Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
srosiskas

hledam post eventera

Recommended Posts

jj sry já si to blbě přečet a srý že píšu až ted.

 

Tak a Bump :D jsem zase volný.

 

 

působil jsem na xrayflash jako gm policia od čtvrtka 9.6 do dnes, protože admin bruse mi dal kick zato že jsem si nepřečetl ikdyž přečetl novinky na serveru na kterých je napsáno že server má dnes jet ale nejede ag na shoutboxu je napsáno že je v test režimu a odpoledne jel takže jsem si říkal jestli to neni tím že server má disconet tak jsem se zeptal a on že co si nečtu vůbec novinky atd.. tak mi pak dal kick..

Opravdu nechápu chování s jeho strany + rean narážky do mě.. opravdu kluci nevím ted kdo z nás je nevychovaný a bruse jestli takto budeš pokračovat tak ti tam hrát nikdo nebude.

 

 

 

 

+ upravená přihláška..

 

27149702115800004773.jpg

Edited by ReaN
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vůbec nechápu proč sem píšeš takové spamy ..

 

lebo je to cool story xD

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele Rean mě ty tvoje nesmyslné spamy ale vůbec nezajímají pokud si stím chceš vylepšit ego tak to nepiš do mích topicků své osobní problémy si vyřešíme klidně na skype a neved je sem ! Nikdo na to neni zvědaví opravdu bys to mohl pochopit a srážet mě k zemi neni vůbec frajeřina.

 

a pokud míníš zase psat jakéj jsem drsnej tak jak to píšu o kousek víše tak mě to opravdu nezajímá.

 

83710826838493866514.jpg

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tohle je nejzábavnější přihláška dítěte od Roku 2009 :D

Už jen podle toho jak se tady vyjadřuješ , a jak uražíš lidi atd , tě určitě všichni budou chtít :D

:lol: :lol:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol: Kick som ti dal zato lebo my furt spamuješ na skype kedy pojde server pritom je jasne na webe napisane že prechadzam na mangos xD a ty chceš biť GM? Takých ja veru nepotrebujem co si nevedia ani novinku precitať ako chceš potom pomahať hračom lol a rean +1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já post EM - hledám už víc jak půl roku ..

A nic =) __ Ale nak to neřešim jednoduše nikdo nepotřebuje tak nepotřebuje ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ptal jsem se jen 1x a to dneska v 20:08 a ty hned všude děláš aféru a na webu bylo napsané že dnes pojede

 

:D vipitoval si sa ma furt na zbitocnosti a ano dnes pojde este nieje konec dna :D :D :D a tym čo si sem napisal si si to utvrdil naviše je ti 13 rokou

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D vipitoval si sa ma furt na zbitocnosti a ano dnes pojde este nieje konec dna :D :D :D a tym čo si sem napisal si si to utvrdil naviše je ti 13 rokou

 

Aj ty si utvrdil gramatikou že určite nemáš viac.

Aby som nebol "OT", podľa mňa ľudia čo niekedy účinkovali na manius.eu už nikdy ľudmi nebudú. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ty si utvrdil gramatikou že určite nemáš viac.

Aby som nebol "OT", podľa mňa ľudia čo niekedy účinkovali na manius.eu už nikdy ľudmi nebudú. :-)

 

nj :lol: gramatika my moc nejde nechceš my dať doučko ? :lol:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nj :lol: gramatika my moc nejde nechceš my dať doučko ? :lol:

 

Stop OT prosím ta, prepáčte ale nedalo mi to.

Prosím ta nauč sa čo znamená : "my".

-//- -//- -//- -//- -//- -//- : "mi".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj nejsi nahodou carther ten ktery delal na gigafunu manius.eu jestli jo tak si dle me peknej di***:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

islien ted nevím koho myslíš já na gigafunu u maniusu gm nebyl.

