Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Darkal

Minecraft

  

34 members have voted

  1. 1. Kdo začal hrát poprvé minecraft jak jsem to tady zveřejnil?

    • Ano
      16
    • Ne
      18


Recommended Posts

Zdravím, s kamarátom to už hrávame ale keďže je Beta 1.3ka tak skoro žiadne servery ktoré nevyžadujú premium neidu na 1.3. Preto by som sa Vás chcel opýtať: Ako si s kamarátom môžeme zahrať bez hamachi? Hamachi strašne laguje a nič sa tam nedá robiť. On býva len nejakých 50 metrov odomňa. Takže je ešte nejaká možnosť? Ďakujem..

PS: Chceme si s kamarátom zahrať preto, lebo chceme založiť mesto Los Kokos :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha no prepáčte :) Ale aj tak by sme si zahrali sami dvaja.. Stačí normal hra bez admin prav ako je to v Singleplayer móde. Ak sa nejak dá prosím.

 

Edit: Prosím ako sa používa INVedit? Neviem ako ho mám dostať do worldu.. Ďakujem.

Edited by Raily

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můžete si udělat server, pokuď jeden z vás má veřejnou IP, nebo na nějaký jiný mašině..

INVedit - Otevřeš, nahoře budeš mít takovej obrázek kterej slouží jako 'otevřít' a vedle je šipka, klikni na šipku, vyber svůj world. Změň si itemy. Napravo od otevřít je obrázek pro uložit, vedle je zase šipka, na ní klikni a ulož na svůj svět. Při ukládání nesmíš mít zaplej ten world (hru v menu jo, world ne).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Práveže ani jeden nemá.. No nič.. Ešte raz vyskúšam Hamachi keďže sme tak blízko seba a no.. uvidíme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keď že mam to VPS tak ten minecraft som chcel založiť no ale stale mi to vypisuje že mam obsasdeny port. Port som skúšal aj zmeniť ale nič viz error dole

 

 

2011-02-26 14:53:43 [iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.2_01

2011-02-26 14:53:43 [iNFO] Loading properties

2011-02-26 14:53:43 [iNFO] Starting Minecraft server on *:45565

2011-02-26 14:53:43 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

2011-02-26 14:53:43 [WARNING] The exception was: java.lang.NoSuchMethodError: method java.net.ServerSocket.setPerformancePreferences with signature (III)V was not found.

2011-02-26 14:53:43 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Port nemusí bejt obsazenej, může bejt zavřenej a bude ti to házet tuhle chybu :)

A jak by som ho mohol otvoriť? "Zoberiem nož a tuk?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bindiks ak to pojde tak budeme s tym kamosom hrat na tom servery ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najt ti to napsal do hulákadla, nvm konkrétně ale co jsem vygůglil http://www.linuxforums.org/forum/newbie/62183-how-check-if-something-running-port.html tak se nejdřív ujisti jestli je otevřenej, jestli je tak tam bude napsáno čim je obsazenej a nějak si to pořeš (to je potom hodně diskutabilní téma :)) pokuď neni otevřenej, tak napiš providerovi (pokuď máš v serverovně) nebo si to pošteluj na routeru nebo na modemu u sebe doma (páč na linuxech defaultně mám pocit firewall neni)...

 

//edit: http://www.linuxforums.org/forum/servers/33209-how-open-ports.html taky asi potřebný

Edited by Nightavanger

Share this post


Link to post
Share on other sites

A aby som mohol mať texture pack v hre potrebujem kúpenuú verziu hry? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A aby som mohol mať texture pack v hre potrebujem kúpenuú verziu hry? :)

Nie stači dat do jedneho priečinku v appoch a v hre sa ti zobrazia v Texturepacks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal som to tam ale nič sa mi v hre nezobrazilo

 

http://www.youtube.com/watch?v=k2IR-Q6Niqw

 

Kto nechce zablúdiť pri dolovaní nech sa páči :)

EDIT: Pardón za doublepost.. Ak chcete môžete to dať do jedného postu

 

EDIT 2 : Jedno z najlepších videí o Minecrafte.

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Odporúčam zbierku videí Yogscasts.. Je to fakt zábava keď máte nejakú t=u angličtinu.. Tiež by som si chcel tak zahrať. Skype s kaamarátom. Ale aby to tam nebolo preplnené ale to sa asi nestane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsme s jamirou založili Wiki CZ\SK pak sem dám odkaz, až to bude nějak vypadat.

 

Edit: Scháním někoho kdo umí PHP a několik lidi co by překladaly AJ--> CZ\SK PM pište zájemci

Edited by Darkal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsme s jamirou založili Wiki CZ\SK pak sem dám odkaz, až to bude nějak vypadat.

 

Edit: Scháním někoho kdo umí PHP a několik lidi co by překladaly AJ--> CZ\SK PM pište zájemci

 

Pomohl bych možná s Wikinou. :)

Jako překladatel a doplnovatel té wiki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den měl bych takový dotaz ke hře.Pěstují obili a takové věci.No a chtěl by jsem se zeptat jestli jde chovat zvířata zkoušel jsem to bohužel marně udělal jsem ohradu narval tam pár zvířat za chvíli jsem přišel no a chyběli tam nějaké zvířata.Nemohli se z ohrady nijak dostat.Udělal jsem něco špatně nebo to ve hře nejde ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvirata ohradu preskocej musis dat 2kostky + ohradu do vysky a narvy tam hodne pochodni resujou se tam kde je hodne svetla(aspon u me)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×