Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Hendy

Hledám help ze serverem

Recommended Posts

Hledám jednoho člověka (čecha) (nejlépe i z Prahy) co mu bylo už 18 let a je schopnej mi pomoct ze serverem už sem našel plno kktů ale ani jeden mi nepomoch,chteli leda tak hrat.potřeboval bych pomoct ze serverem v oblasti webu a herního prostředí jestli by se tu našel nekdo kdo umi hlavne z db a php fusion nebo už nekdy měl svuj server tak bych ho uvýtal ale dementy davam hnet do ignoru jinak pište na skype : warhendy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal bys více info co si představuješ?

Měl bych celkem zájem o pokec popřípadě připojení do projektu

 

Sice mi není 18, ale 16

Sice nehraju Wotlk, ale TBC

Sice nejsem z Prahy, ale Plzně

A jestli ti to nevadí!

 

Tak klidně bych tě uvítal v teamu po dobrém navrhnutí jak by měl vypadat budoucí server.

Momentálně už 2Měsíce připravujeme server, ale teď na to koukáme a říkáme si jestli na tom budou hrát lidi.

 

Skype:filip465

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

no hele dík nemám zájem sice vím že se tu asi nenajde nikdo z prahy co by mu by mu bylo 18 ale to si radši udělám všechno sám než aby to dopadlo jako u 3.jiných kdy každý dělal chytrého a říkali jak už to dělali že tohle a tamhle to je lepší ale dobrý to co mám je v pohodě na BG server to stačí de mi jen o to abych na web a db nebyl sám abych mel ještě druhého co by věděl to co já ne.Vždycky dokážou víc dva nežli jeden.Jeden nemůže vědět všechno a já nejsem někdo kdo je vtom nějak dobrý jediné co zvládnu je rozjet server tak napůl umím z DB ale ještě je co se učit a zkoušet a z webem xD tak to leda PHP Fusion a nastavit registrace všechno mám jakš takš zmáknuté ale sám nezvládám všechno.Kámoši co znám WoW sice hrají ale co se týče DB a webu toho moc nevědí kdyby se tu přece našel někdo kdo by byl schopný pomoct tak mi pište na skype sem tam jako warhendy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můžu se zeptat proč chceš Pražáky?

 

Pozn.: Prosím tě, používej interpunkci. Čte se to daleko líp a je tomu víc rozumět, než když to nacpeš všechno do čtyř "vět".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můžu se zeptat proč chceš Pražáky?

 

Pozn.: Prosím tě, používej interpunkci. Čte se to daleko líp a je tomu víc rozumět, než když to nacpeš všechno do čtyř "vět".

 

Proč Pražáky? no pač z Pražákem se můžu domluvit lip než z tím co je mimo prahu chápej server jde nejlíp tem lidem co se znají osobně. když jsem ještě dělal z kámošem server tak přišel knám a tak jsme server řešili na 2 pc plus jsme upravovali hardware pro lepší chod serveru ale to lepší než jen kecat je lepší znát toho druhého osobně aby byla důvěra teď jsem mel už 3-4 co mi chtěli pomoct ze serverem dokázali leda prd každý tohle máš špatně a udělali to ještě hůř tak to už je pak o domluvě a po skype se moc dobře domluvit nedá.Ani si sním nedám pivko když se server konečně povede server mám web mám registrace mám cz placenou doménu mám ale sám všechno dělat nemůžu pač ani vše najednou neumím. a konec další dotazy na skype sem už nic psát nebudu aby si někdo nestěžoval že to je na čtení moc dlouhý to já vím to na psaní taky xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdy tvůj text měl nějakou stylistiku a dalo se to číst, měl bych možná zájem. Nejsem sice z Prahy ale cesta mi tam trvá autem 15 minut a vlakem cca 50 minut.

 

Jde jen a jen pouze o dohodu.

Co jsem tak ale pochopil, hledáš člověka 18+ to mi sice je ale proč bych měl pomáhat někomu, kdo mě ani nějak nepřesvědčil o jeho inteligenci a jeho věku. Nechci se do tebe navážet ale jen tě upozorňuji na tvé chyby.

 

Pokud tedy chceš aby ti někdo pomohl, zedituj si první příspěvek, kde si všechno hezky zařadíš do kategorii : Hledám, Poptávám, Nabízím, Kontakt..

 

Šup ke slávě :-)

Edited by Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×