Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Project Valithria

mana

Recommended Posts

Bez mrtvoly se špatně určuje příčina smrti. Dodej configy, server log, použitý spell.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Návod - "Start" - "Tento Počítač" -"Místní Disk C" - "Program Files" - "World of Warcraft" - UNINSTALL !! :blink: :blink:

 • Upvote 2
 • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Návod - "Start" - "Tento Počítač" -"Místní Disk C" - "Program Files" - "World of Warcraft" - UNINSTALL !! :blink: :blink:

si děkáš kozy? na tohle jsem se těneptal, jestli nevíš, tak mlč a šoupej nohama

 • Upvote 1
 • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

LoL Nafetovaný dítě.. prej mlč a šoupej nohama.. :DD :lol: :lol:

Když neumíš ani s Wowkem natož s DB + COnfi tak si stim nehraj panebože.. __ Vrať se k plyšákům.. :lol: :lol:

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

denko a jak víš že má to wow zrovna v C já to mam v D a zasouborované :) takže nějak D-world of warcraft TBC-TBC-TBC wow :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kdyz si vezmutreba dam priklad, item Refreshing Spring Water, kdyz se na něj podíváš, tak ti má přidávat manu, což u mě nedělá a já nevím proč

 

Must remain seated while drinking.

Aby to mělo účinek musíš během pití zůstat sedět (ve hře, ne na židli u počítače).

 • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

normálně sedí, ale nepřidává mu to ani jedno pití

 

tady na wss je tolik profíků, a to nevíte, čim to může být? :D

Edited by NecroVisioN
 • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×