Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Rohlik

3server hledá SQL / DEV / GM / PHP coder

Recommended Posts

Krásný den přeji,

jsem tu jako zástupce 3serveru, který hledá rozumné lidi na pozici DEV a SQL, protože kvalitních lidí není nikdy dost ;-)

3server je blizz server běžící na verzi 3.3.5a. Dne 10.10.11 slavíme 6. rok existence.

 

Požadujeme:

* Znalost TrinityCore2

* Umět pracovat s DB

* Znalost GM příkazů

* Věk 17+

* Znalost SQL (SQL fixer) nebo C++ (core fixer)

* Trpělivost

* Vysokou spolehlivost a důvěryhodnost

* Mít bezkonfliktní povahu a chuť spolupracovat

 

Není podmínkou:

* Znalost Linuxu

* Zkušenosti z hraní na oficiálním serveru (funkčnost dungů, raidů, apod..)

 

Výhody:

* Pevné zázemí - server má více jak 5 let existence

* Chceme to někam dotáhnout

* Přátelský CZ/SK tým

 

Pokuď splňujete naše požadavky, tak se nebojte ozvat na náš náborový email a zkusit svoji příležitost na našem serveru. Do předmětu emailu uveďte pozici na kterou se hlásíte. Budeme se těšit.

Edited by Rohlik
 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3server otevírá nové pozice

 

Ano je to tak, schopných lidí není v týmu nikdy dostatek a proto hledáme třeba i tebe na jednu z níže uvedených pozic.

 

PHP coder

Sem tam je potřeba doladit nějaký scriptík nebo vytvořit nový.

Požadován je věk alespoň 17 let, znalost PHP je samozřejmostí, znalost MySQL alespoň základy. Znalost HTML, JS, CSS je velká výhoda, nikoliv podmínka.

 

 

GameMaster

Ve hře je plno hráčů, kteří potřebují vyřešit problém a nebo je potřeba potrestat hráče porušující pravidla.

Požadován je věk alespoň 17 let, psychická odolnost, nutná znalost příkazů na TrinityCore 2, ochota pomáhat druhým, znalost svého mateřského jazyka a příjemné vystupování je nutností.

 

 

Developer/SQL fixer

Ve hře je plno chyb a nedostatků, které je potřeba opravit.

Požadován je věk alespoň 17 let (18 let Developer), znalost TrinityCore 2, znalost SQL (SQL fixer) nebo C++ (Core fixer), ochota pomoci.

 

 

Pokud splňujete podmínky, nebojte se přihlásit na pozici, která pomůže serveru i vám, protože se můžete naučit spousty věcí a zdokonalit tím své dosavadní znalosti. Po zapracování jsou možné odměny na vaši herní postavu. Nabízíme též testovací realm pro SQL/DEV/GM, kde si můžete zkoušet příkazy, opravy aniž by jste ohrozily chod na live serveru. Pro PHP codera je možná vlastní doména, kde si může testovat své scripty, apod.

Email pro zasílání žádostí je chcidoteamu(zavináč)3server.cz, kde uveďte do předmětu zprávy svoji zvolenou pozici a do těla emailu vložte pár řádku o sobě a o svých znalostech, čím více toho napíšete, tím lépe. Budeme se na vás těšit. Případně napište SZ zde na fóru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×