Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sharken

[PC Hra] Heroes of Newerth

HoN x LoL  

8 members have voted

  1. 1. Jakou hru preferujete ?

    • Heroes of Newert
    • League of Legends
    • Hraji oboje..
    • Ani jednu, z těchto her..
    • Hraji W3 Dotu
      0


Recommended Posts

honlogo.png

 

Heroes of Newerth

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=ebD-3RVt_9g?fs=1&hl=cs

Website:

Heroes of Newerth

Heroes:

Heroes

Chanel log:

Chanel log

Download hry:

Heroes of Newerth Download Client

Ke hře je i česká verze stránek:

Heroes of Newert (CZ)

 

Zde jsou také Screenshoty !

Úkázka hry !

 

Samostatná registrace, HoN účet "$30.00 USD zhruba 540 Kč (1$ = 18Czk)"

Heroes of Newerth Registrace

! POZOR !

Neberte to jako povinnost, je to jen kdyby mi někdo chtěl na oplátku poděkovat, že jsem mu třeba z blížil hru, z jiného konce :)

Naoplátku bych vás chtěl pozvat na HoN a pomužete mi, že se zaregistrujete jako Referall na muj učet: Zde(Budu vám moc vděčný :))

 

 

General:

Heroes of Newerth je počítačová hra, navazující na Warcraft 3 mód Defense of the Ancients (Dota).

Je vyvíjena společností S2 Games a je podporována většinou operačních systémů, mezi které patří například Windows, Linux nebo Mac OS.

 

Už vás nebaví stále hrát s Leaverama ? Máte skill a chcete ho ukázat ? Pak je tu hra Heroes of Newerth přesně pro vás !

Hrá HoN, je skvělá i pro začátečníky tak i pro veterány.. Veteráni, mají tu možnost porovnávat všechny svoje statistky s ostatními..

Ve statech. najdete: Gold Per Minute, Creep Denyed, Creep Killed, zkrátka byl bych tu do zítřka vypisovat vše..

Ve statistikách najdete vše o hráči.. To nejlepší co tam je ale LEAVER SYSTÉM.. když hráč leavne ze hry, přičte se mu leave procenta..

Říkáte si, blbost, co když mi spadne internet.. Nevadí.. dostanete, 5-3 min na reconnect, což je paráda..

(Přesně si nepamatuji čas, omlouvám se)

Začátečníci, pro ně je tu VELMI dobrý tutorial, mužete zakladat cvičné hry a tam zkoušet ruzné vylomeniny.. Dostanete miniadmin panel..

Kde si mužete nastavit level, peníze, spawn creepu, itemy a veškeré věci..

Začatečníci, také můžou zkoušet v NON Statech hrách.. Což, je hra, ve které se vám nezapočitají statistiky..

(hra se dělí na NoN Stats Game, a Stats Game)

 

Statistiky se rozdělují na Public Stats a Ranking Stats..

Ranking jsou ty lepší, a těžší hry, kde jde především o spolupráci a komunikaci..

Public, hrajete akorát na veřejných hrách, kde hraje každý...

 

Typy her:

 

Hru může zakládat každy.. (vybere si z panelu region, klikne a hraje !)

Hra muže být v Easy Modu, nebo v Hardocre Modu, nebo v Normal Modu..

Další mody jako Single Draft, Random, Baning Draft, All Pick.. A další..

Pak jsou tu filtry dle PSR, což označuje hračuv rank, PSR (Public)

MMSR(Machmaking, Ranked) jeho hodnoty můžete měnit př. 1550<1700..

Filtrovat lze i Leavery, No Leavers znamená, že kdo je označen se svým Leave procentem, jako leaver nemá přistup se k vám připojit..

 

Hrdinové:

Hrdinové Heroes of Newerth jsou velice podobní hrdinům z Doty.. Někteří jsou nový a někteří tam chybý..

Většina podobných hrdinu z Doty, mají stejné spelly nebo upravené, například: "Barathrum" z Doty, je v Heroes of Newerth "Rampage"

Jeho ult. v dotě je, že se před vás portne a dostanete stun, v HoN vás chytne do řetězu a táhne vás nějakou vzdálenost..

(Prostě malý příklad)

 

Nyní se v HoN nachází 85 hrdinů.. Což, je velice pěkné číslo..

Dá se také říct, že skoro každých 14 dní, je nový hrdina..

Version: 2.1.00 (Aktualní patch)

Hrdiny můžete shlédnout zde..

 

Coin systém:

Stejně jako v LoL, lze nakupovat v HoN upgrady.. Jak skiny hrdinu, tak ikonky v Lobby, nebo zvuky jako je "SMACK DOWN" "SLAM BIT**"

A další :) Take si mužete zakoupit tzv. Taunt (vysmyvaní) což jsou jen už doplnky pro milovníky..

Coiny vydělaváte, Machmaking systeme, který za vyhru udělí tymu nějaky počet Coinu.. Take jsou bonusove Coiny, za Anilathion, vyhlazení celeho týmů..

