Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Juline

Call of Duty 2,4

Recommended Posts

Zdravim všechny uživatele WS :) mám pár dotazů ohledně serverů na Call of Duty 2 a 4.Hledal jsem všude možně ale nic jsem nenašel.Chci se zeptat zda je vlastnění serverů na coD legální, nebo zda je potřeba souhlas společnosti Activision.

Pokud je potřeba povolení od Activisionu tak kde a jak je možné se snima domluvit, jaký je poplatek a podmínky za uzavření smlouvy.

Díky moc za rady všech. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ja mám vlastní server ale zajímá mě zda potřebuju pro jeho provoz a provozování ligových zápasů přímo povolení od společnostni Activision, mě nezajímají jiné servery. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to stejný, jako by si chtěl Blizzard požádat o to jestli můžeš mít server na WoW :) podle mě nic takovýho nepotřebuješ :) ani na CS ne :) a ani na nic takovýho :) free serverey všeho druhu jsou nelegální. Takže ptát se na něco společnosti která hru vyvinula je blbost. :)

Edited by latnar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jj Latnar šak máš pravdu .) ae někde jsem slyšel právě že CoD 2 má tuhle možnost a že Activision dává licence na tyhle servery .)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na co strkat další peníze do licence?? Když to můžeš udělat jednoduše...ta licence je podle mě stejně jen na to aby sis ju vystavil na web a dělal s tím machry :) je to k ničemu :) teda v tomto směru o tom nemám žádné info, ale je to podle mě kravina :)

Edited by latnar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže Game Park to má také nelegálně jako všechny ostatní servery? :)

To vážně nevím, jak řikám o todle se nezajímám, Zkus se zeptat někoho, kdo má v tomhle směru nějaké info, nebo třeba fórum hernihoserveru a nebo gameparku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Řekl bych, že nemají žádnou licenci, jenom mají ty servery cracklý, aby neověřovali CD-Key. Nemám originálku a v pohodě hraji třeba na GameParku, Zaparit atp.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud vím tak by se ti to ani nevyplatilo, ta licence by byla tak drahá že by si ji většina lidí ani nemohla koupit, takže tady Zechy má pravdu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

no o to mi jde zda je ta moznost koupit licenci a je mi v celku jedno kolik to muze stat .) skusim se optat na supportu Activisionu a uvidim .)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×