Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Swampy

Nabídka Hostingu

Recommended Posts

Nabízím server hosting.. :)

Processor : AMD Anthlon II X4 635,socket AM3 2.9 GHz

Ram : 1x 2GB DDR3 1333 MHz

HDD : 320GB 7200RPM

Net : 75Mbit/s (agregace 1:2) linka je bez omezení(ČR i v zahraničí)

jelikož jsou na serveru ještě 3 volné sloty na ramky tak každý měsíc se bude přidělávat 1 x 2GB ram.

+

reinstalace pc: 1x za měsíc zdarma(100kč)

SSH přístup(jen linux)

web administrace(jen linux)

jedna vlastní IPv4 adresa

konektivita do NIX.CZ sdílená 100 Mbps

 

Služby v ceně

neomezený přenos dat

připojení na UPS

non-stop kvalitní zákaznický servis 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu

 

Je zde i možnost vyzkoušet server na pár dní grátis .. a dále OS Linux taky grátis u Windowsu se doplácí 200,- Kč (lze možnost dohodnout i jiný Operační systém) ..

Pro více informací mě kontaktujte na ICQ: 480-850-522 nebo na Skype nick dvorkas.. Děkuji =)

Edited by Swampy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cokoliv od maniusu bych nebral ;)

Copak jsem psal, že hosting je od Maniusu??? :-)

 

//edit1: Tento Hosting nemá nic společného s Projektem Manius.

Edited by Swampy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena 1000,- kč

 

ses zbláznil ne???? :lol: za tohle si radsi upgraduju komp... :lol: tak za 300 - 500 max bych dal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ses zbláznil ne???? :lol: za tohle si radsi upgraduju komp... :lol: tak za 300 - 500 max bych dal

Ne nezbláznil.. Tak si běž upgradovat compla a nepiš kolik dáš a nedáš =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000kč za 2 jadro AMD a ešte k tomu 2GB RAM hmm zaujimavé

"každý měsíc se bude přidělávat 1 x 2GB ram." stačí číst =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No a to tá linka je teda 75Mbit/s 1:2 alebo 100Mbit/s na NIX a kde to je vlastne hostované a kto je ISP?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000kč za 2 jadro AMD a ešte k tomu 2GB RAM hmm zaujimavé

AMD Athlon II X4 bylo vždy 4 jádro a 2 GB ram na rozjezd stačí.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže když bych si zaplatil na jeden rok tj. 12000kč tak mi za 12 zaplacených měsíců přibude na serveru 12*2Giga ramky... Docela by mě zajímalo jak to vyřešíte. To máte na základní desce celkově 13 slotů na paměti a nebo to tam budete tlouct kladivem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl to blíže specifikovat. Ten co si přečte jeho nabídku si to nejdříve přečte letmo. Navíc by mě zajímalo co to bude za ramku co se bude vejít do 1 000kč

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl to blíže specifikovat. Ten co si přečte jeho nabídku si to nejdříve přečte letmo. Navíc by mě zajímalo co to bude za ramku co se bude vejít do 1 000kč

Co to bude za ramky?? Třeba obyčejný ale dost dobrý kingstony 2gb DDR3 1333Mhz za 935kč :)http://www.alza.cz/kingston-2gb-ddr3-1333mhz-cl9-hyperx-d149198.htm VestaX než něco plácneš ujisti se :) a za 1000kč je to přijatelná cena :) zatím těch 2gb ram stačí...stejně euděláš do měsíce víc než max 50lidí online :)

 

EDIT: jinak víc specifikovat?? Nikdo nemůže za to, že jsi to nepochopil :) To je tvůj boj :)

Edited by latnar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to bude za ramky?? Třeba obyčejný ale dost dobrý kingstony 2gb DDR3 1333Mhz za 935kč :)http://www.alza.cz/kingston-2gb-ddr3-1333mhz-cl9-hyperx-d149198.htm VestaX než něco plácneš ujisti se :) a za 1000kč je to přijatelná cena :) zatím těch 2gb ram stačí...stejně euděláš do měsíce víc než max 50lidí online :)

 

EDIT: jinak víc specifikovat?? Nikdo nemůže za to, že jsi to nepochopil :) To je tvůj boj :)

 

A peníze na provoz máš kde? Teďko se pochlub :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

??? 1000kč je ten provozo...zároveň to beru tak, že mu dám 1000kč...a stím ať si dělá co chce...zaplatí elektřinu,net a ze svých když bude mít zájem jak to vyplýva z textu doplní i ramky :)... stejně za 1000kč a už vůbec ne pod 1000kč server neutáhneš :) elektřina měsičně cca 400kč a net tak 800-1000kč vůbec nevím co řešíte :) Jinak ty peníze nemaj bejt na ramky, ale na prvozo serveru...ty ramky bude doplňovat z vlastní kapsy...tak je to psany...jinak jsem těma ramkama odpovídal na stupidní dotaz VestaX :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím, proč hnedka urážíš VestaXe.. Urážíš ho jen protože má méně příspěvků než ty? Chlape, uvědom si, že teďka bych si mohl hrát na chytřejšího zase já, protože mám více příspěvků ale to je jedno.

 

Prosím moderátory aby to zde promazaly a popřípadě rovnou smazaly a kontaktovali zakladatele ať si to napíše znovu a více srozumitelně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím, proč hnedka urážíš VestaXe.. Urážíš ho jen protože má méně příspěvků než ty? Chlape, uvědom si, že teďka bych si mohl hrát na chytřejšího zase já, protože mám více příspěvků ale to je jedno.

 

Prosím moderátory aby to zde promazaly a popřípadě rovnou smazaly a kontaktovali zakladatele ať si to napíše znovu a více srozumitelně.

Kdo tu mluvil o nějakým machrovaní a nebo o příspevcích?? :) Jen jsem podotknul, že nemůžu zato, že VestaX to nepochopil :) podle toho co napsal...a vysvětlil jsem dalším příspěvkem...mimochodem odpověď na tvůj dotaz...jak to myslím :) toť vše :) a on se ptal že by chtěl vidět ramky za 1000kč tak jsem mu je ukázal :) on se neptal na provoz :) stačí umět číst :)

 

Jinak pardon za OT, jen odpovídám na dotazy :)

Edited by latnar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×