverem souhlasil, chtěl bych použít emulátor OregonCore. Oregon bohužel odstranil AutoBroadCast systém z důvodu crashování serveru, takže reklama ingame by byla řešena jinak, dejme tomu, uvítacím NPC s questem. Přístup na vzdálenou plochu bych si po nějakém čase nejspíš nárokoval, ale v případě, že budeš mít dost času a aktivně přidávat mé úpravy, tak by jsme nejspíš vydrželi i bez vzdálené plochy. Nevím, jak by to bylo s webhostingem, je v mé moci hosting sehnat, ale v případě, že by jsi pro mě měl nabídku, neopovrhl bych.

 

Nakonec přídám ještě kontakt, v případě zájmu pište na

ICQ: 603652154

E-Mail: [email protected]

Upřednostnuji ICQ ;)

TBC samozřejmě možné je, avšak ještě jednou tě chci upozornit, že server běží na linuxu, tudíž se vše ovládá přes SSH, ne vzdálenou plochu. Pokud máš stále zájem, ozvi se na výše zmíněný mail.

 

 

Můžu se zeptat, jestli by to nutně musel být WoW projekt? :unsure:

Nemusel, napiš mi více detailů na výše zmíněný mail a můžeme se dohodnout. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quele nemohu za boha pustit seznam, takt o napíšu sem :)

 

 

>>>WoW Project<<<

 

Patch 3.3.5

Jsem sql dev, takže server by byl určitě v dobrém stavu.

 

Ještě jsem snad neviděl český WOTLK server co by za něco stál. Každopádně by server byl Instant PVP/QUEST!

Začáteční set by byl na úrovni Deadly. Jako další by byl Furious, který by získali hráči zabitím několika hráčů a splněním questů.

Jako další by byl Relentless. Hráč by měl možnost vyměnit ho za set Furious, ale musle by mít hotoví o5 další Quest + reputaci. Reputaci by získal takto.

"Aliance: Musel by zabít 10orků, 10 trolů, 10BloodElfů a tak dál" Horda také,a le opačně + nějaký další quest ohledně PVP.

Wrathfull by bylo za arény, honory, bojky + item, který by získali splněním několika Q.

 

Jestli jsi mě dobře pochopil, chtěl bych udělat něco jako PVP/QUEST, prostě questy vložené do PVP...

Měl jsem něco podobného na svém serveru dříve a uchytilo se to velmi dobře, za týden jsem měl přes 50 hráčů online ;)

 

Jinak Developery a lidi, kteří by se serveru ujali společně smenou, mám dost :)

 

 

 

Tak se když tak ozvi na tento Email.

Mám i pár jiných nápadů, jak by se server mohl uchytit, ale to už spíše TBC :)

 

 

S pozdravem Rajnik

Edited by Salodrian

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele já bych mněl zájem o tvou nabídku... tedy jestly chceš...

 

Asi bych udělal ten můj navrh..

 

Něco o mně??

 

Nick Deremi, Noee

Skušenosti

na některých portálech sem byl Unix master (správce linuxu, bsd..)

Byl jsem na Master-wow,Akiron-club,Mistyq,Blood Storm.... je toho více

umím udělat jiný projekt než je WoW.. Aion, metin2

samozřejně ovládám i PHP, SQL, Java, js... C++ se doučuji, team bych mněl..

 

Kolik hráču by hrálo?? no mněl sem pár projektu max hráčů sem mnel 141...

 

kdyby něco kontakt v mojím profilu nebo email.. [email protected]

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele já bych mněl zájem o tvou nabídku... tedy jestly chceš...

 

Asi bych udělal ten můj navrh..

 

Něco o mně??

 

Nick Deremi, Noee

Skušenosti

na některých portálech sem byl Unix master (správce linuxu, bsd..)

Byl jsem na Master-wow,Akiron-club,Mistyq,Blood Storm.... je toho více

umím udělat jiný projekt než je WoW.. Aion, metin2

samozřejně ovládám i PHP, SQL, Java, js... C++ se doučuji, team bych mněl..

