Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
STONERSVK

dotaz na moderatory a admina a celou KOMUNITU WS

Recommended Posts

Pokud se smazal Stonera topic s tím, že bez souhlasu autora zde nemůže prezentovat a shareovat jeho práci, tak prosím o vysvětlení co tu dělá tohle : http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=21934 Dostal snad souhlas autora ?

 

Nehledě na to, že Stonera topic, alespoň k něčemu byl a byl zajímavý.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebo tadle debilita http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=20184...nemá absolutně co společného stímto fórem a vůbec tu nemá co dělat :)..takových zbytečností zvlášť od Wolfa...a dalších je tu asi milión :)

 

EDIT: nebo co tu proboha dělá tohle?? http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=21125&st=20&p=196336entry196336

Edited by latnar
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to pěkný ;) hlavně teď, když tu nejsou moderátoři. Tento problém tu je za nás, a byl i za dob, kdy tu bylo aktivních moderátorů 6, 7 možná i víc, také nic neudělali a teď když jsme tu 2, tak Nás soudíte

 

Kdo bude rozdělovat topiky, které tu "mohou být" a které jsou "zbytečné - smazat" ?

Mě se pak moc nechce poslouchat, že sem smazal toto a tamto, a že proč je tu todle, když já měl todle lepší...

 

Ano, bylo by to lepší, kdyby fórum bylo očesané a zůstala by tu jen užitečná témata (což je tak 100 témat v celém fóru)

 

Když budu mít chuť a náladu listovat a pročítat fóra, klidně to budu promazávat, ale neslibuju, že tady do měsíce budete mít fórum čisté, jak první sníh ;)

 

To STONERSVK - jaký topic ti byl smazán? já o žádném nevim

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakožto obyčejný uživatel fóra, ne moc zdatný v oblastech emulace jádra, jsem se snažil zde dohledat návody na kompilaci pod Linuxem, ale jelikož je tu ten bordel a nemám na to čas tak jsem se na to vykašlal. Navíc kdykoliv se zeptám na něco, dostanu -rep WTF? To je něco špatného na tom, když se dotyčný člověk slušně dotazuje ohledně problému?

 

Ale k věci.

Je pravda, že je fórum zahlceno blbostmi typu "Ochrana pro weby" nebo topiky s názvy "pls help chyba omg". StonerSVK je dle mého uživatel, který této komunitě mnoho dává, ať už návody, nebo prostě jednoduché rady, tudíž pochybuji, že by psal blbosti, nebo jinak porušoval pravidla fóra, má pravdu. Moderátoři přehlíží tuny blbostí neboť je to příliš pracné na to, aby to mazali? Tak raději mažou topicy, které někomu dokáží pomoci, i když nejsou úplně v souladu s pravidly?

Toto fórum prostě upadá, kdysi to bylo fórum, které si kladlo za úkol pomáhat uživatelům v oblasti WoW emulace, ale jak tak koukám cíl se změnil... Nyní je to samé pruzení a mazání užitečných topiců.

 

Vím, že většina z uživatelů můj názor nesdílí a někteří to dají hodně ostře najevo, ale toto je prostě můj názor a to se nezmění.

 

S pozdravem Sabath

Edited by sabath
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stonere, nešlo náhodou o to téma o DOS útocích? To smazali jo? No nekecej.. :o<_< (nebo něco jinýho?)

Já nevim proč by měl bejt problém ve zveřejnění nějakýho externáho obsahu, když uvedu zdroj... :whistling:

To rovnou smažte všechny scripty kopírovaný z jiných fór a webů, informace z wowhead nebo wowwiki - když už k tomu chcete přistupovat takhle.. :blink:

 

EDIT: ...

EDIT2: bLuma má ale asi fakt pravdu (ZDE), už vím proč to byl problém.. Nedošlo mi to.

