Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Kastan

Hosting /New Project

Recommended Posts

Zdravím hledám hosting na nový wow project.

Za hosting bych nabídnul:

 

80% z VIP

Reklamu na webu

Možnost vytvoření stránek

Sem tam nějaký ten příspěvek :)

 

Vše mám už připravené jednalo by se o server 3.3.5 rate 5x

Skušenosti s Adminováním mám (hlavně na linuxu ) na kterém sem pracoval pres 1.5 roku

Chtěl bych aby to byl kvalitní server s populaci 500+ (čas se tomu věnovat mám )

 

Předem díky za odpověd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No samo ti většinou nic nespadne do klína, ale abych pravdu řekl, tak když jsem byl také posedlí dělat furt wow server, tak jsem taky furt psal topicy ohledně sponzorování atp. Nakonec jsem pochopil, že to nemá cenu a musím začít sám. Jenom si vem, z čeho by měl "investor" těžit na tomhle? Čím můžeš "zaujmout" ? 80% z VIP? Kdyby to byl stabilní příjem, tak budiž, ale takhle není na čem stavět..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobré počty... 80% z VIP * 0 = 0

 

Je to celé naprostá utopie a podle mých zkušeností všichni, kdo chtěli hosting zadarmo nakonec prokázali, že sliby chyby a že to ani s projektem nemyslí vážně. Navíc co když VIP bude 10 tisíc a hosting by reálně stál třeba 1000 Kč? Pak by admin dobrovolně odevzdával víc než by musel? Dobrá utopie.

 

Ceny hostingů jdou stále dolů a jednou bude vps hosting s omezením zadarmo stejně jako je někde internet zadarmo, webhosting, youtube video hosting či email zadarmo. Je to jen otázka reálných nákladů na malou kapacitu, kde dnes by někdo dal VPS s 100 MB paměti zadarmo a za tři roky třeba někdo bude poskytovat 500 MB VPS zadarmo.

 

Každopádně je dobré si udělat průzkum trhu a nalézt nejlevnější varianty.

Tak např. http://pipni.cz nabízí VPS s 1 GB paměti vybraným projektům zdarma za reklamu.

Dále tu máme http://xel.cz/index.php?page=cenik&shout=Virtu%C3%A1ln%C3%AD%20servery kde lze provozovat wow server již na 512 MB paměti za 150 Kč/měsíčně

No pak tu máte můj skromný hosting http://www.zdechov.net/hosting, který bude teprve muset srovnat ceny s konkurencí

A pak je tu plno dalších nadšenců jako http://vpsfree.cz/, kde za členství požadují nějakých 300 Kč/měsíc

A jednou nás stejně všechny převálcují globální poskytovatelé výpočetní kapacity jako http://aws.amazon.com/ec2/pricing/

 

Takže kdo dnes chce provozovat free server, tak může začít ihned a stačí mu platit pár set za výkonný hosting a může se tak naplno věnovat tomu co umí nejlépe, tedy hraní a starání se o běh emu.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdybys opravdu měl co nabídnout, tak už ti server dávno běží někde na domácím PC s kvalitním webem (klidně i na free hostingu). Samozřejmě je to jen kdyby, v tvém případě skončíš jako stovky dalších - neúspěchem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×