Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Canabisek

Rozcestnik č.2 By Canabisek

Recommended Posts

Akože sorry :D toto keď si robil 5 hodín tak to fakt neviem :D. Je to lacná napodobenina Battle.net. Ešte k tomu ani nie kompletná. Sorry ale fakt musím. Ale inak spracovanie hodnotím tak 4/10. Lebo grafiku to nemá zlú :D.

 

EDIT: Som podobného názoru ako Dendoo, nekradni a 5 hodín to nebolo. Takýto kód ti dám do 5 minút. (Teda šlo by to, ale to by si musel mať taký pomalí net, že ti to pozadie z Blizzardu stahovalo tych 5 hodín :D ale to je len filizofia :D.)

Edited by SiLvEr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,

 

prosím nezakladaj veľa ďaľších topicov, lebo nový člen, alebo ten čo číta problémy a predmety iných vidí každý den

tvoje topici by cannabisek.

Ďalej ti chcem povedať že toto si 5 hodin nerobil, to pozadie je ukradnuté od blizzardu.

 

Nieje to nič moc.

 

Veľa štastia :)

Edited by Dendoo
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vime že nic moc mno jako celkem jsem do tho dal 5 hodin ale ne v kuse :D v kompu mi to leží cca 2 tejdny ( beru v potaz i kodování !!! ) Kodování my zabralo cca 1,5 hodinky ( nemam rad HTML, PHP IS 4EVER )

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A čo také robíš v PHP bez použitia aj HTML ?? Však v HTML formátuješ texty, tabulky a tak. Spravíš si design aj pre PHP script :D. To je trošku divné nie ? HTML je maximálne jednoduchý a CSS to isté. Základom dobrého PHP kodéra je hlavne HTML, aby si vedel prispôsobiť výstup scriptu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak poviem ti uprimne tento obrazok ti spravim za 10 minut a nakodujem za 8 minut. toto by zvladli i moji poor spoluziaci v skole

lepsie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo to jo ale když to máš v kompu 2 tejdny a pořad to jen upravuješ a upravuješ ( viš ak to myslim porad sa ti na to neco nelibi )

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě osobně se nápad líbí, stejně jako provedení (jen se mi zdá, že používáš moc kvalitní obrázky -> 2m se budou na pomalejších připojeních dlouho načítat).

Rozhodně na rozdíl od většiny se tady někdo snaží něco dělat a ne jen trollovat.

Gj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neni to zlé, ale zdá se mi kdyby si udělal víc obrázků pro více her (CS:S, CoD, třeba i pro fórum, Blog atd.) Tak by to mělo větší využití. Nevim jestli lajk co neumí udělat vlastní rozcestník bude zrovna dělat portál s Aionem WoWkem a L2 :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neni to zlé, ale zdá se mi kdyby si udělal víc obrázků pro více her (CS:S, CoD, třeba i pro fórum, Blog atd.) Tak by to mělo větší využití. Nevim jestli lajk co neumí udělat vlastní rozcestník bude zrovna dělat portál s Aionem WoWkem a L2 :whistling:

By ses divil co je možný :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidičky takže je to tu

Došly mi nápady. webu je tu jak nasr**** ale těch dobrych po skromnu

 

tak se vás ptám. Co mám vytvořit, nakodovat a uvolnit ???

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidičky takže je to tu

Došly mi nápady. webu je tu jak nasr**** ale těch dobrych po skromnu

 

tak se vás ptám. Co mám vytvořit, nakodovat a uvolnit ???

Urob mne avatara kodovať ho nemusíš :)

 

Nie nie,nejaký TBC web a potom nejaký Wotlk Web.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urob mne avatara kodovať ho nemusíš :)

 

Nie nie,nejaký TBC web a potom nejaký Wotlk Web.

myslim weby jenok grafiku ciste už asi dělat nebudu musim se zlepšovat v kodování :D

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veď v grafike sa zlepšuj,koderov je viac ako grafikou..

 

Ps,urob mi avatara :) Niečo ako ma Jamira :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chceš mi říct že tohle je práce na 5 hodin ? To si teda asi vymýšlíš protože jsem to asi vůbec nestopoval jak se tak dívám tohle je práce tak maximálně na 20 minutek možná méně když bych měl kopírovat z battlenetu. Jak jsem se díval na kód HTMLka tak to je kopy nevalidního šrotu v tabulce která se už skoro nepoužívá. Navíc tam není nic v PHP :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×