Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ariczek

[NAVRH] Zalozeni IRC kanalu pro reseni veci okolo developingu wow

Recommended Posts

Sneaka hájit nebudu, na to si on jistě vystačí sám. Jenom bych byl v tom případě rád, aby se moje a Sneakovo jméno neslévalo v jedno. Protože už mě fakt nebaví být firewallem mezi Sneakem a komunitou.

Jo, to mě tak štve. za hodně věcí nemůžeš a pak tě lidi házejí do jednoho pytle. Ovšem pak vyvstává otázka ohledně barvy. To je první věc, kterou lidi vidí. Buď třeba zelenej :D Musíš se liš(č)it. :bleh:

 

BTW, Smrtokvitek mě požádal o zveřejnění tohoto:

 

[15:39:23] WS - Smrtokvitek80: Ok takže keď chce vedenie aby som sa ospravedlnil tak fajn. Ospravedlňujem sa, že už viac ako pol roka mam 100% warn ( pritom ako je dané po dobrej odvedenej práci a slušnom správani sa warn môže znížiť - dal som pár kvalitných topicov nových a správanie som slušné mal keďže som sa ukázal po 3. mesiacoch pred pár týždňami) a vďaka tomu dostávam vkuse bany s reasonom 100% warn + nejaká blbosť ako naposledy. Ospravedlňujem sa zato, že som hájil svoju prácu v topicu v ktorom nám ju ukradol mne a Wolfovi jeden fagan a prezentoval to pod svojím menom. S ktorým som si to potom slušne vydiskutoval, a dohodli sme sa a ešte som mu aj pomohol. A ospravedlňujem sa zato, že sa pán Filipoliko dotoho zamiešal nazval ma kokotom a dal mi Rep - zato, že to preháňam. Preháňal som to asi v tom zmysle, že som si hájil svoju prácu. Ospravedlňujem sa zato, že ma na hulákadle urážal a vyprovokoval a zato, že som ustúpil ako to už v poslednej dobe zvyknem robiť (Múdrejši ustúpi) pretože som nechcel dostať zbytočne ban. Ospravedlňujem sa nie kôli tomu, aby som dostal unban. Neprosím o to, pretože to nemá význam. Vkuse keď ma vyprovokuje nejaké decko ktoré tam je max deň tak to vždy zlíznem ja a druhá strana nie. Ospravedlňujem sa len kôli tomu aby ste mali srdiečka na mieste a videli, že niesom namyslený koko* za ktorého ma väčšina považuje ;) Jediné čo ma natom najviac štve je to, že som tam chcel prezentovať svoj nový WoW projekt ktorý podľa mňa bude špičkou SK/CZ fun/instant serverov na scéne (Nechcem si nič namýšľať ale vidím to tak) a ponúkať aj ostatním vylepšenia a podobne ktoré tam použijem.

 

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

*pokrčí rameny*

vim ze mas rad RP ale zas to tolik neprehanej

 

 

 

 

kdyz tu prebirate ty bany mohu vedet za co dostal ban spolubydlici nick Absolution diky

 

 

psali sme uz nekolik PM sprav i do postu ale nikdy sem nedostal odpoved <_<

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vim ze mas rad RP ale zas to tolik neprehanej

To je to o čem mluvím. Provokovat a urážet za každou cenu. Tohle mě jen definitivně utvrdilo v tom, co si mám o této sortě uživatelů myslet.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to o čem mluvím. Provokovat a urážet za každou cenu. Tohle mě jen definitivně utvrdilo v tom, co si mám o této sortě uživatelů myslet.

???? to si uz delas srandu ne? jaka sem ti ja sorta? ja sem te neurazil proste to RP nemusis tahat do kazde diskuze to je vse

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jenom dodatek ve ČR je demokracie a tudiž si každý muže řict svůj názor ale určitě by to mělo bejt slušně a taky si myslím že warny a bany se větčinou davaji docela nefer a pro Xmata někoho to rp už prostě štve:D a navíc řešime tu jinou věc a tudiž si rp mužeš nechat do hry ne?:)

 

ale opravdu smrtok si zaslouži uban každýmu nervy ujedou a navíc pro forum děla toho hodně kde je problem?:D

a taky se tu nějak rozjel OT ne?:D

 

EDIT: aha tak smrtok je unbanuty dík henzigo:D

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jenom dodatek ve ČR je demokracie a tudiž si každý muže řict svůj názor ale určitě by to mělo bejt slušně a taky si myslím že warny a bany se větčinou davaji docela nefer a pro Xmata někoho to rp už prostě štve:D a navíc řešime tu jinou věc a tudiž si rp mužeš nechat do hry ne?:)

A jak s timhle tematem souvisi forma vlady CR? To nechapu.

A co Vam je do toho, jestli Xmat pise RP-style, jestli ja pisu bez diakritiky, to je prece jedno.

 

Abych nemlel jen OT, souhlasim, ze ten Smrtuv ban byl nejspis prehnany, cetl jsem tu diskuzi na hulakadle a az tak moc tam nenadaval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimochodem co je na tom RP style? Prostě jsem zkráceně naznačil "s tím nemám nic společného". Je to prakticky uplně totéž jako smajlík. A ty používají všichni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No myslím že je to stejně celé bezpředmětná diskuze :)

 

jméno topicu říká:

Zalozeni IRC kanalu pro reseni veci okolo developingu wow

 

jedinej clovek co dela do developingu wow (emul...) a chodi na to IRC je wolf :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky nechápu proč se to nakonec nedalo jako odkaz sem do menu třeba jen na webchat. Bejvávala tam sranda a řešili se tam i zajímavý věci.. ale bohužel, pasivita zde na fóře to opět pohřbila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nejen pasivita na fore, ale i vypadek quakenetu, kdy se tam neslo prihlasit :)

pokud by mel nekdo zajem - IRC stale "funguje" - z lidí tam chodím já, Wladass, Filgy, Fiki, občas Noeel a Wolf. tak přijďte pokecat o životě a tak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prestal sem tam chodit protoze mam fakt mrte prace a kdyz nepracuju tak sem skoro u PC neni

 

ale parta je tam skvela takze doporucuju vam tam zajit :P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×