Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Juline

Nábor CGP.

Recommended Posts

cgpv.jpg

Multimediální portál CGP (CzechGamingPortál) hledá nové členy do týmu!.

 

Spuštění portálu bude v průběhu listopadu.

 

Stránky portálu

 

Co bude portál obsahovat? Na našem portálu naleznete herní sekci:

-World of Warcraft Clasic (blizz).

-World of Warcraft The Burning Crusade (Fun,Instant).

-World of Warcraft Wrath of the Lich King (Blizz 2x,Instant PvP-PvE,Instant ffa-PvP,Instant PvP,Fun,BigFun(DeathBringer)).

-World of Warcraft Cataclysm (Test server).

-Call of Duty II od publick az po ligu.

-Call of Duty IV publick.

-Counter Strike 1.6.

-Counter Strike Source.

-Lineage II.

-Aion.

 

V průbehu několika měsíců budou doplněny další hry!.

 

Další sekce Hosting:Web hosting,Game hosting a Housing,Server hosting.

-Dedicované servery od: 990Kč do: 2299Kč ve výkonu HW od 2GB ram,i7 920,500GB HDD do 12GB ram,i980x,1000GB HDD.

 

A mnoho dalších sekcí které návštěvníky překvapí a potěší.

 

Jaké členy do týmu hledáme?:

 

World of Warcraft:Game master:volných pozic:14.

-Dobrá znalost světa wow.

-příjemné vystupování.

-umět pracovat v kolektivu ale i jednotlivě.

 

Event master:volných pozic:8.

-Dobrá znalost světa wow.

-příjemné vystupování.

-umět pracovat v kolektivu ale i jednotlivě.

-dobré nápady pro uskutečnění eventu!.

 

Head GM:volných pozic:9

-Dobrá znalost světa wow.

-příjemné vystupování.

-umět pracovat v kolektivu ale i jednotlivě.

-řešení problémů.

 

Call of Duty II:prozatím bez náboru.

 

Call of Duty IV:prozatím bez náboru.

 

Counter Strike 1.6:prozatím bez náboru.

 

Counter Strike Source:prozatím bez náboru.

 

Aion:Game master:volných pozic:3.

-Dobrá znalost světa Aion.

-příjemné vystupování.

-umět pracovat v kolektivu ale i jednotlivě.

 

Lineage II:Game master:volných pozic:3

-Dobrá znalost světa Lineage II.

-příjemné vystupování.

-umět pracovat v kolektivu ale i jednotlivě.

 

Rádio:Moderátor:volných pozic:1.

-příjemné vystupování.

-dobré nápady pro zabavení posluchačů!

 

Web:Moderátor:volných pozic:1.

 

Web master:volných pozic:2.

-dobrá znalost (PhP,X-HTML,CSS,Java).

-reference.

 

Forum:moderátor:volných pozic:1.

 

Ostatní:Developér:volných pozic:2.

-Dobrá znalost (My-Sql,C++).

 

Co od nás získáte?

-Pokročilé pozice budou v blízké době peněžitě odměnováni!.

-zkušenosti.

-mnoho dalších výhod.

 

Pokud bude mít někdo zájem tak pište prosím sem,nebo na email:[email protected]

V přihlášce pište prosím na jakou pozici se hlásíte a nějaké info o vás.

 

Jinak více infa není problém.

 

Děkuji :)

Edited by Juline
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

cgpv.jpg

Multimediální portál CGP (CzechGamingPortál) hledá nové členy do týmu!.

QUOTE

 

Mám záujem.Moje ICQ najdeš v profile,tam sa na všetkom dohodneme.

 

//Edit:Kontaktovaný!

Edited by Dejvor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám otázku, máte licenciu na prebravanie muziky v ŕadiu?? Mysĺim si že pri tak veľmom portálle/projekte by to bolo bez licencie aj riziko.

 

Licenciou myslím povolenie na prehrávanie autorihovaných skladieb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6iadna odpoveď mi neprišla do troch dní.. Mám to brať ako nie alebo ako nemám čas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na všechno jsem ted odpověděl. Nábor je stále aktualní, právě jsem ho aktualizoval.Díky :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parádní web, pro 12ti letého blogera..

 

njn co mam delat, delam na celem serveru sam bez pomoci nekoho jinyho...mam s tim starosti dost a kdyz sem se musel naucit aspon zaklad programovani webu tak sem nebyl moc spokojen,ale nebude to trvat dlouho a bude profesionalni web na zakazku. Jeden clovek nezvlada delat vsechno sam... :mid_sword:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná když na to nemáš, neměl jses do toho pouštět tka po hlavě. Nejdřív sehnat si lidi a pak něco dělat..

