Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Mousik

Mizení postav

Recommended Posts

Celekm po dlouhé době serveru mi nastal velice divný problém.

Sami z ničeho nic začali hráčům mizet postavy. Místo na disku pro DB byla nastavena na nějakých 30GB , takže s velikostí by neměl být problém.

V DB je přesně 26181 accountů s guid od 2 do 61222 a 38072 charakterů s guid od 3311 do 211873.

Předem díky za každou pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mizí Ti to, co má číslo větší než 25000 !!!

Emulátor se tímto brání přetečení zásobníku.

řešení:

vymazat neaktivní účty, účty kde nejsou postavy s lvl větším než 20(třeba) a po promazání přečíslovat účty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všask guid má typ int(11) , takže by tohle přetíct nemělo ne ? Nemá někdo nějakej script na přečíslení ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 dní off? :lol: to s tebou ten admin hezky vyje**l řečeno česky :lol:

 

//edit: přečíslení accountů nevim jestli by šlo tak jednoduše, jelikož potom by se to muselo měnit i u charakterů takže bych řekl že charaktery by skončili na jiném účtě než byli..

Edited by Nightavanger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem se na to trochu víc koukal a divím se, že to nesmazalo komplet chary, ale jenom je to smazlo z tabulky characters, takze musi byt problem nekde tu :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mohl bych udělat nějakej program na přečíslování. Mám scripty z doby kdy jsem to dělal já, ale ručně to trvalo hodně dlouho. Program může být hotový cca v pondělí, když to všechno půjde tak jak má. Řekni mi jakou přesně máš revizi, aby to nedělalo bordel.

 

EDIT: (8.1.2011 5:09) Už mám napsanej základní program.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×