 

Kolik hráču by hrálo?? no mněl sem pár projektu max hráčů sem mnel 141...

 

kdyby něco kontakt v mojím profilu nebo email.. [email protected]

Nemůžu vzít někoho, kdo neumí číst.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neviem či by to bolo možné ale za pokus to stojí.Viem že mi tento topic bude komentovať veľa ľudí.Takže v tomto topicu by som mal záujem o tvoju nabítku.takže mám veľkú predstavu ako urobiť a prepracovať server (instant/fun) ktorý by sa chitil.

Server sám nedokážem viesť , ale možno by sa dalo zapojiť sa pod teba(riaďil by si to ty, ale celý system by som navrhol ja) alebo nejaký ľudia čo tento tvoj hosting tiež požadúju.

 

Takže išlo by o WOTLK instant alebo fun (napíšem sem navrh pro oba druhy)

 

 

 

---->INSTANT 80<----

časť z mojho systemu

 

• start equip: Hateful(pvp) tier 7(pve)

• doplnky ITEMLEVEL(200-213)

• full profesion zone ( custom zone)

• Reagent,Poison,Flask+potion,Enchant,Gem,scroll vendor,consumable vendor

• Mouty(trainers,vendor),Trainers,

• weapon trainer

• Reputation Giver

• Reputation Vendor

• Buffer,Healer,Doktor

• Porter(PVP arenas,Raids,Dungeons,Capitals city,Custom zones)

• Guild Master

 

 

PvE system:->start equip:tier 7

• (easy) PvE system : Normal 10 mans :>V dungu spawnutý len bossovia bez elit.Preto easy aby mohli postúpiť vyžšie

• (Hard) PvE system : Heroic(10,25 mans) :>V raide spawnuty bossovia z elitami. Tento Hard pvp systém by dali borci.

• Farma EoF -> Farma na 10man -> Pomocka na 25man

• Farma EoF -> ( Emblem changer) -> podla uvahy zmeniť emblemy čo by len chceli

• Weekly questy na bossov

• Custom PvE zóna (tvorenie guild,schodzky guild,Príprava na Raid, Raid/party porter , buffer)

• Custom daily (PvE zone) questy ( kill elít v (Hard Pve system) , Bossov atp. )->Odmena easy PvE system rewards,emblemy

• Custom questy vo PvE zone ( kill custom bossov ( na emblemy )

** Tento PvE system sa da zmeniť podľa požiadavkou , o triedu nižšie aby sa farmil aj naxxramas ( ciže start PvE set ->profesion craft set<- ,5mans )

PvE eventy typu (Je to len typ)Ukážka:

 

http://img696.imageshack.us/i/58635661.jpg/

http://img33.imageshack.us/i/79973133.jpg/

http://img827.imageshack.us/i/19968767.jpg/

 

Poweropp=Fanatiq

PvP system:->start equip: Hateful seasson 1

• (easy) PvP system :(deadly (weapon,set,doplnky),Furious (weapon,set,doplnky) :Tento equip by sa farmil chodením BG a world PvP (Honor alebo custom pvp rewards [1x za 1 hk] )

• (hard) PvP system :(Relentless (weapon,set,doplnky),Wrathful (weapon,set,doplnky) :Tento equip by sa farmil chodením Aren (Arena points + Arena rating,|||Weapon,doplnky(Rating+honor)

• (hard) PvP system : Relentless(2v2 personal rating 1500-1750 ( weapon,set doplnky ) , Wrathful (2v2/3v3 personal rating 1800-2000(2200) set by mali už vážne lepší hráči.

• 1 HK = 1 PVP rewards (PvP token) za ktore by sa mohli kupovat easy PvP itemi + ( 4fun itemky )

• Pripočty -> 3x týždenne ( Pondelok,streda,sobota) / 2x týždenne ( Streda,nedela)

• custom PvP zone : Zóna na ktorej by sa tvorili PvP guildy(Guild trainer) , Bg joinners , Arena Organizatori

• Custom daily questy ( killenie bossa ,elit)

** Tento PvP system sa da zmeniť podľa požiadavkou , o triedu nižšie aby sa farmil aj hatefull (weapon,set,doplnky) štart v savage sete,profesion equip.

