Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Arafeus

Custom weapon

Recommended Posts

Zdravím, po dlouhé době jsem se tu vyskytl a hned se mi naskytla chyba s tvourbou custom weapon na Mangosu pro patch 3.3.5a

Dosud my vzdycky fungovala tvorba custom zbraní dobře a vždy fungovaly jak měly (pokud neberu v potaz otazník v inventáři), teď jsem si ale vytvořil meč a ejhle, skilly po mě vyžadují "requires melee weapon".

Měl bych podotknout, že zbraň jsem si tvořil přes sránku wow-v.com a když to nefungovalo, tak jsem ji zkusil do databáze namlátit ručně, výsledek je ale stejný.

Zbraň jsem nabušil do tabulky item_templatem jestli se mělo něco ještě někam zadat, tak to bude ta chyba.

verze db: YTDB_0.14.1_R582_MaNGOS_R11073_SD2_R1957_ACID_R307_RuDB_R38.6

mangos jsem stáhl z tohoto vlákna: Základní Wlčí MaNGOS

rev.11106; SD2 rev.1963; [win32] (client build 12340)

neřešil někdo podobný problém?

případně, nevíte jak odstranit otazníky z ikon v inventáři?

Díky

Edited by Arafeus

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co takhle informaci o té zbrani? Načti jí do quicu a postni sem screen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemáš správně nastavenej class/subclass.

Thats it.

 

Ohledně otazníků - musíš použít existující item id. Koukni se na můj TIM, je to někde v toolskách. Ale je to psaný pro tc, ne pro mangos.

Edited by Hkarta

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevím jestli to k něčemu bude, tady jsou staty skrz QUICE:

 

Untitledhvs46.jpg

 

nevím jestli jsou špatně nastavený ty paratry class a subclass, vím ale jistě, že když vemu libovolnej fungující item a celej ho zkopíruju a akorát mu dám jiné ID tak že to nefunguje...

Edited by Arafeus

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele to request mele weapon to je stejne jako u trinity zakazaly delat nove weapony musis prepsat nejakou ktera uz je ve svete napriklad na 1 level a pak bude fungovat me tohle pomohlo staci nahradit jen vzhled a staty ale id musi byt uz pouzity

PS : prominte za pismo :D pisu to rychlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to jsem netusil ze trinity funguje na stejnem principu jako mangos, jinak mi to pomohlo tak 50/50, prepsani zbrane funguje, ale nezmeni se mi jeji vzhled, ten zustane stejny a tenhle radek v navodu:

ve World configu si najdu DBC.EnforceItemAttributes a změním na 0

nejak moc nechapu, jelikoz jestli tim World configem je myslen mangos.conf tak tam jsem nic takoveho nenasel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

četl někdo můj příspěvek?Asi ne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

četl někdo můj příspěvek?Asi ne..

 

ten link co jsem napsal vyse je prave z toho tveho topicu o upravach itemu na Trinity a nevim kde to v mangose najit, jak jsem psal, prepsani funguje ale model zbrane zustane zachovan i po zmene displeyID

 

a hledat umím, ale trinity vubec neznam a tudiz jsem nevedel, ze by mi to mohlo pomoci a proto jsem hledal rady pouze v mangos auditku

Edited by Arafeus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to jsem netusil ze trinity funguje na stejnem principu jako mangos, jinak mi to pomohlo tak 50/50, prepsani zbrane funguje, ale nezmeni se mi jeji vzhled, ten zustane stejny a tenhle radek v navodu:

 

nejak moc nechapu, jelikoz jestli tim World configem je myslen mangos.conf tak tam jsem nic takoveho nenasel...

dit to display id taky prepis :D a nebudes mit v baglu otaznik ... :D

a jinak trinity je akorat opachovany mangos ... takze neni co resit :D

Edited by F0rM1s

Share this post


Link to post
Share on other sites

dit to display id taky prepis :D a nebudes mit v baglu otaznik ... :D

a jinak trinity je akorat opachovany mangos ... takze neni co resit :D

 

nechapes, to ID sice prepisu tim co jsem si nasel, ale ten mec co pak vydim na postave ve hre je upne jinej nez ten co jsem tam zadal a kdyz si to vytvorim uplne mimo ty cisla jak jsem psal vyse, tak tu zbran mam jak chci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nechapes, to ID sice prepisu tim co jsem si nasel, ale ten mec co pak vydim na postave ve hre je upne jinej nez ten co jsem tam zadal a kdyz si to vytvorim uplne mimo ty cisla jak jsem psal vyse, tak tu zbran mam jak chci...

 

v item.dbc si najdi ten item a tam mu zmen display a malo by to uz ist...

 

http://www.trinitycore.org/w/Item.dbc_tc2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to bylo to co hledám, ale objevil se nový problém:

Na charakter screenu mám tu ten meč už správně (tam jak si vybírám postavu), ale přímo ve hře to stále má původní vzhled, viz. příloha

UntitledRII1q.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to bylo to co hledám, ale objevil se nový problém:

Na charakter screenu mám tu ten meč už správně (tam jak si vybírám postavu), ale přímo ve hře to stále má původní vzhled, viz. příloha

 

skus zmazat cache :D

Edited by ReaN

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa tak to mě absolutně nenapadlo, takové triviální řešení problémů na většinu podobných věcí a nenapadne, mockrát díky všem za pomoc...

 

jeste bych dodal, pro lidi co sem nekdy zavitaji, ze na upravu tech dbc jsem pouzil program z tohoto vlakna:

 

DBC EDITOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×