Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
rasty888

Problem s Patchem

Recommended Posts

Zdravím chcem sa opýtať keď dám inštalovať patch tak mi napíše že nemám mapu OrcX02.w3x a nenainštaluje mi patch viete kde stiahnem tu mapu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasty, pokud mas problem u originalni hry tak je to celkem problem a jedine kde resit problem je v obchode, nebo prímo u výrobce.

Nebo zda mas stazeny WoW jako nekolik xxx dalsich tak zkus pouzit jinej download verzi. Nebo zkus stahnout patch rucne :-) Na verzi enGB/enUS a je mozne ze ti to pujde. Take muzes dat reapair ktery by ti pravdepodobne mel pomoct.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lenže my sa bavíme o Warcraft 3 Frozen Throne a nie WoW ... nauč sa prosím čítať .. a mam kopiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dival jsem se pouze na jmeno Topicu. Stava se, ale i tak se z toho da vzit neco pozitivniho. Např. že máš nějakou špatnou staženou verzi a tak zkus jiný download.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw tu kopii si stáhl nedávno že?Takže zkus jinou a to dát za hru 200,- není moc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Načo dávať € keď sa to dá stiahnuť :D

 

A proč nepodpořit Blizzard že?Hlavně že jim hraješ WoWko.Taková skvělá firma bez který by sis hrál pořád piškvorky

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Máš jedno ... proste chcem aby som W3 Frozen Throne opatchoval aby som mohol hrať lan to je všetko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×