 

Slozit dneska poradnej tym lidi pro neco takoveho neni sranda, ja s nicim problem nemam co se portalu tyce,jediny co nezvladam je delat web a ani me to nejak netrapi .) za nedlouho bude novej

Share this post


Link to post
Share on other sites

To máte kompl z NASA?? Já jen že bych chtěl vidět konfiguraci toho serveru kterej utáhne tolik realmu WoW a navíc k tomu ostatní hry....když nemáš ani pořádnej web...tak pochybuju o tom, že bez problému ti to vše pojede...a další věc...nezáleží ze začátku na serverech atd ale na webu :) to na první dojem dělá víc než server bez buggů a dalších věcí :) jinak prosím ukaž tu konfiguraci toho vašeho VPS, nebo co to máte...a k tomu webu ještě..není problém si sosnou nějakou templatu herníhoportálu a jen si ju překopat...aspoň by ten portál vypadal víc verohodně...pro mou mysl todle je další fake...a nebo fail portál na 1měsíc max...sorry můj názor...

 

 

EDIT: a kolik máš lidí?? na každej wow realm je potřeba tak 5...2x gm 2x DEV a 1xEM...podle mého názoru :)

Edited by latnar

Share this post


Link to post
Share on other sites

To máte kompl z NASA?? Já jen že bych chtěl vidět konfiguraci toho serveru kterej utáhne tolik realmu WoW a navíc k tomu ostatní hry....když nemáš ani pořádnej web...tak pochybuju o tom, že bez problému ti to vše pojede...a další věc...nezáleží ze začátku na serverech atd ale na webu :) to na první dojem dělá víc než server bez buggů a dalších věcí :) jinak prosím ukaž tu konfiguraci toho vašeho VPS, nebo co to máte...a k tomu webu ještě..není problém si sosnou nějakou templatu herníhoportálu a jen si ju překopat...aspoň by ten portál vypadal víc verohodně...pro mou mysl todle je další fake...a nebo fail portál na 1měsíc max...sorry můj názor...

 

 

EDIT: a kolik máš lidí?? na každej wow realm je potřeba tak 5...2x gm 2x DEV a 1xEM...podle mého názoru :)

 

Ivestujeme do toho tolik penez kolik je potreba,je to takova castka kterou si ty nikdy nemel a nikdy mit nebudes. Co se serverů týče tak mame v pronajmu 3 servery ukazka , pristi tyden budou umisteny dalsi 2 nase vlastni servery do serverovny ktery sou o neco slabsi ale jsou urceny pro mene narocne aplikace, hlavne je na nich vsechno takze az budou zapnuty tak z nich bude vse rozhazeno po ostatnich serverech. Pokud bude potreba vice strojů neni problem objednat dalsi :). Je to tvuj nazor a nikdo ti ho nebere :) a co se tymu tyce tak sis asi nevsimnul ze tohle je topic o naboru :mid_pickaxe: . Jak uz jsem psal, bude nový web a myslim si ze tohle neni zas tak spatny, hrac tu najde vse co potrebuje a pro zacatek mu to staci. :)

Edited by Juline

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajn ..chtel jsem videt ty servery :)...jinak ty si ani nedokazes predstavit kolik ja mam penez :) takze se tu penezmi moc neohanej :) a nezacinej tu s flame warr :)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen vsunu vlastní názor, bez kvalitního webu nenajdeš lidi, tohle nevyvrátíš ani kdyby si se na hlavu postavil. Hledáš kvalitní lidi do týmu, tak mi řekni proč je hledáš tady ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ja sem dám môj názor :D

Ako 1. som spustil MMORPG Hosting v CZ a SK :D a pokúšať sa o niečo podobné za také ceny a podmienky čo tam sú tj úspešnosť 0%.

Maximálne získaš tú low cost komunitu čo chce server pre 10 hráčov na 20 dní...

 

;) odporúčam a aj tam pošlem mojich zákazníkov aby vedeli čo to je kvalita od značky henkel :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můj názor zní, že tento projekt nebude tak vzrůstat jak si asi myslíte. Tolik serverů? Budete mít na každém tak 2 hráče kromě CS, CoD kde by jste mohli mít víc :D když už to chcete mít profi tak si zařiďte i profi web a profi vedení. Bíle pozadí a obyčejné písmo v novinkách nachnácané do volné plochy. hrozné.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já se tak "těším" až si v průběhu příštích 2 týdnů budu moc zapařit na tak bezvadným portálu, který tu prezentujete :D Fakt se nemůžu dočkat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajímavý je ale, že žádnej portál nehledá SEO experta :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×