 

 

 

jinak bruse1: říkal si že server už měl jet včéra a napsal si že jede až dnes v 00:22:46 tak kdo pak tu ze mě bude dělat idio**

 

Tak tom promin asi jsem si te spletla:D stim co vymazal maniusovy web apod. jen kvuly tomu ze se pohodaly no proste dem*n*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechápem prečo tu riešite nejake decko čo tu skopiruje všetko čo najde na tomto fore, spraví z toho jeden celok, a výsledok? Samé Rep - a negatívne komentáre. Lock topic a vyriešené. Zbytočne si farmíte len posty na takejto chu*ovine

 

PS for IGNITIONE: Trápne, že si si dal avatara takého akého som mal ja :sleeping:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ježíš já jen zkopíroval ty fajfky zelené a to + nechápu vo co vám jde taky řeknu že ste kopírky, každý něco odkoukal od druhých aby to jeho bylo lepší a narozdíl od některých já vždy dám zdroj opravdu ste jak vy malý, protože já se aspon zachoval tak že jsem ten zdroj dál sem.

 

Z každého tvojho postu vyžaruje demencia. Neviem očo sa tu snažíš, ale pochybujem, že získaš nejaky post. Pozri sa na svoj profil. 46 postov 30 rep - . Toto nedokaže ani luuuba a to je expert na take veci. Len tak uvediem pár krásnych vecí čo ma zaskočili.

 

Učím se Anglicky,Německy,Slovensky,Finsky a Česky - po česky poriadne nevieš a toľko cudzích jazykov ovládaš? Alebo si myslíš , že keď vieš z každého jazyka nejake slovo povedať tak už sa ich učíš a ovládaš ich?

 

"který jen sedí u počítače pokud si to někdo myslí je na velkém omylu vše stíhám a to dobře venek wow i učení + tréninky" Nižšie uvedené "4-8 h denne" - Prepokladám škola končí o 1dnej cca dajme tomu že budeš u PC od 1dnej do 6-7večera čo je tých 5-6hodin . A nato že máš 13rokov, pochybujem, že ťa rodičia ešte niekam pustia večer. Z toho vyplýva, že sedíš len u PC. V skratke - Serieš si do huby

 

Měl jsem vlastní server o populaci 15 lidi maximálně přes ArcEmu. - Nižšie uvedené - Měl jsem vlastní server, který sice ještě mam ale jen for fun a dělám tam takové blbůstky. - Zasa si v skratke - Serieš si do huby

 

Je tam toho dosť, ale nechce sa mi tu zapodievať nejakým malým zakomplexovaným deckom, čo sa hraje na niečo čo nieje. To , že si bol údajne "Head GM" na Maniuse, by som ani do prihlášky neuvádzal, lebo to je hamba sama o sebe.

 

PS: Poznáš tu reklamu? "Sánka dolu šéfe" tak ja to poviem v inom zmysle. "Sánka dolu" - Už dlho som nevidel nič tak strašné. :sleeping:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hochu já jsem na wow i ráno což si sereš maximálně do huby tak ty stíhám vše když mam trénink trénuji ale pak su na pc až do pulnoci někdy do 3 rána za to že mi dávají -rep za to já nemohu a ty jazyky aj se učím cca 4-5 roků jo něco umím ale něco taky ne slovenština občas mluvím, protože bydlíme vedle slovenských hranic a ze slovákama se bavíme normálně německy učím se prvním rokem umím jen nějaká základy a to říct jak se jmenuji jaké mám koníčky atd... finsky se učím sám a to dobrovolně ale ted na to seru, protože nestíhám ze školou a hl. čeština tá mi moc nejde, protože na to asi nějak nejsem a stím arcemu ten server mám jako local jen předtím bylo že byl veřejně pro kámoše víš ? tak a ted si ser do huby sám, když máš takové blbé kecy

 

a klidně mi dej -rep a ukaž svoji inteligenci.

 

"hochu"- 13ročný fagan mi ide hovoriť hochu? Spamätaj sa <_<

 

"blbé kecy"- Všetko čo som napísal bola pravda, a rep - ti dávať nebudem pretože som dosť inteligentný nato aby som sa nezahadzoval s nejakým zakomplexovaným deckom <_<

 

Koniec debaty.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×