Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
demko

Server

Recommended Posts

Zdravim , už mě fakt štve že furt mi někdo maže topic ! Kdo pochopí že to je " DISKUZNÍ FORUM " Tak se muže bouchnout do hlavy , a sundat si plynku !!..

Takže ptam se po 5té , pracuje někdo na nakym TBC serveru? nejlip Fun , kde spellujou bossové ?? Kdyžtak PM.. prosím a nebo sem do diskuze"!!

A pokud nikdo , tak prosim někoho kdo na to má prostředky aby začal .. Lidi naženu ;) neni problem , znam plno lidi co hledaj takovej server , už jen z důvodu že " wow.100ka.cz " skončila.. tak těch 50 lidí co tam hralo , se ještě pořádně neusadilo ;):mid_bow_arrow::whistling:

Díky za odpovědi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Existuje nejmíň 20 portálů kde se serveru dohledáš :)

 

http://wow_servers.cz/ -todle napiš bez podtržítka píše to nšjaký konkureční portál

 

http://servery.wowresource.eu/

 

http://www.gamingsites100.com/world-of-warcraft/

 

Těchto je jen pár z mála, hledej a neptej se na blbosti :)

Edited by latnar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proč si myslíš že hledám?? Protože na těch portalech je samej wotlk a TBC fun nenajdeš. ! Normalní.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosim mody aby tenhle topic zavreli jinak se to tu zvrtne v diskuzi typu:

 

 

´´my server is AWESOME COME HERE´´

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky nesmíš hledat českej a slovenskej...ale i zahraniční...:) Německý servery nejvíc valej na TBC :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×