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smažte celý forum a bude klid, udělá se nový a budeme všichni spokojeni ;)

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smažte celý forum a bude klid, udělá se nový a budeme všichni spokojeni ;)

Už jsem udělal nový :D :D :D :D

Budoucnost wowresource

(Je to myšlené ze srandy)

EDIT: Ještě někdo -rep???:D

Edited by heso
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všetky tie odkazy sú v offtopicu a môžu to byť blbosti ;) ("Vše mimo WoW") Skôr by som sa zameral na topiky typu "Chyba", "Pls HELP" či "neviem čo s tým", radil by som možno založiť nový topik, taký ako kedysi fungoval u Serverov, kde sa budú písat všetky topiky a tie čo budú porušovať pravidlá budú zmazané .... Chcel by som aj dať návrh pre vytvorenie nového pod-fóra, tak ako je MaNGOS, TC atď., niečo typu "Best OF" ktoré by malo pod-sekcie MaNGOS, TC, ArcEmu atď. tam by sa len kopírovali topiky ktoré sú užitočné pričom by niesli aj odkaz na originál ... nemôhol by doň nikto zakladať nové topiky a tak by sme sa vyhli spamom ... človek by tam našiel všetko čo potrebuje a nemusel by ani nejako hladať ... bolo by to všetko pekne po kope a ľudia by sa nestrácali v spamoch. Má to ale háčik : neviem ktorý moderátor by bol schopný stara´t sa o to (ak iba 1) a kontrolovať fórum, resp. príjmať od uživatelov fóra návrhy na premiestnenie takéhoto topiku medzi tie "Best OF" (nevravím že sa to tak má volať :D len ma nič práve nenapadá)

 

GL HF B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej wolfe slo o ten topic ale o to tu ted nejde, a nejde ani o to ze ten topic byl muj tu jde o to ze useful veci se tu mazou, nebo hateruji komunitou a craps posty,topicy tu zustavaji jen tolik

 

tu komunitu chce nejak ´´vychovavat´´ lockovat topici, pripadne ten bordel i mazat, nebo aspon davat do kose

 

nejaky ten FAQ poradnej, jen se podivejte na jina fora nerikam ze ten bordel tam neni ale resi se to za tepla :huh:

 

 

p.s:autora i zdroj sem samozrjeme uvedl :pinch:

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to pěkný ;) hlavně teď, když tu nejsou moderátoři. Tento problém tu je za nás, a byl i za dob, kdy tu bylo aktivních moderátorů 6, 7 možná i víc, také nic neudělali a teď když jsme tu 2, tak Nás soudíte

 

Kdo bude rozdělovat topiky, které tu "mohou být" a které jsou "zbytečné - smazat" ?

Mě se pak moc nechce poslouchat, že sem smazal toto a tamto, a že proč je tu todle, když já měl todle lepší...

 

Ano, bylo by to lepší, kdyby fórum bylo očesané a zůstala by tu jen užitečná témata (což je tak 100 témat v celém fóru)

 

Když budu mít chuť a náladu listovat a pročítat fóra, klidně to budu promazávat, ale neslibuju, že tady do měsíce budete mít fórum čisté, jak první sníh ;)

 

To STONERSVK - jaký topic ti byl smazán? já o žádném nevim

 

 

 

Oni by se nový moderátoři našli, sám jsem psal sneakovi, že bych měl zájem o post. Psal jsem mu to koncem února a do teď se k tomu ani nevyjádřil. Pochopil bych, kdyby alespoň napsal, že nemá zájem, ale to vyjádření mi tak jaksi chybí no. Je pochopitelné, že to nemůžete uhlídat, když jste tu 2-3. Přece jenom ale jde udělat to, že když se tu objeví nový topic a nějakým pitomým dotazem nebo s nějakou hovadinou, tak se automaticky může hned smazat, jako to bylo dříve ne? Přece jenom jste moderátoři, tak si musíte umět udělat nějakou autoritu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano kupkoid má pravdu, bylo to tu zcela jiné. Kdo co potřeboval tak to našel, teď se v tom spamu neorientují ani naši 3 moderátoři. Arista nepočítám to není mód, jen má barvu nicku.