------------------------------------------------------

• Custom Pet zone

• Custom PvE zone(bez duelov)

• Custom PvP zone(povolene duely) zároveň bez buffera,Portera do Raids,Party

PVP eventy typu (Je to len typ)Ukážka:

 

http://img837.imageshack.us/img837/2073/pvpeventcomplete.jpg

http://a.imageshack.us/img690/2586/asdadwt.jpg

http://a.imageshack.us/img541/9595/asdab.jpg

Poweropp=Fanatiq

 

• Zony by sa dali spojiť ( zóna by sa rozdelila na 2 polky)

• custom Fun zone

• Daily/weekly questy v zone(skákačky,hladačky atp.)

• Rozne Fun drobnosti (aby ta zóna vyzerala vážne ako <FUN> )

------------------------------------------------------

Na serveri by boli časté eventy Pro PvP aj PvE hráče odmenami ( easy PvE , Easy PvP ) Hard by bolo vážne len na hráčoch či to získaju alebo nie , Gmka by to za eventy nerozdávali

 

 

VIAC INFO O SYSTEME :PS , http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19958'>http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19958'>http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19958

 

 

 

---->FUN SERVER(30-50x xp...)<----

časť z mojho systemu

 

*Títo vendory by sa nachadzali v Hl. mestách (stormwind / orgrimmar)

• full profesion zone Vendory by boli addnuty Pri traineroch v SW/OG ,Jwl by sa addol do SW/OG

• Porter(PVP arenas,Raids,Dungeons,Capitals city,Custom zones)

• Guild Master

• 1 Custom trainer(Quest spelly,Class spelly,Weapons,Riding)

• Weekly raid giver

• Prípočty 2 Týždenne(streda/sobota)

 

 

PvE system:

 

• Hráči by začínali v equipe aký by si urobili z profesi atp.

 

PvP system:

 

->Hráči by začínali v equipe aký by si urobili z profesi atp.

-> 1 HK = 1 PVP rewards (PvP token) -> ktoré by vymienali za Honor , Arena points <-

• Start seasson 8 ciže wrathful

 

Vendori:

• Deadly + Furious (weapon,doplnky,set) by sa kupoval za Honor(ktore by sa farmili BG's , World PvP , eventy

• Relentless + Wrathful (weapon,doplnky,set) by sa kupoval za Arena points+honor( Hlavne 2v2/3v3 personal rating)

 

CUSTOM zone:

• Weekly/daily questy na skákačky,hladačky custom boss

 

Na serveri by boli časté eventy.

 

VIAC INFO O SYSTEME:PS , http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19958

 

 

 

Možno sa pítate prečo to sem píšem keď to nedokážem vytvoriť.

Vždy som chcel zrealizovať server (pod niekoho vedenim) ale pod mojimi predstavami , lebo si myslím že by sa mohli chitiť ale ako sám viem sám na to nemám.Možno sa najde nejaký Team ktorý chce urobiť server ale nema predstavi. Takže ak sa sem hlási nejaký team ktorý nema predstavi rád sa sním spojim a predložim mu všetko aby sme mohli spolu vybudovať server.Ak by chcel queltalas mohol by som mu ich predložiť a pracoval by som pod ním.

 

PS:Viem že tu bude na mňa veľa narážok , ale možno s niekym niečo vybudujem a chcel by som to skúsiť , tak poprosím také komenty typu "Lama načo to sem vobec píšeš atp." si prosím nechajte.Každu kritiku mojho systemu alebo aj mojej osoby zoberu.Myslím si že by sa systém mohol chitiť

Ale jak som písal sám to nedokážem ale možno sa najde niekdo kdo by mi stým pomohol

 

 

 

Ak by si mal záujem tak moje info:http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19958

 

Predom ďakujem za šancu

Fanatiq/poweropp

Edited by poweropp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×