Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
SneakerXZ

Pojďte se podílet na rozvoji portálu WoWResource

Recommended Posts

Pokud chcete, aby stávající portál byl zachován, tak je na vás, abyste do něj dávali obsah. Chtěl bych vás tedy vyzvat k tomu, že pokud chcete, aby portál zůstal zachován, tak přiložte ruku k dílů. V případě, že se nikdo nenajde, tak portál bude ukončen a natrvalo odstraněn.

 

Máte tedy zájem? Co tedy článek či novinka pro portál musí splňovat?

  • Musí být v českém nebo slovenském jazyce
  • Musí být psán spisovně za použití diakritiky a interpunkce
  • Text by měl mít určitou kvalitu a měl by být zajímavý
  • Musí se jednat o souvislý text a tématicky by měl být zaměřen pouze na jednu věc
  • Tématikou se musí dotýkat World of Warcraft - může být tedy o novinkách z oficiální serverů, ale i neoficiálních, může být i technického rázu jak nastavit co v emulátoru apod., i RP příběhy. Fantazii se meze nekladou. Nemělo by se jednat o PR článek.

Pokud máte zájem, tak mi pomocí PM pošlete článek, který byste rádi publikovali. Bude zveřejněn pod vaším jménem. V případě častějšího přispívání vám bude udělen přístup do administrace portálu. Rovněž pokud nebude článek splňovat výše uvedená pravidla, tak mám právo ho nepublikovat či eventuálně upravit a publikovat ho či vám ho vrátit k přepracování.

 

Co z toho budete mít? Bohužel portál ani WoWResource není ziskové a děláte, protože vás to baví či chcete získat nějaké kvalitní reference, které může uplatnit v případě, že budete chtít pracovat pro nějaký lepší server.

 

Pokud máte nějaké otázky či návrhy jak portál vylepši, tak napište do tématu.

 

PS: Problém s boty v komentářích vím a vyřeším ho v případě, že bude portál zachován. V opačném případě by to bylo zbytečně.

 

Dávám 14dní k tomu, aby se někdo ozval s článkem. Pokud se neozve, tak si vyhrazuji právo bez předchozí upozornění portál odstranit.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super nápad, určite skkúsim tie RP príbehy..

Edited by SneakerXZ
zbytečná citace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud by se portál zachoval, bylo by v plánu jeho redesign ? A také, musí se nutně téma týkat wow, mohli by se psát o více věcech, než jenom o wow. Tím ale zase nemyslím, aby se tam psalo o hudbě jo, ale třeba o jiných MMORPG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redesign je možný, ale někdo by musel dodat sebou udělaný template, který schválí většina fóra a bude kompatibilní s WordPress. V případě, že takový zájemci tu jsou, tak ať o sobě dají vědět a udělají eventuálně nějaké návrhy, o kterých se lze dále bavit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Každopádně si myslím, že je důležitější obsah než design. Ještě, abych to upřesnil ideální stav k oživení portálu by byl tak jeden článek týdně klidně častěji. Nemusí být každý týden od stejného autora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upozorňuji, že stále nedorazil žádný obsah, který by se dal publikovat. Ještě nechám pár dní a pokud se to nezmění, tak portál ukončí svůj provoz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud by mělo dojít ke zrušení měl bych zájem o odkoupení fora, popřípadě převedení podemne. Díky :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud by mělo dojít ke zrušení měl bych zájem o odkoupení fora, popřípadě převedení podemne. Díky :-)

Předpokládám že myslel pouze portál.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coul prepáč ale Sneaker tu chodí málo, ale stále tu chodí viac ako ty.. Mne tu toto vyhovuje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co dát přístup lidem? Já bych měl zájem psát články, ale chci se zeptat na pár věcí.

* Musí se to týkat pouze WoW?

* Dá se smazat z portálu Google adSense? zas tolik to asi nenese a zabírá to tam spoustu místa...

* Dá se portál upravit a udělat trochu "širší"? je takovej maličkej ;) Nemusí to být nějaký velký nový design, stačí klasický design zdarma od Wordpressu

 

Děkuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bych mel záujem o tenhle portál. Je tu kopa fajn lidí, ktorí by určite nechceli aby zanikol tento portál. Navrhol by som rozšíriť to, nielen diskutovať ohladom WoW, ale aj jiné PC hry, filmy, RPG, videá ja nevím co možného, viac ludí by malo o to záujem si myslím. Rozšírenie fóra by určite pomohlo.. síce nazo "wow"resource sa nehodí k iným RPG hrám, ale prečo offtopic nerozšíriť a zmenit jednotylivé subfóra na nové topici? Prepracovať všetky fóra a subfóra aby sa mohlo všade o všetkom diskuovať. Je to kopa práce, ale priláklo by to dosť lidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Náhodou bych ho nechal, zajímavý články jsou tam pořád! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mělo by to vůbec smysl?

Myslím že ano. Dal bych zájemcům přístup na psaní článků a podle toho se pak rozhodni o zrušení :-P

Já se dobrovolně hlásím.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mě vůbec nemá smysl ho zachovávat. Wowresource už několik let funguje jen jako forum a server list, portál leží v zapomnění a jeho oživení by byl umělý a řekl bych že velmi krátkodobý akt. Takže za mě jen zarchivovat články (například ten rozhovor s axxxou se určitě nesmí ztratit) a zrušit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podotkl bych jen že topic se jmenuje "Pojďte se podílet na rozvoji......" a ne "Smažeme Portál"?

Když odmítáte aby se na portálu pracovalo, tak nevidím důvod proč tu ten topic je :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatím než se nějak dohodnete jsem upgradnul portál na nejnovější verzi WordPress a smazal ty spam komentáře a zapnul anti-spam ochranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podotkl bych jen že topic se jmenuje "Pojďte se podílet na rozvoji......" a ne "Smažeme Portál"?

Když odmítáte aby se na portálu pracovalo, tak nevidím důvod proč tu ten topic je :-)

 

Taky si zajisté zaznamenal, že toto téma je přes rok staré a ani tehdy se nic pořádného nevyřešilo. Proč by mělo teď?

 

Ale oka, abych jen neremcal, tak budiž, šanci tomu dát můžeme. Já tedy můžu přispět jednou za dva týdny kapitolovaným románkem z prostředí Neotericu (má dobrý úvod, takže k jeho zasazení není třeba vědět o Neo nic) a jednou měsíčně. Na Neo má ohlasy docela slušné, tak třeba si to někdo rád přečte i tady a je to přecejen z prostředí WoW (jako docela úspěšná příběhářská sekce na mystiqu).

 

Kdo jiný a čím konkrétně by přispíval?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky si zajisté zaznamenal, že toto téma je přes rok staré

 

Omlouvám se, toho jsem si vůbec nevšiml :-P

Ale i tak, já bych klidně přispíval, ale rozhodně nechci být sám.. Pokud se tu najdou alespoň další 2 lidi, tak by jsme to mohli zkusit.

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×