Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Salodrian

"Prodám" postavy na trošičku netradičním serveru.

Recommended Posts

Až vám řeknu na jakém serveru jsou postavy tak se zblázníte :) Ale tak třeba je tu někdo kdo by si tam rád zahrál. Jedná se o server GigaFUn (Project nemesis) ... Neprodával bych to v životě, kdybych to expil. Postavy jsem si koupil přes donate. Už mám celkem 25 "darování" + Nemluvím o tech co se mi nepřipsali... jedno "darování" je 99kč, celkem to tedy dělá něco málo pod 2500kč :) (to za postavy pochopitelně nechci).

 

1. >> Owerpower << 155k HP, 45k AP, 198% Dodge, 180 Resilience, 116% Critical...

 

2. >> Becks << 90k HP, 45k AP, 144% Dodge, 90% Critical...

 

3. Ještě mám mága full S1 :)

 

Ty armory moc nefungují, to je spíše se kouknout na to, jaký má postava eq :) (Neukazují Death Tabard)

 

 

+ Přidám jako bonus k temto dvoum postavám další. Nick: Ixanioxinus "Mage" (Nemá žádný eq, jen nějakou t9.

+ Přidávám další bonus na accountu, kde je rogue a druid je ještě 700NC, takže si bud můžete udělat novou postavu a nebo si třeba na rogunu koupit BG SET ! :)

 

Pochopitelně by jste si změnili i e-mail !

 

 

Neočekávám žádnou velkou šanci že je tu nějaký blázen, který se například nechá ukecat kamarády, jako já a jde tam hrát a ještě je tak blbej a koupí si z donate za 3000 Kč postavy :)

Ale co, třeba tu někdo takoví je ... Pokud ano, z tech postav chci alespon 800kč. Proti tomu co jsem do toho dal je to minimum :)

 

(pokud by bylo více zájemců, tak by to bylo jednoduše o to, kdo dá víc peněz :P )

 

 

 

Budte tak hodný a zdržte se tech stupidních dotazů proč jsem si tam ty postavy kupoval a tak podobně, nebo také toho že mi to nikdo nekoupí :) Na 99% to vím sám, ale pořád je tam nějaká šance, tak proč tu šanci nevyužít.

 

 

Pokud by měl někdo zájem, tak pište bud sem, nebo na ICQ: 567198577 (Tam jsem pořád)

Děkuji aspon za shlédnutí a přečtení...

S Pozdravem Rajnik.

 

Edit: Doplněn mág

Edited by Salodrian
 • Upvote 4
 • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

na gf davas dodge z predu ked ho mas 100%+ a keby ze mas 500 tak by to asi nic nerobilo ked to ma taky efekt ako 198

 

 

BTW:ten rogue je nic moc takeho som mal a jja pred wipom no skoda ze som si ho nestihol skor nabugovat v bt :D inak by som ho mal s5

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele udělam ti nabídku

Dám ti za ty postavy 600 Kč a potom je rovnou behem 20s Smažu Souhlasíš ???

 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidi, co vás to napadá prodávat ACC na free serverech, vždyť ten ACC nemá cenu ani starý bačkory, protože tam nemáte žádnou záruku, že ten server zítra nekrachne. Proberte se z růžového snu do reality...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×