Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Hosinga

Illidian´s Revenge

Recommended Posts

Když se nad tím tak zamyslím, dochází mi, že jestli má být spuštěna finální verze tohohle projektu řekněme o letních prázdninách 2011, museli by devs + team stihnout "udělat" jednu hrací zónu na týden. Přijde mi to jako pořádný kus práce. ;) Už se těším...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hosinga mi vravel že sám urobil Mulgore za 3 dni. Tak s plným týmom to hádam urobíme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, mulgore za 3 dny a taky ma spoustu drobnejch vad, napr. drobne chyvy anglictiny v qstech. Nebo se mi moc nelibi ze hned 2 nebo 3 q si hrac musi udelat cooking, hrac ktery je ve hre rekneme ne moc zbehli a poradne nevi co to sou profese podle me nebude vedet co ma delat jeste kdyz je ten q v aj....

 

 

Co se týče té práce, věřím že mozek (Hosinga) už brzo něco vymyslí ;). Přece jen, do školy nám toho nadělili ranec ale to už trochu odbíhám od tématu ;).

 

EDIT: // Věřím, že pokud má mít tento projekt opravdu úspěch, nesmíme si připustit ani DROBNÉ chyby jako je např. již výše zmíněná angličtina v nových, nebo upravených q. ;)

Edited by Kettei

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ďakujeme za vaše postrehy.. Vady sa pokúšame odstrániť ale po prádzninách to pôjde asi pomalšie.. Kettei a sme urobili preto tie skilling questy, pretože normálne vo World of Warcraft ich je málo ( ak vôbec jedna).. Chceme byť originálny.. Aj keď mi už neraz unikli nervy keď sme na nich pracovali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raily, netvrdím, že přidávání questů, které by vedli k "zavedení" profesí u hráčů sou špatné, to opravdu ne. Ale podle mě by se hodili až na vyšší lvl.

Samozřejmě, můžeš mi oporovat tím, že každý normální člověk to pochopí. Ale? Za tu dobu, co se dostávám do kontaktu s WoW, jakýmkoliv způsobem, jsem už viděl tolik idiotů, pitomců a arogantních debilů, že to až není hezké (omlouvám se za vulgaritu). A vsadím boty, že ani jeden by nepřišel nato že si má udělat cooking a něco s nim udělat ;) .

 

 

Navíc, jestli chceme být jako team úspěšní, musíme počítat s tím, že ne všichni hráči, budou takový, jaké je chceme. Určitě to bude nervy drásající, to věřím, ale to už k práci v teamu patří. ;)

 

 

Asi nejvíc ze všeho mě mrzí moje neschopnost a časová vitíženost, proto se do projektu nemůžu zapojit v takovém rozsahu, v jakém bych si přál. Vždy jsem chtěl pracovat v teamu, ať už na jakémkoliv postu a nepochybuji otom, že to dokážu. Ale je přede mnou ještě mnoho učení apod. Ovladám prakticky jenom základy tvorby webu (HTML, css a ted studuju PHP) ale přiložím ruku k dílu kde jen to půjde ;) . Navíc mám také svůj osobní, reálný život, kterého se nehodlám vzdát.

Edited by Kettei

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kettei ja som už mal dočinenia s fakt "veľkou" závislosťou.. Ale potom som si povedal že v budúcnosti nebudem proste schopný sa uživiť.. A od vtedy sa známky a prakticky aj komunikácia s ostatnými ľuďmi zmenila. Ja ťa chápem sám to zažívam. Je to ako droga ( droga pre mňa predstavuje energetický nápoj :rofl: proste mi to moc chutí ) :D

 

Inak by sme privítali niekoho kto vie pracovať s videom.. Potrebujeme original trailer.. Inak všetkým ďakujem za spamovanie tohoto topicu.. Už smena 6 strane a na tomto príspevku som si získal vyše ako 20 príspevkov. Thank you :)

Edited by Raily

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trailer říkáš? to bych měl zvládnout, snad ;). Zkusím na tom zapracovat. Každopádně, já už wow jako gamer, nehraju víc jak půl roku, za což vděčím mé přítelkyni ale to zase odbíhám od tématu.

 

 

Jinak jsem přemýšlel nad způsobem jak zviditelnit náš server na poli CZ/SK serverů...

Na první pohled to není nic složitého, ale když si to tak vezmu, zase tak jednoduché to není. :/

 

-Zviditelnit se přímo na forech serveru, u zdroje - wow hráči - nemůžeme, jsou přísně zakázané reklamy na ostatní servery a dokonce i na projekty wow serverů (zkusil jsem se zmínit o tomto projektu + Link a do 20ti min byl post pryč).

-Platit bannery na navštěvovaných serverech stojí peníze a nevím, zda to bude nejlepší možnost.

 

 

Takže asi nejlepší to bude dělat to metodou "Od kámoše, ke kámošovi"...