 

Bohužel problém se musí řešit výše než u moderátorů.

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stejně to dopadne tak jak to dopadlo vždycky = s nulovým výsledkem. Prodiskutovalo se to, Posoudilo se to, ale u vedení nevyhovělo. Bylo tu spousta nápadů, jak fórum "vzkřísit" ale ani jedno nevyšlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chceš to zabalit jenom kvůli předchozímu neúspěchu? Nevzdávej se před bojem.

 

No kdyby jeden neúspěch, ale jenom je tu velká pravděpodobnost, že to takhle "zase" může dopadnout...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ten problém s mazáním užitečných threadů zde dříve nebyl. Nevymlouvej se na minulost, protože se nic takového nedělo. To ti potvrdím já, wladass a možná se najde i někdo další.

 

PS: Byly časy, kdy jsem tady byl moderátorem sám. I v té době jsem mazal bez rozdílu veškeré thready s názvy "pls help" a další hovadiny. Ostatní moderátoři před i po mě také. Opravdu se na minulost neodvolávej, protože minulost WS nám ukázala, že už bylo líp. Mnohem líp.

Já to nemyslel, tak, že byl problém s mazáním užitečných topiků, ale právě naopak, zaneslo se to tu už dříve, hromadilo se to tu dlouho, za Vás, i za mě a teď to tak vypadá.

 

Pokud k tomu mám důvod, topiky hážu do koše, pokud uznám, že stojí za prd, ale nebudu si sám určovat pravidla, bez souhlasu ostatních moderátorů...

 

V mod.sekci mám pár dotazů, abych si srovnal v hlavě některé věci, ale dodnes mi na ně nikdo neodpověděl a proto nechci svoje dotazy aplikovat dříve..

 

Je to spoustu topiků, které by tu neměli co dělat, slouží třeba k rep huntu atp... ale já dobře znám, co se stane, když tady pár "vyvolených" naštvu.

Skončí to tak, že se do mě pustí a nakonec to tu bude jak minule, když sme se s Wladassem nesnesli.

 

Moderátoři jsme tady 3, já, bluma a Jamira. Nevím jak bluma a jamira řeší své mod.práva, protože to nikde nenajdu, ale nemůžu na to být sám.

Aristo se tu neukázal už hodně dlouho a Sneaker také. Nikdo mi neřekl, že topiky s názvy "pls help" mám neprodleně házet do koše a proto to také nedělám. Pokud topik splňuje alespoň základní normu inteligence, tak ho nechávám. Pokud dostanu od Sneakera rozkaz, takto činit, půjdu do toho a klidně začnu celé forum promazávat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 1. je Necro vidět, že nemáš svoji hlavu a necháš si něco nakazovat od někoho ..koho neznáš...a vůbec se tu neukazuje a další věc...moderátor fóra je od toho aby dělal takové věci..jako je mazat zbytečné a staré topicy...a udržovat pořádek na fóru :) a ne vše zanést do takové míry, že si moderátor nechá srát na hlavu od obyčejných memberů fóra :) zamysli se..jsi tu nejčastěji online...tak už konečně něco dělej a nevymlouvej se na Sneaka a ostatní...

 

EDIT: a pokud vím tak warny se mažou po určité době..nejmladší warn mám asi 8měsícu starý...tak mi neříkej, že něco děláš..když nemažeš ani ty pitomý warny :)

 

EDIT2: protože kdyby si něco dělal...pozná to tu kždý...že se tu něco mění atd...:) každej akorát si stěžuje...a Aristo tu není jak dlouho..proč je moderátor??:) máte svoje mod.doupě...tak snad každej inteligentní člověk vyhodí někoho z týmu..když tu není bůhvi jak dlouho ne??? :)

Edited by latnar
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×