Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Fallenone

Ako vytvorit uplne nový object (návod)

Recommended Posts

Dobre. Ale v akom tvare a kam mám uložiť ten nový object? Napr. si niečo vymodelujem 3D a v akom formáte to má byť a kam to mám uložiť?

 

Ale návod dobrý tak +1

Edited by ado130

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tento návod popisuje ako vytvoriť OB ktorý nemá display ID nie ako pridat nový model

+ myslím že sa pridáva do world :whistling:

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

alebo si jednoducho otvorit MyWarcraftStudio a najst si podla mena DisplayID tam a jednoducho to uz len dat do DB? bez menenia DBC a MPQ suborov?

 

ale aj tak, +1 za snahu

Edited by WodaN'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozhodol som sa napísať návod ako vytvoriť uplňe nový návod na vlastný object ktory nema display ID

Hele, četl sis to po sobě? :rofl: Je to fajn "nový návod jak vytvořit úplně nový návod na...", to je pofidérní. :D No nic, jen jsem tě chtěl upozornit aby sis to po sobě opravil. :D Taky se mi to stává, rozhodně v tom nejsi sám. ;)

 

A ještě si dovolím věcnou poznámku. Existuje nejen MPQ editor, ale i plugin do Total Commanderu (bývalý Windows Commander). Všechno je k nalezení zde (oficiální zdroj): http://www.zezula.net/cz/mpq/download.html :)

 

EDIT: typo..

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosimta mam taky problem stim DBC editorom.. Ked idem dole (podla tvojich krokov) a ked kliknem pravim tak sa nic nestane mozes mi prosimta pomoct ? :)

 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×