Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Darkal

Minecraft

  

34 members have voted

  1. 1. Kdo začal hrát poprvé minecraft jak jsem to tady zveřejnil?

    • Ano
      16
    • Ne
      18


Recommended Posts

TAk bindiks se mě ptal kde se to dá koupit. NAjed si na oficialni web tak se regni a dej purshare(nevim presny nazev)a pokud mas aktivivane Paypal tak si to muzes koupit za 15 eur jinak v dunbu to bude stat 20 eur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smazal jsem to ve chvíli, kdy jsem omylem překopal rozvody redstonového centra pod sídlem a přestala mi fungovat veškerá automatika. :-)

(A taky mě teda příšerně štvalo, že se mi přibližně každý čtyři hodiny zastaví boostery). Ale celkem sranda, když je člověk nemocnej a nemá co dělat.

 

Ale celkem sranda, dokonce jsem se během tejdne celkem kvalitně naučil to, co mi v hodinách elektrotechniky čtyři roky marně hustili do hlavy. :P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ale celkem sranda, dokonce jsem se během tejdne celkem kvalitně naučil to, co mi v hodinách elektrotechniky čtyři roky marně hustili do hlavy. :P

 

 

Jako co? :D Bud presnejsi

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ja si nezahram :( Vzdy ked sa napojim na server sa napojim stahuje mi to ale hodi mi to error ne ze nemam premium ucet ale proste java error :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pripojim sa a

 

" Minecraft has crashed!

----------------------

 

Minecraft has stopped running because it encountered a problem.

 

If you wish to report this, please copy this entire text and email it to [email protected].

Please include a description of what you did when the error occured.

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT a1dce528 --------

Generated 12.2.11 16:50

 

Minecraft: Minecraft Beta 1.1_02

OS: Windows XP (x86) version 5.1

Java: 1.6.0_23, Sun Microsystems Inc.

VM: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.

LWJGL: 2.4.2

OpenGL: GeForce 9800 GT/PCI/SSE2 version 3.2.0, NVIDIA Corporation

 

java.lang.NullPointerException

at ip.a(SourceFile:380)

at gf.a(SourceFile:50)

at kf.a(SourceFile:232)

at ip.a(SourceFile:94)

at ow.g(SourceFile:43)

at net.minecraft.client.Minecraft.i(SourceFile:1074)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:677)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT f69733fe ----------

 

"

 

EDIT:UPDATE TO VYRIESIL

Edited by Bindiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to boží hra, kamarád má server a na vlastní síti si tam blbneme. Sice je to z takové "nudné" grafiky, ale je tam víc srandy než by se čekalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak stahni texture packs :-) Já objednávám stroj za 5M tak pak tam pobezi nekolik serveru :-) i dalsi jeden MC server na kterem tedka robim bude ve stylu Království :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moc ma to zaujalo.. Takže aby som mohol hrať len sám potrebujem kúpenú verziu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moc ma to zaujalo.. Takže aby som mohol hrať len sám potrebujem kúpenú verziu?

 

Ako tu bolo už spomínané o cracku. Dá sa cez editovanie pamäte hrať aj bez zakúpenej verzie návod na youtube nájdeš

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rofl: Pozerám 2 video ako kope tu jaskyňu a rozosmialo ma ako sa mu do jaskyne toľko krát dostala voda :rofl: Edited by Raily

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raily ja když nechci tak narazim na ohromny komplex jeskyni vcera jsem kopal komurku 50x50 na truhly a narazil jsem na jeskyni a vratil jsem se dom s 400 železa 1000 uhlí 50 zlata a 40 diamantu a 300 redstone :D ale abych se dostal zpátky musel jsem použít editor :D

 

A ještě tam bylo těch řek jak c*p :D

Edited by Darkal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strašne ma to ťahá. Takže stačí keď si stiahnem hru zadarmo a mozem hrat sam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo můžeš hrát :-)

 

PS: repka neuškodí

Díky wolfe :D za první repku :-)

 

Sory za double post, ale pro blumu stejne i když si stahne s officialního tak může to hrát free ale tam už to má vše předstahované tak prosím nemazat :-) akurát že nemůže hrát přes multak. Díky za pochopení

Edited by bLuma
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

dá se to lehce vyřešit máš operu? poku jo tak dáš pokud ti spadne net tak dáš pokračovat a bude to stahovat dále od te chvíle kde ti to spadlo :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo můžeš hrát :-)

 

PS: repka neuškodí

Díky wolfe :D za první repku :-)

 

Sory za double post, ale pro blumu stejne i když si stahne s officialního tak může to hrát free ale tam už to má vše předstahované tak prosím nemazat :-) akurát že nemůže hrát přes multak. Díky za pochopení

 

Warez se zde netoleruje a hra bez zaplacení hratelná není.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci nic říkat ale je hratelná jak si stáhneš s oficilaního webu client a spustíš a napíšeš jenom usernem a dás login tak můžeš hrát offline jinaki te na ulozto jak se připojuješ na server tak se npřipojiíš protože to nemáš koupené. Teda pokud server nejede na hamachi nebo tungle ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Před pár minutami jsem to zkoušel tak mi tu prosím tě netvrď něco, co není pravda. Hra není tak drahá a nejsou na ní žádné další poplatky, pokud ji chcete, kupte si ji, je levnější než wow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warez se zde netoleruje a hra bez zaplacení hratelná není.

Taky jsem už chtěl řvát "Warez! Sekejte ruce zlodějovi! Na kůl s ním!", ale pravda je taková, že pokud společně s klientem nedistribuoval i crack, tak mu je klient na nic. To je podobný případ, jako WoW - klienta si můžeš stáhnout odkudkoliv, ale bez loginu je ti k ničemu. A na MC navíc nejsou žádné free servery.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bLuma musím mu dať za pravdu pokiaľ si to stiahneš klikneš Login a dáš Singleplayer hra dá hrať zadarmo a nahráva World do %appdata%

Takže je to povolené. To čo tu spomínajú MP bez poplatku je za pomocou napadnutia pamäte cez editor to ale ja osobne neschvaľujem. Je to za 15€ fajn ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sg jinak multak pres hamachi

Bluma Kdybych to neměl odzkoušené tak to sem asi nedávam asi. Na tom uloztu jsou i texture packy a pár k tomu zajímavých editoru :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×