Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Lumpyk

[SQL] Instant teleporter

Recommended Posts

Zdravím. Nikde som tu taketo niečo nenašiel a preto som pre vás urobil taký menší návodik na instant SQL teleportera.

Takže ako 1. si spravime creaturku. Ak sa vám nechce tak tu je SQL.

teleporter - sql.txt

Takže NPC by sme mali. Teraz ideme na samotný Quest. Ak neviete tu je SQL.

Quest SQL.txt

Tieto dve vecičky nahrajte do DB a máte instant Quest do Darkshore. Vlastne je to ako normálny Quest lenže sa tam dáva Quest flag 128 a ešte treba nastaviť cez Quice alebo Navicat Method 0.

ID creaturky je 219732. Takže ak ste nezabudli na method a quest flag máte instant quest na 1. klik (quest complete). Rep + nezaškodí :teehee: :teehee: :) Ak by ste niečomu nechápali kludne sa spítajte. Chcel som ešte dodať že je to na 2.4.3. Na iný patch som neskúšal.

Edited by Lumpyk
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapomněl si dodat že se pro se teleport davá Complete Script :rolleyes:

Edited by J0dA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neni to instant a je to na mangos a je to 3.3.0 ! :mellow:

"Lumpýku",proč si myslíš,že je tam hned nahoře napsáno "Vše je děláno na MaNGOS 3.3.0a +" .. Proč je tam to plus?Asi protože to jde i na vyšší verze,ne?

Je to MaNGOS,a tady Oregon,ale stejně :) ..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Lumpýku",proč si myslíš,že je tam hned nahoře napsáno "Vše je děláno na MaNGOS 3.3.0a +" .. Proč je tam to plus?Asi protože to jde i na vyšší verze,ne?

Je to MaNGOS,a tady Oregon,ale stejně :) ..

A keď ma niekdo 2.4.3 TBC ??? ;)

Inak ten moj je instant.. Nemusiš klikať na accept a potom ešte raz na complete.... Tu klikaš len complete quest.

Edited by Lumpyk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koukam ze jsi tu postl můj script co jsem ti poslal na skype jzsi :D. Jsou 3 způsoby.

Jeden je prez Gossip portéra, haze mi to na nove revizi chybu jednu ale jinak portuje perfektne jak c++kovy

Druhy to je ten co tu mas, prez complete Q, ale je nanic, protoze musis mit start script aj complete script.

Treti je prez start script, nemusis se prdet s dvojitym zadavanim stejne hodnoty. Staci nastavit quest flag na 1792 ;). Pak start script a jedeš.

 

Pak je samozrejme lua porter i C++ porter :-D ale gossip porter je asi nejtěžší ze všech, ale fajči mi, vyhoda gossip portera je v tom ze si muzes udělat podadresy treba Města - a tam hodis 10 portů do měst. Pak treba Dungeony - hodis porty k dungeonům :-) Ale nerad rozdavam svoji praci a jeste ze jsem ti neposlal ty lepší porty a ten start scriptovej jsi neuměl dat do DB :D.

 

PS: ja to mam tested na 2.4.3 patchi, ale na vyšších to musí jít taky, protoze jsem se díval ze nové patche maji stejna ID jen u 2.4.3 patche Lumpyku jim dodej ze !!! datatext vymaz z toho scriptu jzsi jinak jim to nepujde nahrat :D ja jsem ti to taky posilal bez toho, ale ted jsi to vytahl jen z db :D

 

Sice je hezky pomahat, ale priste aspon napiš ze to není tvoje práce !!!

Edited by smolda1218
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koukam ze jsi tu postl můj script co jsem ti poslal na skype jzsi :D. Jsou 3 způsoby.

Jeden je prez Gossip portéra, haze mi to na nove revizi chybu jednu ale jinak portuje perfektne jak c++kovy

Druhy to je ten co tu mas, prez complete Q, ale je nanic, protoze musis mit start script aj complete script.

Treti je prez start script, nemusis se prdet s dvojitym zadavanim stejne hodnoty. Staci nastavit quest flag na 1792 ;). Pak start script a jedeš.

 

Pak je samozrejme lua porter i C++ porter :-D ale gossip porter je asi nejtěžší ze všech, ale fajči mi, vyhoda gossip portera je v tom ze si muzes udělat podadresy treba Města - a tam hodis 10 portů do měst. Pak treba Dungeony - hodis porty k dungeonům :-) Ale nerad rozdavam svoji praci a jeste ze jsem ti neposlal ty lepší porty a ten start scriptovej jsi neuměl dat do DB :D.

 

PS: ja to mam tested na 2.4.3 patchi, ale na vyšších to musí jít taky, protoze jsem se díval ze nové patche maji stejna ID jen u 2.4.3 patche Lumpyku jim dodej ze !!! datatext vymaz z toho scriptu jzsi jinak jim to nepujde nahrat :D ja jsem ti to taky posilal bez toho, ale ted jsi to vytahl jen z db :D

 

Sice je hezky pomahat, ale priste aspon napiš ze to není tvoje práce !!!

Jak si psal You:Jeden je prez Gossip portéra...

Poslal bys prosím script byl bych moc vděčnej +rep

Edited by heso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak se dává rep dole ? Protoze šíříš script kterej jsem ti postl. A počítej s tim že ti Gossip script uz nepošlu a dobře že jsem neposlal. Protože děláš ze sebe jen velkého díky práci kterou ti posílají jiní. A to fakt nemám rád. Na tenhle trik jsem tě navedl já, jsou to staré porty. Celkem 3 moznosti prez Q na portování. Bud prez start script a nebo complete script. Bud hrac da accept a portne nebo complete a portne stačí jen nastavit spravně flagy jako autoreward neboli ty čísla jak tam píšeš. Promin ale na tvém místě bych se styděl. A mě už o žádnej script nepiš. Jo a mym bratrům o moje scripty taky ne. A jestli zjistim že jsi o ty moje jine scripty žádal tak ahoj. Končim s tebou o rady mi už nepiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heso tobe nepošlu nic.

Nic proti tobě, ale tvůj server mě dost irituje ;), snad to neberete jako sproste slovo :D.

To ze mi tvůj server nebo aspon ho máš v popise chodí spamovat reklamy na můj server... tak jako nediv se ze pro vas nic neudělam. + váš majitel je zloděj databází viz kradene master-wow.cz ... takovym serverům já přerušuju kontakty a neposílám rady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

smolda1218 ? me by jsi pomohl ? :) mam gossip portera.. ale nejdou tam pridat porty.. a kdyz sem je pridal :-( skype:wozy69skyns :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cus lidi.. v tom Q sem zmenil X,Y,Z,O .. a furt to portuje do Darkshore.. nevite nekdo cim by to mohlo byt ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×