Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
nices

Minecraft

  

15 members have voted

 1. 1. Chcete aby místo Diablo 3 bylo minecraft ?

  • Ano
   11
  • Ne
   2
  • Je mi to jedno
   2


Recommended Posts

Dobrý den chtěl by jsem se zeptat adminu jestli by nechtěli nahradit Diablo 3 něčím jiným třeba minecraftem.Jelikož tady už nikdo dlouho nedal nikdo příspěvek nic.Kdyby se to změnilo na minecraft tak by tu přispívalo více lidí.Mohli by jsem dávat videa ze hry , obrázky ze hry , návody a spoustu dalších věcí určitě by se někdo našel kdo by sem přispíval.Je to , ale jen na vás rozhodněte jak uznáte za nejlepší.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja by som sa ak tak hlásil na post moderátora tejto sekcie. Teda ak by sa dalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím jestli nahradit zrovna diablo 3 ale MIne by tu nějakou tu sekci mít mohl no.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tato hra mě až na tolik zaujala že pro ní budu chtít přichystat web.Tak by jsem se tady chtěl zeptat jestli by mi s tím někdo nepomohl ? Více info na skype : martincze3 . Tam se domluvíme co jak dál a s čím by jste mi přesně mohli pomoct.Dik předem za odpovědi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hledáme někoho kdo udělá ještě pořádnou grafiku a někoho kdo ji nakoduje.Dále pak hledáme nějaké moderatory a někoho kdo by dokázal udělat pár aplikaci pro web.Dik :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

warring nejdřív napiš jestli to dělaš zdarma nebo za many :D a pokud to děláš zdarma což pochybuji tak to bude super pokud ne tak napiš cenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám prvú zábavnú príhodu :rofl: S kamarátom sme stavali dom a omylom som dal namiesto kameňa 2 TNTčka. A on nevedel že keď to TNT štuchne tak vybuchnú. No a tak štuchol, a buchlo to. :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ty hraješ na jakém serveru.Musíš mít koupenou celou hru nebo stačí stahnou napsat ip a připojit se ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potřebuji ted akutně kodera který by nakodovál grafiku.Odměna by byla menší finanční odměna nebo banner na 1 měsíc na webu.Nebo pokud by se našel někdo kdo by to udělal za darmo tak bych určíte byl vděčný a jestli by chtěl mohl by se zapojit k nám do týmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×