Že jeden člen zabije všech 5.. př. 2 killy Double Tap, 3 Hat trick.. atp.. Všechny statistky jako kolikrát jste dal Hat Trick atp.. zapisuje :)

 

Shrnutí:

Opravdu je toho mnoho, co bych mohl ještě dodat.. Pokud má někdo konkretní dotazy, piště sem :)

Naoplátku bych vás chtěl pozvat na HoN a pomužete mi, že se zaregistrujete jako Referall na muj učet: Zde(Budu vám moc vděčný :))

! POZOR ! (To není absolutně povinné)

Jediné co se stane je, že si zakoupíte učet a já dostanu na učet 500Coinu :) (bral bych to, jakože jsem někoho přivedl na HoN)

 

Já osobně z her W3 Dota, LoL, a HoM, preferuji jen Heroes of Newerth, protože mi sedla se stat systemem, a taky s komunitou..

Nicky ve hře: Sharyna, Sharker

Mám dva účty, častěji hraji za Sharker..

 

Cena MAIN učtu je: $30.00 USD zhruba 540 Kč (1$ = 18Czk)

Pak lze koupit na Main učet, SUB účet který stojí $20.00 USD: zhruba 340 Kč,

Jsou to opravdu orientační ceny v Kč..

Sharyna je muj MAIN a Sharker SUB..

Pak lze restartovat statistiky, bud jen něco, nebo celkově atd..

Vše naleznete na stránkách..

 

Kdyby jste chtěli něco vědět konkretně napište do komentaří, a doplním..

S pozdravem Shark

Edited by Sharken

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Současný kurz je 1$ = ~17,50czk

 

2) Nesnáším, když tady někdo uvádí referaly (je to můj subjektivní pocit, ale nepřijde mi to fér - zvláště u hry, která se tak jako tak musí platit)

 

3) Pokud píši nějaké preview, stálo by za to si ho po sobě i přečíst. U standardních postů pár hrubek pochopím, ale u textu takového formátu to zavání lemplovstvím

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Současný kurz je 1$ = ~17,50czk

 

2) Nesnáším, když tady někdo uvádí referaly (je to můj subjektivní pocit, ale nepřijde mi to fér - zvláště u hry, která se tak jako tak musí platit)

 

3) Pokud píši nějaké preview, stálo by za to si ho po sobě i přečíst. U standardních postů pár hrubek pochopím, ale u textu takového formátu to zavání lemplovstvím

 

Beru na vědomí:

1) opraveno, po zaokrouhlení na 18Czk

2) myslím, že když to NENÍ povinné, doplnil jsem tam i standart registrace + k tomu něco dopsal..

3)Co se týče toho, kdybych byl až takový lempl, nepsal bych to.. jen mě zajímá LoL či HoN..

- Je fakt, že poté co jsem si to přečetl, to opravdu vyznělo jako " Tak a ted si za to koupíš účet na mého Referala"

To se omlouvám, tak to nebylo myšleno, viz. dodatky..

Edited by Sharken

Share this post


Link to post
Share on other sites

HoN je vylepšená DotA ve směru grafiky a LoL tam už s je vylepšení trošku jiného směru...

 

Jinak hraju obě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HoN je vylepšená DotA ve směru grafiky a LoL tam už s je vylepšení trošku jiného směru...

 

Jinak hraju obě.

 

Jojo, ale protože tohle není srovnávaní, že nechcí psát, něco negativního o LoL, nebo hledat v něm nějaké chyby..

A potom to srovnávat.. Navíc jsem ho hrál snad jen 2 týdny.. ani to ne..

Tak jsem to tam nepsal.. Hlavně se mi libí, že HoN je více zachovalá Dota..

Dota -> Klasika :)

Edited by Sharken

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heroes of Newerth nyní ZDARMA !

Stačí se registrovat a hrát !

Registrace zde: Play for FREE !

Heroes of Newerth stáhnete zde: Download HoN Now !

 

Jste bohužel omezen právami, nemůžete hrát všechny hry a na výběr místo cca 80 hero máte pouze kolem 12 nebo tak něják...

Nejsem si jistý, jestli se statistiky počítají, ale myslím, že jakoby pro Vás ano a když si ho zakoupíte tak se to restartuje..

Tak neváhejte a pojte zkusit hru, která se velmi podobá Dotě...

 

Ve hře pod tlačítkem "PLAY" červeně zvýrazněný, najdete dole vpravo "Play tutorial" který Vám určitě hru zbliží..

Než se Vám stáhne hra, která není zrovna nejmenší.. ( bohužel )

Tak si můžete přečíst informace viz. výše...

Děkuju, kdyžtak mě ve hře najdete pod nickem "Sharker"

(Ovšem musím být online) kdyby jste chtěl někdo začít hrát a popř. nevěděl si rady, nebo by chtěl poradit/pomoct/osobní tutorial..

Není problém, kdyžtak..

Skype: veverka.viktor

ICQ: 359158511

Nebo napište do PM :)

 

Budu se těšit s pozdravem Shark

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×