Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Chajak

[Web] Složenka

Recommended Posts

No nevim... to Vás nenaučili ve škole psát? že potřebujete takové blbosti? ještě k tomu si to musíte vytisknout... ;)

 • Upvote 2
 • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsou i aplikace třeba v officech je program teď přesně nevím jakej název má, a tam jsou vzorový slozenky, ruzny listiny atd ...nebo ejdnoduse si to mužeš vytvořit sám :) a pak vytisknout... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady nejde ani o to vytisknutí, ale o zobrazení jak má složenka vypadat. Pokud někomu chcete poradit, jak má složenku vyplnit a nějaké informace o něm už máte, tak proč mu je neukázat. Viz ten vzorový příklad v příspěvku, na který jsem se odkazoval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mého názoru je to dobrá práce. Kritiků si nevšímej, neboť by to nedokázal ani jeden z nich naprogramovat :)

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Přidána další funkcionalita, nejdůležitější je asi funkce nacti(), které předáte pole a na jeho základě se na složenku vypíšou hodnoty. Lze tak předat například $_POST, $_SESSION atd, není tedy nutné jednotlivé funkce volat postupně, ale stačí si vytvořit pole například:

$pole = Array("predcisli" => 123456, "ucet" => 1234567890, "kod" => 1234, "ss" => 1234567890, "vs" => 9876543210, "ucet_maly" => "", "adresa_mala" => "");

a to poté přes

$a = new Slozenka();
$a->nacti($pole);
$a->zobraz();

zobrazit .)

 

Aktualizuji vždy jen CODE ve spoileru ve svém přvním příspěvku. Odkaz na filebeam změním, až bude hotova nějaká finálnější verze.

 

 

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vydána finální verze, umí nyní vyplnit vše. Zároveň přidán příklad celého vyplnění, jak pomocí pole (jak má vypadat například váš post, nebo get), tak i jednotlivě. Navíc i ukázán obrázek, jak to vše vypadá :) Funguje odkaz i na filebeam, kde je to také už ve finální verzi .)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Příspěvek je sice staršího data, ale i přesto jsem se rozhodl to sem napsat :

 

Upřímně? Tak tohle je bomba. Na všem se vždy najde špína a chyby, ale málokdo dokáže ocenit cizí kus skvělé práce, dokud si neuvědomí, co to zabere času a kolik námahy to dá. Není to sice kdoví jak propracovaný projekt, ale propracovaných projektů je plný google, tohle je především dle mého názoru lehce unikátní řešení, na které každý den jen tak nenarazíme. Každý rozumný člověk ti na to musí říct, že jsi udělal fakt skvělou práci. Jen tak dál! Mrkni prosím na ICQ, máš tam moji nabídku práce na našem serveru ve Web teamu. Pokud umíš i ve frameworku nette, tak jsi ideální člověk, kterého hledáme.

 

Hodně štěstí, těším se a jen tak dál bez ohledu na to, jestli budeš mít zájem o členství v našem teamu, či nikoliv.

Edited by Admin_MIrra_3server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×