Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Aristo

Dotazník (diplomová práce)

Recommended Posts

Zdravím, dnes jednomu nejmenovanému serveru na kterém působím došela žádost o pomoc při tvorbě diplomové práce. Počítám s tím že slečna Radostová podobný mail rozesílala představitelům největších serverů které provozují nějakou MMO hru a řekl jsem si že nebude na škodu dát to i sem... přece jenom čím víc odpovědí, tím lépe se s tím potom pracuje :)

Dobrý den,

 

jmenuji se Pavla Radostová, jsem studentkou Masarykovy Univerzity a pracuji na diplomové práci, která se zabývá hráči MMORPG. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc. Jedná se vyplnění dotazníku, který se ptá na to co hráče ve hře baví a co je pro ně při hraní důležité. Tím, že odpovíte na moje otázky, můžete přispět ke zlepšení hry samotné. Odpovídání zabere asi deset minut a dotazník je anonymní. Pokud by Vás vyplňování dotazníku příliš neotrávilo, pošlete ho prosím i svým přátelům.

 

Dotazník: http://himdel.mine.nu/mmorpg/dotaznik.html

 

Díky za Váš čas a ochotu.

Pavla Radostová

 

EDIT: Jakékoliv nesmyslné OT budu mazat..

Edited by Aristo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sem to vyplnil.....

 

Akorát sem nepochopil toto

 

Tím, že odpovíte na moje otázky, můžete přispět ke zlepšení hry samotné.

 

Jak ona může pomoct Hře world of warcraft? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemusí to být zrovna hra WoW, ale může mít nějaké kontakty a na základě dotazníku by se mohla začít vyvíjet další MMORPG hra, která by však obsahovala právě to co hráči chtějí :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdo studoval na vysoké škole tak ví, že diplomka není žádná legrace a člověk co ji píše ocení co nejvíc informací ze všech různých směrů :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×