Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Lukasas

Online Hráči <Cataclysm Ready>

Recommended Posts

Snaha se cení, stránkování určitě chce dodělat ;) + 1

Dovolil jsem si trochu změnit design tím pádem neoficiální v.2 :rolleyes:

 

 

DOWNLOAD | UKÁZKA

 

EDIT: Navíc jsem přidal funkci seřazení podle levelu, stručný návod, popisky, .css

Edited by Wardenicek

Share this post


Link to post
Share on other sites

mohl bych se zeptat naco máš v index.php v stylu daný

body {
color: #aaaaaa;
font-size: 12px;
font-family: arial;
}

 

a ještě v style.css

body {
background:url(img/bg.png) no-repeat top #090909;
color: grey;
font-family: tahoma;
}

kde obrázek neexistuje

a ještě v tagu <body bgcolor="black">

 

?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je pro, že je to styl jaký jsem vzal z výpisu hráčů online jaký jsem dělal pro wotlk. dělal jsem to pozdě večer a nevšiml jsem si toho jelikož většinou body píšu přímo v indexu vůči tomu, že dělám vše co projde indexem index.php?stranka :) ale nikomu to nevnucuju a jestli jsem tě urazil editací tak se ti omlouvám :) chtěl jsem ti jen pomoct a né nic jinýho ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne dobrý, jenom mě to zarazilo tolikrát styl pro body :D, jsem se s tím patlal v photoshou :wacko:, ty rámy u ras :mf_opera:... byla fuška :huh:

Edited by Lukasas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nová verze

 

onlinepplscreen.png

(ten obrázek jsou dva v jednom, není to na jedné stránce :) )

Co najdete v nové verzi ?

 • Nastavit počet zobrazených characterů na jednu stránku !
 • 2 možnosti řazení (myšleno celého seznamu, jinak můžete seřadit jakkolik), vyberte který si myslíte že se bude víc líbit !
 • Část mé duše... !!

Ke Stažení Zde !

Edited by Lukasas
 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

chcel by som si to prerobit na banlist pre CS:S,zatial viem v celku vsetko ale problem mi robi toto WHERE `online`='1' neviem co miesto toho dat,v tabulke sb_bans mam tieto stlpce

`bid`,`ip`, `authid`,`name`,`created`,`ends`, `length`, `reason`

a neviem co mam zadat miesto toho online -_- prosim pomozte mi aj ked sa to wow netyka diky :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D hochu hochu, vykasli se na CSko kdyz tu placas takovehle veci, to jako upravujes wow script na CS banlist? :rofl:

online v banlistu neni, oddelej to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×