Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
sfgamer

eventer

Recommended Posts

Jej,tak udělej event pro všechny ne ? :D

 

Komu by se chtělo jit na web udelat new acc třeba když ma jeden a udělat new char jen kvuli eventu

 

To by se většina na to vykašlala

Edited by NecroVisioN
vulgarity - upozornění

Share this post


Link to post
Share on other sites

post už mám na tbc !

děkuji.

 

- opravena přihláška

- stále hledam místo

kde si pracoval? proc tak kratce? proc si odesel? nebo te vyhodili?

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracoval jsem na Manius.eu

jelikož nám po týdnu vypověděl developer a smazal celou db atd.. tak se admin hl zavstal názoru ruším server.

Sice nechápu proč stačilo by jen nahrát new db ale žeprý se mu nechce a dělá na jinším projectu tak jsem tedy skončil a nyní zase hledam svoji funkci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracoval jsem na Manius.eu

jelikož nám po týdnu vypověděl developer a smazal celou db atd.. tak se admin hl zavstal názoru ruším server.

Sice nechápu proč stačilo by jen nahrát new db ale žeprý se mu nechce a dělá na jinším projectu tak jsem tedy skončil a nyní zase hledam svoji funkci.

nevim jestli ti reference Manius.eu pomuze najit si post :D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak nějaké zkušenosti jsem si tam našel a to mi postačilo ale bylo tam málo lidi a pak toto.

 

Podle mě jsem čekal od manius.eu větší zábavu ale nějak to nevyšlo u ních

napsal jsem to tam aspon jak lidi vydí jací lidi jsou a hlavně náš admin serveru nevěděl ani nastavit confing..

Share this post


Link to post
Share on other sites

napsal jsem to tam aspon jak lidi vydí jací lidi jsou a hlavně náš admin serveru nevěděl ani nastavit confing..

to snad nevadi ne? jak pises prvnim postu

 

Na manius.eu jsem měl největší post =Head gm + developer.

 

:D nejvetsi post xD , developer ale no to snad ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoner

 

Měl jsem povýšení dá se říct s eventera na skoro majítele serveru což se dá říct nejvyší post takto pro gm

 

 

Jo nevadilo mě to že potřebuje pomoct s confingama ale přišlo mi to neprofesionalní a nerad bych se už bavil o projectu manius.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám pro tebe pár rad.

1. http://www.pravidla.cz/

2. Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj jí. (Viz. tvoje gramatické chyby).

3. Text si po sobě čti nejméně 2x. (Nebo jinak, Dvakrát měř, jednou řež.)

 

Učím se Anglicky,Německy,Slovensky,Finsky a Česky :)

Co to? Ty se učíš Česky? Není to tvůj rodný jazyk?

 

Na manius.eu jsem měl největší post =Head gm + developer.

S tímto by jsem se být tebou moc nechlubil.

 

Jsem mladej a proto mi končí škola dřív a mám více času pro hru.

Jdi ven.

 

Mám Skype + icq + facebook a sluchátka webkamera a mikrofon vše zabudované v ntb.

Každý admin tě bude určitě chtít vidět na webkameře. Mimo to, proč píšeš že to máš zabudované v ntb? Aby jsi zamachřil že máš ultrafunkční notebook který ti i uvaří kafe?

 

Co čekám přibližně od serveru

○ minimalně 25 lidi.

○ Gm team na, který je spoleh a dá se v něm pracovat.

○ Mít zázemí nějaké.

○ 24h uptime, žádný hamachi server.

○ Kvalitní jednání od Admina.

○ jak jsem již na vrchu vzpomínal patch 2.4.3

Nevím jestli jsi si bral mojí přihlášku jako vzor, nebo jsi jí okopíroval a přepsal jsi ty údaje, ale rozhodně si všímám že něco z mé přihlášky tam zůstalo. Pokud ne, tak se omlouvám.

Viz.

Tvoje přihláška - Moje

Kvalitní jednání od Admina. - - Kvalitní jednání od Admina.

+ Jsem komunikativní člověk s dobrými nápady. - - +Jsem komunikativní člověk s dobrými nápady.

○ 24h uptime, žádný hamachi server. - - 24h uptime, žádný hamachi server.

Toť asi vše ode mě, jen dodám něco z tvého facebooku.

 

Informace o uživateli Kevčo Srosiska: hraju wow učím se jazyk c++

Proč si to nenapíšeš do přihlášky? :)

 

Oblíbené citáty:

lol to je lama lol to je noobak

omg

jaj

a doprdele

do toho chcípni

/facepalm

 

GL.

Edited by Zikmo
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak vidim seš ten typ, kterej si musí do všech vyskakovat a upozornovat

jo a učím se česky ty snad ne ? ty už nepotřebuješ žádné zdělání ?

a ty citaty tam mám pro srandu a proč je semka psát a proč je vůbec semka taháš ?

Je moje věc zdali chodím ven nebo jsem u ntb nevím co se stáraš a je ti do toho ?!

Nevím co píšeš takové blbosti že jsem ti okopíroval tvoji přihlášku já jen psal to důležité a že to mám stejně jak ty tak to nwm..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak vidim seš ten typ, kterej si musí do všech vyskakovat a upozornovat

jo a učím se česky ty snad ne ? ty už nepotřebuješ žádné zdělání ?

a ty citaty tam mám pro srandu a proč je semka psát a proč je vůbec semka taháš ?

Je moje věc zdali chodím ven nebo jsem u ntb nevím co se stáraš a je ti do toho ?!

Nevím co píšeš takové blbosti že jsem ti okopíroval tvoji přihlášku já jen psal to důležité a že to mám stejně jak ty tak to nwm..

 

jeho post som síce nečítal celý ale tu čast kde si mu to okopčil som čítal :D ... aj ked to je asi jedno lebo taký post mu môžem napísat aj ja do jeho topicu :D ... no neva ale on není typ že musí upozornovať etc etc ale on je typ čo má rád keď človek ktory si ťa chce zobrat do teamu vie o tebe všetko ...

Edited by End

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidi já se nepokouším kopírovat vaše přihlášky ani to nemám za potřebý akorát jsem si přečetl jeden 1x jednu přihlášku a zjistil že takto to vyhovuje ale text ani nic jsem nekopíroval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zase stačí, když ho tu lynčuje jeden člověk. Nemusí všichni :) 40 příspěvků v tomto tématu zbytečných. Stačilo to napsat jednou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

40 lidí 40 názorů ne ? V čem je problém napsat na diskusním fóře svůj názor ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když jdou všechny ty názory uplně totožné :D :D Ale tak mě to nevadí, to byla jen poznámka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opraveny hrubky.

Pokud by ste prosím našli chybu v přihlášce napište jí prosím děkuji.

Edited by sfgamer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×