Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
walkerman

Jak vypnout kamarádovy PC!!!!

Good ??  

3 members have voted

  1. 1. Good ??

    • Super :D kamarád je naštvanej
    • škoda že musím vědět interní ip
    • Nepomohlo ale jinak článek super


Recommended Posts

Co k tomu potřebujeme :

 

1. jídlo a pití (nejlépe kofola,a párky)

2. Hodně času asi 20 vteřin

3. Pohodlnou židly nejlepší tu co má autobusák

4. MOZEK!!!

5. A trochu umět podvádět

 

1. klikneme na start-spustit-cmd

 

Po té se nám otevře černá tabulka a do té napíšeme shutdown -I

l9pvuz7smpg80e37wgs.png

 

1.Iterní IP zjistíte na mojeip.cz

2.Co stím udělat vypnout,restartovat,odhlásit

3.Za jak dlouho se mu to vypne je to v sekundách

4.Jak to bude vypadat nechal bych to první ale můžete to odskoušet

5.Vzkaz kamarádovy :D omluvte to slovo

 

A co když jsem to dal na sebe nechtěne??

 

Buď to najdi v procesech ctrl+alt+delete :D ale stejně to nepomůže protože to nepůjde ukončit nebo se mezitím nažerte

 

Tvorba by WALEKRMAN!!!

  • Upvote 4
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se dá takhle nadálku jen tak vypnout PC? Neříkejte mi, že firewall tohle nehlídá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se dá takhle nadálku jen tak vypnout PC? Neříkejte mi, že firewall tohle nehlídá.

 

Je tu problém s interní ip jináč fire v tomhle případě je na nic můžu předvíst jestli chceš

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pekny ale timhle si maximalne vypnes svuj pc protoze interni ip je ip tveho pc (a interni ip nekoho jinyho pres mojeip nezjistis) a dalsi vec mozna by to slo ale on by musel mi svoji ip a vyplej firewall coz 99% lidi ma firewall zaplej

Edited by siley
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednoduše řečeno, todle Vám může fungovat akorát tak na počítačích připojených k jednomu routeru, resp. propojené v Lanu ;)

btw. na XP to ani nejde, po shutdown -l se vypne pouze můj PC, ale ne úplně, pouze vypne aktivního klienta

 

edit -> tak fail, není to shutdown -L ( l ) ale I velké i ;)

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale např. s hamachi by to fungovat mohlo, ne? Je to blbost, já spíš přemýšlím jak se před tím bránit, než to používat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xmat vono je to jednoduchy pokud mas sdilenou ip tak ti to muze bejt uplne ukradeny a pokud mas svoji ip tak se na tebe stejne nenapoji proze mas povoleny porty jen co vyuzivas a hlavne firewall ti to blokne u hamachi to nwm jestli by to slo ale muzu to zkusit :D

Edited by siley
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

trollface.jpg

Co k tomu potřebujeme :

 

1. jídlo a pití (nejlépe kofola,a párky)

2. Hodně času asi 20 vteřin

3. Pohodlnou židly nejlepší tu co má autobusák

4. MOZEK!!!

5. A trochu umět podvádět

...

První 4 body nepotřebujeme, děkuji za pozornost.

Edited by Zikmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je jasny ze u sebe ti to firewall branit nebude kdyz nic nikam neposilas a jen se aktivuje v cmd co si nastavil

 

Edit: a pres hamachi to taky nejde napise to Přístup byl odepřen.(5) (ping sem si testnul a sel)

 

Edit2: jak sem rikal nefunguje to chtel po me ip tak sem mu ji poslal aby mi ukazal jak to de no a uz je to 10minut od ty doby co to precet a stale nic

Edited by siley
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebylo by lepší si vytvořit jednoduchej prográmek, kterej po spuštění vytvoří v "po spuštění" malinkou batku se shutdown příkazem? Pak už jen stačí přinutit oběť aby to pustila, což nebude nic těžkého. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buď to najdi v procesech ctrl+alt+delete :D ale stejně to nepomůže protože to nepůjde ukončit nebo se mezitím nažerte

 

Jde to zrušit :P a sice přikazovej řádek, a napíše:

shutdown -a

Share this post


Link to post
Share on other sites

walkerman ty ubozaku proc davas -rep za to ze napisu pravdu o tom ze to nafunguje?? a stale cekam ip sem ti poslal vcera v 22:30 a porad si mi ten pc nevypnul

Edited by siley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×