Asi by nebylo od věci postnout třeba potom trailer na náš server na nějaké sociální sítě (facebook,twitter atp.)...

 

 

A určitě stojí za zmínku "Recruit a Friend", rozhodně, aspoň ze začátku bychom něco takového měli realizovat, hráče bude lákat odměna zato, že se u nás zaregistruje třeba právě jejich kamarád..

Edited by Kettei

Share this post


Link to post
Share on other sites

S těma sociálníma sítěma good nápad... Jestli uděláš ten trailer, tak můžu naházet linky do skupin na Fecebooku... Twitter popřípadě taky

 

btw: Ať tady nespamujem fórum... nebylo by lepší jako tým udělat skupinovou koncerzaci třeba na skype?

Edited by minig

Share this post


Link to post
Share on other sites

Určitě, skupinová konverzace bude good ;) . Ale dnes už asi ne, mám ještě nejaké povinnosti a asi bych spíš vzal Ventrilo nebo Teamspeak, skype mi z nějakého důvodu strašně laguje :D.

 

Jinak Hosinga myslím v pondělí kupuje doménu tuším .com? Tam určitě budeme mít forum, kde budem moct psát romány ;):D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keby niečo skype mám v profile stačí si ma pridať.. No dnes už nie.. Idem ahojte..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaregistruj sa na hellfires.cz/warius

A ako realm vyber Illidan´s Revenge

Edited by Raily
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tauren.png

Mulgore

 

Creating progress:

Client patch = 100%

Quests = 70%

Creatures = 99%

Game effects = 99%

Objects, etc. = 99%

Class quests = 100%

Spirits = 100%

 

Alfa verze spuštěna = 29.12 2010

 

Screeny:

1. Obrázek

2. Obrázek

3. Obrázek

4. Obrázek

5. Obrázek

6. Obrázek

7. Obrázek

8. Obrázek

9. Obrázek

10. Obrázek

11. Obrázek

12. Obrázek

13. Obrázek

14. Obrázek

15. Obrázek

16. Obrázek

17. Obrázek

18. Obrázek

19. Obrázek

20. Obrázek

 

humans.png

Elwynn Forest

 

Creating progress:

Client patch = 15%

Quests = 0%

Creatures = 10%

Game effects = 18%

Objects, etc. = 14%

Class quests = 0%

Spirits = 50%

 

orcs.pngtrolls.png

Durotar

 

Creating progress:

Client patch = 13%

Quests = 3%

Creatures = 24%

Game effects = 31%

Objects, etc. = 26%

Class quests = 34%

Spirits = 50%

 

undead.png

Tirisfal Glades

 

Creating progress:

Client patch = 15%

Quests = 34%

Creatures = 23%

Game effects = 26%

Objects, etc. = 27%

Class quests = 31%

Spirits = 75%

 

Odkaz na stáhnutí patchů + crack WoW.exe

 

1. Patch

2. Patch

WoW.exe

 

Postup:

1. patch-A.MPQ + patch-b.MPQ umístěte do adresáře Data

2. WoW.exe nahraďte za vaše staré wow.exe (crack). (Proč? Vaše staré WoW.exe ty patche nevezme)

 

www.hellfires.cz/Warius => Tam si regněte account a změnte realmlist, smažte si Cache a ingame při výběru Realmu zvolte realm Illidan´s Revenge

 

Kdo má zájem o práci na tomto projektu klikněte -*SEM*-

Edited by Hosinga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oficiálně sice jsem SQL developer, ale pohrál jsem si s noggitem(resp. skoušel jsem s ním pracovat :D ).

A tu je výsledek. chtěl bych slyšet váš názor a hlavně názor Hosingy, jestli by se to dalo použít. Jedná se o úpravu vesničky Razzor Hills v Durotaru.

 

 

 

151_1.jpg

 

399_2.jpg

 

184_3.jpg

 

170_4.jpg

 

322_5.jpg

 

779_6.jpg

 

611_7.jpg

 

 

 

Takže pište :)

 

EDIT: Všiml jsem si že mi 2 stromy viseli ve vzduchu :) takhle to vypadá po fixu:

 

 

 

563_WoWScrnShot_010311_212615.jpg

 

 

Edited by minig

Share this post


Link to post
Share on other sites

Víš, já tam toho moc změněnyho nevidím, oceňuju že se snažíš, takže jak vidim umíš to editovat, ještě ti pár věcí ukážu a můžeš to dělat se mnou :)

Edited by Hosinga

Share this post


Link to post
Share on other sites

To minig : I lama umí používat spoiler ;)

 

To wladass : už to tam je...

To Hosinga : Tak ono zas to úplně celý překopat by nebylo na hodinu jak jsem to dělal já, jen jsem se učil používat noggit a napadlo mne že to není tak špatný :) jasně že to hned nebude mistrovská práce

Edited by minig

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×